Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, kışlık lastik arayışındayım. Lastik ölçülerim 225 55 R18. Continental Winter Contact Fren Mesafesi ve yakıt değeri C 1250 TL, Falken Eurowinter HS01 Fren mesafesi B yakıt E modeli ise Trendyol da 712 TL. 4 lastik birlikte düşünüldüğünde arada nerdeyse 2200 TL fark var. Sizce aradaki farka Continental lastik değer mi ?

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

hafızalı koltuk yokmuş c5 de birde şerit takip vs yine opsiyonelmiş doğru mu sırf hafızalı koltuk için 20 bin istiyormuş citroen

• quote:

Orijinalden alıntı: google-

Merhaba, led far isini biraz arastirdim. Csp cipli ledler hem aydinlatma hem de odaklama konusunda daha iyi gordugum kadariyla. Stark diye bir marka buldum, istanbul’da ucretsiz montaj yapacaklarini soyluyorlar ama markayi daha once duymadigim icin kalitesini bilmiyorum. Bu markayi kullanan var mi aramizda, tavsiye eder misiniz..

Tesekkurler.
    Csp yerine zess chip öneririm.
    Odak sorunu yaşamazsınız.
    Csp için fiyat ne dediler ?

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerit takip en boş paketinde bile standart hafızalı koltuk için nappa deri opsiyonu almanız gerek ayriyeten c5 aircrossta ki şerit takip ds 7 crosbackınkinden 3008 ile karıştırmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yarı otonom biliyorum ama bir hafızalı koltuk için neden nappa deri almak zorundayım ben istemiyorum nappa mappa

• google- kullanıcısına yanıt

Hocam ben stark full power kullanıyorum çok memnunum. kısa uzun ve sis farı olarak stark takmıstım. odaklama çok ıyı ışık kalitesi ve gücü çok iyi hatta uzunları yakmaya bıle gerek kalmıyor. Tavsiye ederim. üstüne 2 yıl garanti veriyorlar en ufak sorunda birebir değişim oluyor. Yerlerinde ücretsiz montaj yaptırmıstım.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Ayna ayarlama düğmesini orta konuma alıp, kendinize doğru çekin.
    Aynalar kapanır, aynı hareketi tekrar ettiğinizde aynalar yeniden açılır.

İyi forumlar...

Alıntıları Göster

Corolla da yoktu sağ aynamin kapağı baya hasar almıştı 3008 de de olmuyor sanıyordum geçen garajdan çıkarken taktım yine sağ aynayı garaj yolum biraz dar bunu öğrendiğim çok iyi oldu teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt

Acikcasi ben internetten buldum urunu, butun alisveris sitelerinde 550 tl gibi bir rakam. Stark h7 fullpower luxeon csp led diye geciyor. Satici ismini google’da aratarak firmaya ulastim ve onlardan bilgi aldim, ucretsiz montaj yaptiklarini belirttiler vs.. ama dedigim gibi urunu ve markayi hic bilmiyorum.

• bariscan111 B kullanıcısına yanıt

Bilgi icin tesekkurler, benim en buyuk korkum ucuz cin mallari gibi isigi yayarak kotu bir aydinlatma saglamasi ve ozellikle karsidaki suruculeri rahatsiz etmesi ancak sizin yorumlarinizdan anladigim kadariyla bu sekilde bir durum yok.

• Arkadaşı dikkate alıp cevap vermeyin. Trol olarak forumda bulunmaktadır. Verdiği bilgiler doğru değildir.

• Yaklaşık 1 ay öncesinde aracın ön camlarının mekanizmasında arıza olduğu için kartal özteke gittim. (Ses geliyordu açma kapama anında) Değişim dediler, sonrasında geri dönüş yapacağız dediler ama bu süreçte kimse aramadı. Üstüne aradım yine geri dönüş olacak dediler yine olmadı. Yine görüştük fransadan malzeme gelecek dediler. Bakalım ne zaman malzeme gelecek ve değişim olacak. Konuyla sıkıntısı olanlar vardı süreç hakkında gelişmeleri yazacağım.

• İstemiyorsan yok sana hafızalı koltuk

Bize kaça olur C5 en son?

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Abi 400 bine bırakıyorlar shine paketi deri koltuk elektro bagaj hydraulic süspansiyon acc vs vs hepsi var 3008 gt lineden daha dolu aradaki 70 bin tl farka rağmen tavsiyem İstanbul Anadolu yakasındaki bayileri araman oralar baya ucuz veriyor öztek kartal mesela.

Ahaha 2 tane alayım bari evde bulunsun😂😂

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Iyi olur 3008 gibi at arabası alacağına konfor babası c5 aircross alırsın karıncadan bile ders alırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakpinar1222 -- 14 Ekim 2020; 17:8:7 >

GELMİŞ BURDA BABA PARASI İLE ARTİSTİK YAPAN SIPA senin kulaklarını çekerim bak

• Babamım parasıyla artistlik yaptığımı söylemedim?

• google- kullanıcısına yanıt

içiniz rahat olsun çok kaliteli ben çok memnunum ışık yayma sorunu yok odaklaması harika mahalle aydınlanıyor sayemde akşamları :) yerlerine giderek ücretsiz montaj yaptırın zaten beğenmez iseniz iade edersiniz. Mayıstan beri kullanıyorum buarada.

• bariscan111 B kullanıcısına yanıt
    Yerleri derken ? Neresi takiyor ?

• 
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.