Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
636
Favori
2.484.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 gün önce bakımda servis güncelleme yaptı . Değişiklik varmı bakmadım fakat bugün birkaç aydır bağlanmayan mypeugeot araça bağlandı güncelleme ile alakası varmı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MyPeugeot uygulamasına baglanabilen şanslı azınlıktan olduğum için sormaya çekindim ama kendim çözemedim araç saati doğru app saati bir saat geri içerisinde saat dilimi ayarı bulamadım var mıdır acaba??

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hayaller hayaller....
    Devlet ÖTV rekoru kırarken vazgeçtim almayayım diyecek
    Bence asparagas bi haber bu :)
  • Navigasyonlu araçlarda TomTom'un sunduğu Canlı Trafik hizmetini kullanabiliyor musunuz?

• onderd61 kullanıcısına yanıt

Mantıklı olduğu için bence de uygulanmaz :)

• ivanlocke kullanıcısına yanıt

Evet kullanıyoruz. Telin İnternet paylaşımını açınca otomatik canlı trafik açılıyor.

Son güncellemeyi bende yaptım ama peugeot apk hala araca bağlanamıyor.

• sakura71 kullanıcısına yanıt

Bende uzun bir süre kullandım fakat bir ay önce yaptığım son güncellemeden sonra artık çalışmıyor.

• ivanlocke kullanıcısına yanıt

valla ben internet verince geliyordu canlı trafik birgün gitti bir daha hiç gelmedi :)

• Merhaba, Ankara'da kullananlar kış lastiği olarak ne kullanıyor acaba ? Memnun olduklarınızı yazabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Merhaba, Ankara'da kullananlar kış lastiği olarak ne kullanıyor acaba ? Memnun olduklarınızı yazabilir misiniz ?

Merhaba, ben Falken'i tercih ettim. Henüz kış geçirmedik ancak ses seviyesi ve konfor yönünden memnun kaldım.

Hayaller ötv indirimi gerçekler ötv bindirimi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mordawey -- 25 Kasım 2020; 19:38:24 >
  • Herkese selamlar. 2008 konusu pek aktif olmadığı için buraya da sormak istedim. 3008 ile çalışma mantığının aynı olduğunu varsayıyorum hatam varsa düzeltirsiniz. 5 gündür kullandığım aracımda henüz kör nokta uyarısının çalıştığına şahit olmadım. Kullanma kılavuzundaki yola / trafiğe dair şartların oluştuğu hallerde de tepki olmuyor. Araç mediasinda ON pozisyonda. Atladığım bir yer veya nüans olabilir mi acaba ? Servise müracaat etmeden bir de size danışmak istedim.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Selâm, ayarlardan açıksa ve trafik koşulları oluştuysa çalışır,bir arıza varsa uyarı vermesi gerekir zaten.12 km üstü hızda olmak gerekiyor. Benim sürüşümde aynalarda ışıkla hemen uyarı veriyor.
  • Hk_80 H kullanıcısına yanıt

Araç ilk çalıştığında bir uyarı veriyor mu hocam çalıştığına dair aynalarda ? Media üzerinden tekrar aç kapat yaparak deneyeyim ben de. Hata vermiyor ama çalışmıyor da .

• Hk_80 H kullanıcısına yanıt

Hallettim hocam, şimdi test sürüşüne çıktım. Ayarı ON - OFF - ON yaptım, marş yeniden basınca ışıklar yandı. Çalışıyor şu anda. Teşekkürler size de.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Hallettim hocam, şimdi test sürüşüne çıktım. Ayarı ON - OFF - ON yaptım, marş yeniden basınca ışıklar yandı. Çalışıyor şu anda. Teşekkürler size de.

Hocam hangi versiyon,memnunmusum araçtan.

Hayırlı olsun.

• icemy İ kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkür ederim. GT Line , benzinli . İç mekan görselliği, kumaş döşeme , dikiş renk secimi , 3D ekran , genel kullanım pratikliği çok hoşuma gitti. Yol sesi yalıtımı da düşündüğümden daha iyi seviyede. Yürür aksam biraz sesli çalışıyor ancak beklentim zaten cok yüksek seviyelerde değildi. Şehiriçi gündelik kullanıma uygun , dolu , güzel görünen bir B Suv oldu. Şanzımanı da tercihimi kolaylaştırdı. Sadece dizelini bulabilseydim o içimdeki acaba da ortadan kalkacaktı. Kısmet bunaymış.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Çok iyi tercih olmuş.Dizelini bulmak oldukça zor ama 130 luk thp nin tüketim verilerini 110 luk thp motorlardan daha düşük duyuyoruz.Mtv avantajı,adblue tüketimi(1,5 motorda5-6 binde eklemek gerekiyor) gibi avantajları var.

Zaten donanım ve güvenlik donanımları çok iyi.

Sizide psa saflarına almış olduk:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 26 Kasım 2020; 0:47:57 >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt

5 gündür epey yoğun trafikte kullanıyorum. Bilindik Istanbul köprü trafiği. İşe gidiş geliş , mesai saatleri. Ortalama 7.5 - 8-lt şimdilik. Motor açıldıkça biraz daha düşecektir. Bence yeterince tasarruflu görünüyor dediğiniz gibi. Kısmetimiz PSA'ymış hocam. Sırasıyla Civic , Corolla , C-HR kovaladık. 2 aydır sinir harbini yaşattı japon bayileri , genel merkeze şikayet vs. 2008 ilk çıktığından beri radarımdaydı. 308 in de Allure Sport'unu bu sürede bulamayınca T-Roc & 2008 ikilisine döndüm. VW arka arkaya zamlarla aracın fiyatını 351k den 411k e taşıyınca 2008'e yoğunlaştım. Ekim'in ikinci yarısı 2 adet Allure Dizel buldum. Ancak aklımda GT Line olduğu için biraz daha şans zorlayalım dedik ve Kasım kotada yakaladım. Bazı bayiler bu araçlarda liste fiyatinda yazanın üzerine 20 - 25k istiyordu. Listede vereni denkleyince karar vermek zor olmadı. Artık VAG - PSA birlikte kullanacağız kısmetse  

• 
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.