Şimdi Ara

Yeni Peugeot 208'in tasarımı ortaya çıktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
10.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu deye dayanarak söylediniz, bir örnekle açıklar mısınız ?
  • 208 gt-line kullanmaktayım. Gerek tasarım, gerek iç mekan kalitesi olarak çok memnunum. motor ve Aisin marka tam otomatik şanzımanı da sınıfının en mantıklı motor+şanzıman kombinasyonu.

Sesli çalışan arka amortisötler haricinde bir şikayetim yoktu. Önyargılarımı tamamen yıkmıştı. Bu araç da efsane olmuş.

• Sıfır ayarında aldığım citroenimde çok düzgünde kullanmama rağmen, ne kadar trim sesi varsa gelmeye başladı, amortisörler bitti, 2014 model aracın boyası paslanmaya başladı vs.. lerle gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Sıfır ayarında aldığım citroenimde çok düzgünde kullanmama rağmen, ne kadar trim sesi varsa gelmeye başladı, amortisörler bitti, 2014 model aracın boyası paslanmaya başladı vs.. lerle gidiyor
    2014 model aracın boyası mı paslandı ? O zaman sizin aldığınız aracın bir sorunu var. Normal şartlarda bunun olması imkansız bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

2014 model aracın boyası mı paslandı ? O zaman sizin aldığınız aracın bir sorunu var. Normal şartlarda bunun olması imkansız bir durum.

Alıntıları Göster
    Tam pas demeyim hocam buna benzer noktalar halinde pas tutması başlangıcı, aynı birşey yapışmış gibi , pasta cila ile çözülür dediler yaza doğru koruma yaptırıcam. Malesef boya kalınlığı çok kötü psa nın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 208'in tasarımını beğenirdim, yeni 208'in tasarımı da çok şık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Tam pas demeyim hocam buna benzer noktalar halinde pas tutması başlangıcı, aynı birşey yapışmış gibi , pasta cila ile çözülür dediler yaza doğru koruma yaptırıcam. Malesef boya kalınlığı çok kötü psa nın

Alıntıları Göster
    O aracın boyasına daha önceden bir şey olmuş bence ( reçine vs. tarzı ) o şekilde olmasıda normal değil.
  • ön far tasarımını hiç beğenmedim, anladık aslan dişi yapmaya çalışmışlar da bu araba pejo 208 yani sanırsın bana jaguar da yırtıcı tasarım yapıyorsunuz. arka tasarımı da gayet güzel aksine, çok gereksiz bir risk almışlar.
  • Her yönüyle müthiş olmuş tek kelimeyle.
  • Forum forum söyle bana var mı daha güzeli

Harika iş çıkarmışlar,yeni clio ile b sınıfının liderleri ortaya çıkıyor yavaş yavaş.
  • 508 den sonra bekleniyordu böyle ataklar. Mükemmel işler mükemmel tasarımlar yapıyorlar.
  • kasa değişmiş 209 olmalıydı bunun adı

• Tasarimi guzelmis. Clio gibi kendini kanitlamis bir modele rakip olabilir insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka sütundan Macan a benzeten tek benmiyim acaba
  • VW'nin yıllardır süren o sıkıcı tasarımlarından sonra Peugeot'nun tasarımları ilaç gibi geldi. Peugeot'yu tasarım konusunda birçok marka kendine feyz almalı Peugeot son yıllarda müthiş tasarımlar ortaya koyuyor yine sınıfındaki çok dikkat çekecek bir araç yapmış Peugeot yeni 208'le

• Gerçek mi bu ya

• Peugeot, çok güzel işler başarıyor. PSA grubu son yıllarda iyi bir çıkış yakaladı bu araçta sınıfında Dış tasarımı çok şık ve kesin hatlara sahip i20-Rio ve Corsa'ya kök söktürektir. Ancak Clio, Polo, Fiesta karşısında işinin çok zor olduğunu düşünüyorum

• Fransız arabası her zaman çöp

• Wv gölde kıvrıla kıvrıla yüzüyor, peugeot amca geliyor wv kaç kaç

• Peugeot tasarımcılarını değiştirdikten sonra güzel arabalar yapmaya başladı. Bu aracın özellikle ön kısmına bayıldım. Yeni sürümlerin bir çoğunun kokpit tasarımı süper, tıpkı uçak gibi.

Resimlerde arka kısım öne göre biraz dar gibi nir izlenim vermiş tasarım olarak güzel ama birazcık daha heybetli görünebilirmiş(ön tasarım gibi)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.