Şimdi Ara

Yeni Peugeot 3008 alanlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
5
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkaya cocuk oturdugunda icerden kapiyi acmasin diye basitce kilitleyemiyormuyuz. Satisci o kapiyi aractan inip kilitliyorsun. Surekli. Kilitli kaliyor dedi. Belki arkaya 3 cocuk binecek. Diger taraf icinde mi boyle her. Yolculuk icin islem yapicaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dejavuu_uuu kullanıcısına yanıt
    Mekanik çocuk kilidi kapı içlerinde onu zaten biliyoruz..Bir de araç içinden elektronik kitleme varmış...Kullanım kitapçığı sayfa 194 (ben sizin için fotosunu çekip paylaştım)...Ancak böyle bir tuş bizim araçlarda yok sanırım (en azından ben göremedim..Benim araçta sadece bagaj açma tuşu var diye hatırlıyorum ama yarın yeniden kontrol edeceğim)...Aynen aux girişi gbi Fransızlar bize yine kelek atmışlar ve eksik donanım göndermişler sanırım...

Yeni Peugeot 3008 alanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menemen23 -- 28 Kasım 2016; 1:40:5 >

• Arkadaşlar mrb,
    Bende allure elegance pak. kullanıyorum. Araca kapora vermememe rağmen lansmanda bir gün sonra Çorlu bayinde bir kişinin kredisi çıkmayınca sedefli beyaz bana kısmet oldu alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Aracı 28 ekimde bayiden ilk çıkaran bendim yaklaşık 1 Aydır kullanıyorum, her kullanışımda araca daha fazla bağlanıyorum iyiki almışım diyorum.
    Aracın bütün güvenlik sürüş destek ve teknolojik yeterliliğinden ziyade sürüş konforu beni hayran bıraktı diyebilirim. Altınızda bu tarz bir araba için 1,6 olmasına rağmen gerçekten yeterli güce sahip bir araç olduğunu hissediyorsunuz. Yol tutuşu, hızlanmaları vites geçişleri, sessizliği açıkçası sürüş zevki mükemmel ben böyle düşünüyorum. Önceki aracım son kasa dizel otm. jetta idi. Açıkçası vw den sonra sürüş konforunda bir eksiklik yaşarmıyım diye tereddütlerim vardı. Şimdi müdürümün jettasını kullanıyorum arada da bu ne kaba bir araba diyorum emin olun sanki o arabayı 3 sene ben kullanmamış gibiyim ki çok severdim jettamı kullanmayı. Peugout bu sefer gerçekten iyi iş çıkarmış. Diğer özellikleride cabası. Lafın kısası özellikle şu ötv zammı ile de ne kadar isabetli bir karar verdiğimin farkındayım. Almayı düşünen arkadaşlar ikinci el piyasası vs düşünmeyi alın ve keyfini çıkartın gerisini 3-5 sene sonra düşünürsünüz, bu araç gerçekten bir zevk. Allah isteyen herkese nasip etsin inş

• menemen23 M kullanıcısına yanıt
    Aynen elektronik kilitleme kesinlikle gerekli. Adamlar kazık atmış resmen. Kitapçıkta o bölümde bir sürü tuş görünüyor ama bende de sadece bagaj açma tuşu var. Ben de bugün yerini buldum anahtarla ayarlanan mekanik kilidi. Pek kullanışlı olmamış
  • 3 kuruşluk tuş yüzünden yolda giderken aklımız arkadaki çocukta kalacak. Aslinda standart olmalı. Can guvenligi sonucta. Birde komik bir durum. Yetiskin bindiginde disardan acicaz galiba.

Bagaj havuzu alan varmi. Kullanisli mi. Alt bolume ulasimi zorlastiriyormu acaba?

• Arkadaşlar bende dizel otomatik Active SP sahibiyim...Her geçen gün daha da keyif alarak biniyorum aracıma.. Kullanan arkadaşlara Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin...

Benim aklıma bişey takıldı, muhtemelen normal bir durumdur ama ben yine de sormak istedim. Sinyal verip direksiyonu o yöne çevirdiğinizde direksiyon bölgesinden çok derinden bir çıt sesi geliyor mu sizinde?
  • Bizde çok memnunuz. Bahsettiğiniz sesi duymadım. Daha dikkatli dinlerim

• Allure + EP aracımı bugün aldım. Sağ yolcu kapısında müzik bass larında titreme yapıyor ve cızırtı oluşuyor. Sürücü tarafında bir şey yok. Benzer sorunu yaşayan oldu mu aranızda?
  • Bendede ayni araç ve aynı sorun var. Araç taş gibi, ancak sağ yolcu tarafta çok az bile bozuk yolda giderken zırıltı var. Sanki plastik zeminde küçük bir vida boşta duruyor. Titreşimlerde başlıyor zil çalmaya. Aracı severek kullanıyorum. Birde bu ses olmayaydı.

Bununla ilgili irtibatlı olalım

• bu aracı aldığımıza göre yolun yarısı geride kalmış :(

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.