Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (996. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet öyle yapicam artık izinli günümde teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triple-X

quote:

Orijinalden alıntı: OfisSoft

3008'in broşüründe kırmızı renk 1 tane var.
    Ama ilanlarda bazı araçlar bordo gibi koyu tonlarda, bazıları daha açık kırmızı olarak gözüküyor.

Bu fotoğraflardan ve ışıktan kaynaklanan bir durum mu?
    Yoksa sedefli kırmızı vb. bir şey mi var? :)

Tamamen ışık ve açıyla alakalı bir durum. Ultimate kırmızıdan başka kırmızı rengi yok aracın.

Ben de aracı almaya gittiğimde, dediğiniz gibi iki farklı kırmızı görüm. Bir tanesi kirli olduğu için bordo gibi görünüyordu.
    Sizin sorduğunuz sorunun aynısını satış temsilcisine sormuştum. :)

bende kırmızı renk var. açık ya da cırtlak bir renk değil aksine vişne çürüğü gibi düşünün ve bence çok güzel duruyor araçta. zevk meselesi.

• araçta rampa çıkarken 4,5 veya 6. viteste 2000 devire yaklaşmışken yani 1800 1900 devir arası direksiyondan titreşime benzer bir ses geliyor. direksiyon titremiyor fakat gelen ses titreşim sesi gibi tiz ve yüksek bir ses değil. radyoyu kapıyorum ancak duyuluyor. 2.si motordan da izolasyon yaptırdıktan sonra farklı bir ses gelmeye başladı. bunlarla alakalı servise gideceğim sonuçları yazarım. bir de aracımı izmir bayiden almıştım normalde bursada oturuyorum. yakıt borusu izolasyonu için bursa bayiye gittiğimde plakalıkta izmir bayinin ismi yazıyordu. aracı teslim alıp eve geldim 1 2 gün geçti gözüm plakalığa ilişti. o da ne adamlar kendi isimli plakalığını takmışlar. benim iznim olmadan nasıl bu kadar rahat şekilde benim plakamda reklamlarını yapıyorlar hayret ettim doğrusu. bununla alakalı da pejo merkeze bildirimde bulunacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

Orijinalden alıntı: Triple-X

quote:

Orijinalden alıntı: OfisSoft

3008'in broşüründe kırmızı renk 1 tane var.
    Ama ilanlarda bazı araçlar bordo gibi koyu tonlarda, bazıları daha açık kırmızı olarak gözüküyor.

Bu fotoğraflardan ve ışıktan kaynaklanan bir durum mu?
    Yoksa sedefli kırmızı vb. bir şey mi var? :)

Tamamen ışık ve açıyla alakalı bir durum. Ultimate kırmızıdan başka kırmızı rengi yok aracın.

Ben de aracı almaya gittiğimde, dediğiniz gibi iki farklı kırmızı görüm. Bir tanesi kirli olduğu için bordo gibi görünüyordu.
    Sizin sorduğunuz sorunun aynısını satış temsilcisine sormuştum. :)

bende kırmızı renk var. açık ya da cırtlak bir renk değil aksine vişne çürüğü gibi düşünün ve bence çok güzel duruyor araçta. zevk meselesi.

Bence de çok güzel duruyor.

Platinum gri rengi çok aradım ama Türkiye'deki hiçbir bayide bulamadım. 2. tercihim kırmızı renkti ama hem kırmızının kirli halini hem de sedefli beyazı görünce kararım değişti.

Ben de aracımı çok titiz kullanan birisi olmadığım için, kırmızının bana gitmeyeceğine karar verdim.

Yoksa kırmızı güzel bir renk değil demedim, yanlış anlaşılma olmasın...

• Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Platinum gri sadece Gtline ile geliyordu en son.ve genelde Gtline already bu renk geldi. Farklı Bir donanım da bu rengi aramadıniz değil mi?

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Tüm marka model servislerde bu ukalalık var malaaewf.

Bende bir kere catmistim zira plakalik benim para verip aldığım reklamsız plakalikti birde. Niye soktunuz dedim, kırılmıştı o diyor.

Dedim sana ne :) yada bir sor en azından kırılmış değişelim mi diye..

Su anda yine kendim yaptırdığım versiyonu kullanıyorum, 3008 yazıyor üstünde ondan dokunmadilar muhtmelen

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Platinum gri sadece Gtline ile geliyordu en son.ve genelde Gtline already bu renk geldi. Farklı Bir donanım da bu rengi aramadıniz değil mi?

