Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.529
Cevap
640
Favori
2.494.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecza77

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

yollara çıkmış

Ne ara çıktıki anlamadım

5008 in piyasaya çıkışı 3008 in fiyatlarını etkilermi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yok inşaat ile işim yok ama günümüzde kim şantiyelerden çekmiyor ki her yer inşaat

Sonax gibi yerler güvenilir şekilde yapar mı acaba? Yoksa servise yaptırayım. Bir de aracımızın beyni motorun hemen yan tarafına mı koyulmuş ben yanlış mı gördüm acaba? En azından motora biraz daha uzak olması gerekmez miydi diye düşünmedim değil...

• sakura71 kullanıcısına yanıt
    çok tesekkur ederım kardesım ılk arabamı abc den aldım evet bazı konularda yuksek fıyat cekıyorlar ve zorda bırakıyorlar goraldan alısverıs yapmadım ama uygun guzel yaklasım vardı bır ayım var daha uygun fıyatı verırse sıparısı verecegım 1,6 dızel otomatık gt dusunuyorum ama napa derı beklemek gerekıyormus kafa bıraz karısık kardesım
  • Tavan aydınlatma düğmesi, uzun yolda pütürlü asfaltta, hızlanmalarda ve normal sürüşte zırıl zırıl ses yaptı. Parmağımı dokununca ses kesiliyor (titreşimi hissedebiliyorum) Yara bandı çözüm olmadı maalesef. Akıl verebilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedBaron1 -- 16 Ağustos 2017; 16:6:31 >
  • RedBaron1 R kullanıcısına yanıt
    Yarabantı ney öyle millet dalga geçer gören servise gidin ve sikayetinizi bildirin derim

• ecza77 E kullanıcısına yanıt
    Satışa çıkmadan nasıl alabiliyor ilginç.. bizde bekleyelim eylül ayı dendi diye
  • jonjonbaba J kullanıcısına yanıt
    Bayilere gelen test araçları olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: RedBaron1

Tavan aydınlatma düğmesi, uzun yolda pütürlü asfaltta, hızlanmalarda ve normal sürüşte zırıl zırıl ses yaptı. Parmağımı dokununca ses kesiliyor (titreşimi hissedebiliyorum) Yara bandı çözüm olmadı maalesef. Akıl verebilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim....

3 gün içinde iyileşmezse bir doktora götürün, dikiş falan atar belki..

Böyle ucubik yöntemler çözüm olmaz güzel kardeşim. Servise gidin. çaresi vardır mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Bayilere gelen test araçları olabilir mi

Bende plakadan ABC bayi olabilir belki dedim ama yakında kokusu çıkar
  • jonjonbaba J kullanıcısına yanıt
    Test aracı veya Peugeot yetkilisine tahsis edilen bir araç olabilir.

• Orduda kaliteli cam filmi yapan yer önerirseniz memnun olurum:)

• 5008'in bayi çalışanlarına tanıtımı var diyordu satış temsilcisi; o araçlardan biri sanırım...
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Kaliteli cam filmlerin markası standarttır fakat işçilik standart degildir dolayısıyla işçiliği iyi olan yerleri tercih edin

Marka olarak solargart, lumar 3m zibartı tercih edin

Bu markaların distribütör bayileri var, bulundugunuz ilde varsa yaptırın.

3 aşagı 5 yukarı fiyatlar aynıdır , unutmayın okadar parayı filme degil işçilige veriyorsunuz. Max 5 metre gitse max metresi 50 tl olsa geri kalanı işçilik.

Aynı şekilde bilginiz olsun iki türlü işçilik yapılıyor

Kapı içini söküp cam komple cıkartıp yapılıyor, digeride hiç birseye dokunmadan cama yapılıyor.

Kapı içi söküp takmak riskli, tıkırtılara neden olur genelde digeri tercih ediliyor.

• RedBaron1 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bütür tkırtılar için würt markanın slikon spreyi alıp sıflatacaksın, %100 gider demiyorum fakat gitme olasılıgı çok yüksek. İçeriye kacacak şekilde biraz bol sıkarsan halledetsin

Elektronik aksama kesinlikle zararı olmaz.

Sıkarken etrafı bezle kapatıp hem damlamasını engeller hemde sag sola sıcramasını ellersin.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Araç sahibi olmadıgım için beyin yerini bilmiyorum.

O kaputun altında neler görüyorsanız full su tutuluyor,

Sonax halleder önemli olan beyin , iyi sarıp sarmalaması lazım.

Yıkandıktan sonra motor ilk calısmada tekler nazlı çalışabilir bu normal bir durum bildiniz olsun.

Motorun resmini cekip gösterirseniz yıkanıp yıkanmayacagı konusunda cevap verebilirim.

Elinize nemli bez alıp plastik aksam ve kablo boruları silseniz bile motor temiz görünür. Konsol parlatıcı felan varsa daha güzel kendini gösterir.

Camur, katran gibi kir varsa ancak öyle yıkama tercih edilir

• ecza77 E kullanıcısına yanıt
    3 tane 5008 1 tane de 3008 konvoy yapmış gidiyorlardı.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• Renault koleos fiyatı ile güzel giris yaptı, tek sıkıntısı cvt şanzıman. 3008 müşterilerini çeker diye düşünüyorum fiyatıyla.

5008 in 3008 kadar satacagına inanmıyorum arka tasarım bana hitap etmiyor , fiyatıda bizleri aşacagını düşünüyorum.

5008 in takipleri belli koleos ve kadiaq

3008 in fiyatı şişik olmasaydı 5008 şu fiyattan gelir diyerek satma imkanı vardı 200 binlira söz konusu.

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Kolerosun fiyatı nasıl güzel 180 binmi güzel içerde motor sesinden dururmuyor araç satmaz koleros ölü dogdu xtral varken kimse onu almaz en szından

• Gridaa G kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim şu full donanım D segmenti araba 180 binlira.

Full donanım C segmenti araba 180 binliraaa

D segmenti 5008 200 binlirayla gelirse sence satarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: RedBaron1

Tavan aydınlatma düğmesi, uzun yolda pütürlü asfaltta, hızlanmalarda ve normal sürüşte zırıl zırıl ses yaptı. Parmağımı dokununca ses kesiliyor (titreşimi hissedebiliyorum) Yara bandı çözüm olmadı maalesef. Akıl verebilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim....

Aynı sorun bende de vardı.

Servise götürdüm biraz düzeldi ama tam olarak düzeltemediler.

Titreşim iç dikiz aynasına da yansıyıp görüntü de hafif titriyor.

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.