Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.181
Cevap
61
Favori
166.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Tahminen GT Line fiyatı ne olur.
    Corsa ile yurt dışı fiyatları neredeyse aynı şuanda corsa Ultimate 130 luk 181.000 TL kasım ayında Euro ne olur bilinmez ama ben 190-200 bin lira diyorum opsiyon eklenirse 210 a kadar yolu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Demeye ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Demeye ya
    Maalesef hocam Euro aldı başını gidiyor

• Güncel Almanya Liste Fiyatları

Like
    YENİ PEUGEOT 208 (ANA KONU)

Active

Allure

GT Line

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Güncel Almanya Liste Fiyatları

Like

Active

Allure

GT Line

20.000 birime aldıkları araçları biz 200.000 birime alıyoruz

• Donanım Karşılaştırılması (Active-Allure-Gt Line)

• quote:

Orijinalden alıntı: elcas

araba süper de bize gelecek olan fakir paketleri görmek gerekli. active test etmeniz gerekir. GTline rüyamızda görürürüz.

eat8 ve dizel ömürlük bir makina olur.
    Dizel sadece manuel vites geliyor EAT8 sadece 1.2 turbo benzinlide var 100 HP ve 130 HP

Gt-Line harici albenisi yok hiçbirinin

Herkes fark etmiyor ama 210.000 Tl kritik bir rakam. Eğer arabanın teslim fiyatı 209-211 arası bir yerde ise o arabanın vergisiz fiyatı 120 bin civarlarına geliyor ve 120 geçildiği anda üst vergi dilimine giriyor. Şu an B-C klasman araçların bazı modelleri Euro üzerinden %8 üzerinde bir zamla karşılaşırsa büyük ihtimal o sınırı geçecek.

Arabaların ham hali değil, opsiyonları da ötv matrahını etkiliyor. Peugeot GT-Line, Opel Corsa Ultimate veya Seat Leon FR gibi modellere opsiyon ekletince, 110 binlere geliyor arabanın ham fiyatı, belki ağustos zammı değil ama eylül zammı da gelirse çok sıkıntılı bir noktada olacak vergisiz fiyatları. Ben kaporaladığım arabayı kara kara düşünüyorum gelene kadar geçerse diye.
  • tekno peder T kullanıcısına yanıt
    Corsa ve 208 b segmenti araçlar 210 u geçerse satış yapabileceklerini sanmıyorum şuan corsa nın en full paketi 181.000 TL pazarlıkla 175 e alınır tabi pandemiden dolayı araç kıtlığı var sıfır araçlar şöyle bolca gelmeye başlasın ozaman fiyatlar daha cazip hale gelir

Hocam corsanın full paketi o kadar değil işte. O araba fabrikadan otomatik her şey dahil geliyor. Cam tavan, teknoloji paketi, çift renk vs.. Onlar da ötv hesaplamasına dahil ve 197 civarında şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno peder

Hocam corsanın full paketi o kadar değil işte. O araba fabrikadan otomatik her şey dahil geliyor. Cam tavan, teknoloji paketi, çift renk vs.. Onlar da ötv hesaplamasına dahil ve 197 civarında şu an.
    Paket olarak Ultimate en dolu paketi siz opsiyonlarıda katıyorsunuz ben opsiyon hariç en full paketten bahsediyorum oda 181.000 TL liste fiyatı. 208 gt line opsiyonsuz 200 olur zaten fazla opsiyon seçeneği yok corsa gibi yurt dışı sitesine girin bakın cam tavan 10 inç ekran ve nappa deri döşeme falan var öyle corsa gibi teknoloji paketi gibi saçma şeyler yok gt line da hepsi standart onların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 31 Temmuz 2020; 22:35:37 >
    Umarım sizin dediğiniz gibi olur, ama Peugeot'nun en yüksek modelini, Opel'in en yüksek modelinden daha ucuz satması mantıklı değil.

Yeni PSA sıralamasında Peugeot- Opel- Citroen olarak sıralanıyor onlar, ben Corsa'nın en dolu fiyatından daha ucuz olacağını sanmıyorum. Ama lansman fiyatı vs. olarak daha düşük gelebilir tabi. Corsa lansman bitti.
  • quote:

Umarım sizin dediğiniz gibi olur, ama Peugeot'nun en yüksek modelini, Opel'in en yüksek modelinden daha ucuz satması mantıklı değil.

Yeni PSA sıralamasında Peugeot- Opel- Citroen olarak sıralanıyor onlar, ben Corsa'nın en dolu fiyatından daha ucuz olacağını sanmıyorum. Ama lansman fiyatı vs. olarak daha düşük gelebilir tabi. Corsa lansman bitti.
    Hocam zaten pejo ucuz olacak demiyorum ki daha pahalı olacak diyorum siz anlamadınız heralde

181.000 corsa Ultimate
    200.000 208 gt line ( benim tahminim)

İkisiine de opsiyon eklenirse yukarı doğru çıkar

tamam şimdi anlaştık.

• quote:

tamam şimdi anlaştık.
    Aynen :) ama dediğiniz gibi lansman fiyatlarında pejo güzel indirim yapıyor kaçırmamak lazım.

• tekno peder T kullanıcısına yanıt

Sizinle son yazıştığımızda GT-Line 200 falan olur demiştik, hala aynı fikirde misiniz?

Şahsen ben Corsa-Ultimate beklerken araba gözlerimin önünden kayıyor. Valla yazık oldu, arabaların fiyatı borsadaki manipülatif hisselere döndü.
  • quote:

Sizinle son yazıştığımızda GT-Line 200 falan olur demiştik, hala aynı fikirde misiniz?

Şahsen ben Corsa-Ultimate beklerken araba gözlerimin önünden kayıyor. Valla yazık oldu, arabaların fiyatı borsadaki manipülatif hisselere döndü.
    Opel liste fiyatlarını güncelliyor şuanda ona oranla ne olur ne biter tahmin edebiliyoruz en son corsa Ultimate 184 bindi bakalım şimdi ne olacak ben her şartta corsanın üstüne 10 bin diyorum birde artı olarak opsiyonlarada bir 10 bin dersek 205 sularında şuan için gelene kadar 220 olur sanırım

• Ah be şu araç erken gelseydi keşke:( dizel gtline 230a dayanır piyasaya girene kadar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.