Tabii ki GT-Line için aradım ama tüm Türkiye'deki bayileri aramama rağmen bu rengin olduğu bayi bulamadım.
    Hatta bazı bayiler platinum gri rengi hiç duymamışlar bile, bi de onlara anlatmakla uğraştım.
  • Herkese merhaba,

Ben de 3008 e geçme arifesindeyim. Bir sorum olacak. Geçen eşim bayiye gittiğinde Allure Elegance Paketlerde Alp beyazı yani opak renk yok demişlerdi. Böyle bir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler
  • Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Ilginç. İlk gelen Gtline Latin büyük çoğunluğu bu renkti.

Demekki sonradan renk talebine göre farklılık oluştu.

Bayilerin bazılarının zaten dünyadan haberi olmaması ayrı bir konu.. Yıl 2018 insan sattığı ürüne bu kadar mı uzak olur

Diğer markalar da da farkı değil bu is.. Merak etmeyin çoğusu şu markayız söyle iyiyiz böyle iyiyi, diyor ama sattığndan haberi yok

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Şimdi başka bir bayi de alp beyazı var dedi .Neyse ben sanırım bakır rengini tercih edeceğim.
  • cam suyu püskürtüp silecekle sildiğimde sağ sileceğin dönüş yaptığı yerden silme işlemi bittiğinde damlalar süzülüyor. bu olayı çözen varmı bazen 2 3 kere silecek çalıştırmak zorunda kalıyorum. sinir bozucu bir olay.
  • ozandemir- kullanıcısına yanıt
    malesef. sileceklerin çalışma alanı bu şkilde..ben de sinir oluyor bu duruma..suyu sileceğin içinden getirelim diyen tasarımcı, bu damlaları nasıl görmedi ayrıca tebrik ederim. herhalde ikisi farklı kişiler :)
  • Kim ne derse desin bu araca en güzel giden renk SEDEFLİ BEYAZ....

bu arada yine iyi bir zam yemiş sanırım 3008
  • Bu araçta her renk güzel. Alp beyaz benim. Ki başka araçlarda beyazı hiç beğenmem. Alırken gri baktım bulamadım sonra kırmızıyla beyaz arasında kaldık. Kırmızı biraz daha canlı diye beyaz aldık fazla göze gelmek istemem açıkcası

Şaka bir yana yolda kırmızı görüyorum kırmızı mı alsaydım diyorum, geçen aradığım renk griyi gördüm keşke onu alsaydım diyorum Dün arabayı yıkadım balkondan bakıyorum iyi ki beyaz almışım dedim. Yani her renk yakışır 3008 e.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    servis memnuniyeti ve araç memnuniyeti grafiklerindeki hangi renk hangi anlamda acaba?
  • Bu arada, Peugeot Fransa sayfasında 1.6/EAT6 için "sadece stok" diye belirtilmemiş, bu durumda 1.6/EAT6 ve 1.5/EAT8 birlikte üretilecekmiş gibi görünüyor.

Sanırım İngiltere 1.6 EAT6 stokları bittikten sonra sadece 1.5/EAT8 i satacak.

İyi forumlar
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    beyaz iyidir.kırmızı ancak yıkanana kadar güzel o da max 2 gün...
  • RedBaron1 R kullanıcısına yanıt
    Grafik altında 1-5 arası numaralar ile belirtiliyor. 1 çok kötü 5 çok iyi.

• Geriden geliyorsunuz. 1 martta geldi o zam. :)

Yenisi geliyor yakında.

Eur/tl 4.7987.. 1-2 gün içinde 4.75 altına inmez ise +4bin tl yazınız...

Edit : eur/tl 4.8012... +4 bin tahminimi +5 olarak revize ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 13 Mart 2018; 20:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Diken

Evet öyle yapicam artık izinli günümde teşekkür ederim

Yakıt tüketimi ile ilgili benim 9 - 9.5 gibi gösteriyor ben çok kısa mesafede kullanıyorum. Bazen 3 - 4 sokak mesafe de evime gidebilmek için 15 - 20 dk dolanıyorum.

Geçen hafta sonu Mahmutbey yolu üzerinden Esenyurt gittim malum İstoç - Mahmutbey sıkışık her zaman git gel 6.3 yaktı.

Kullanım alışkanlığı ,mesafe ve kullanılan bölge çok önemli bence.

• 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.