Şimdi Ara

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.262
Cevap
160
Favori
308.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Detailing işleri elimden geldiği için ben kendim yaptım seramik uygulamasını. Bana maliyeti 300tl. civarı oldu. Ancak bayiler 3-4 bin istiyorlar aynı işlem için. Faydalı mı? Tabii ki faydası var. Boyanın üzerinde ince bir katman oluşturduğu için kuş pisliği,kılcal çizikler vs.. boyanın üzerinde değil de seramik katmanın üzerinde oluyor. Dayanımı bence Türkiye şartlarında 1-1,5 sene civarında. Ayrıca güzel de parlaklık ve su iticilik sağlıyor. Ama yıkamada götürür de alelade bir adama verirseniz 3-5 yıkama sonrası seramik diye birşey kalmaz boyada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bugün başıma bir olay geldi. Evin önüne park ederken geri kaydırdı araba. İki üç defa R D yapmama rağmen geri kaydırdı ve bu işaret çıktı
    Başına gelen oldu mu?
    Okuduğumda anlamsız geldi. Sorun ne olabilir sizce?

Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Peugeot 2008 (2020) Ana Konu
    Bende benzinli 2008 allure için sıradayım, yurtdisi incelemelerini izlerken farkettim ki benzinlilerde vites topuzu bu şekilde,
    Türkiyeye gelen benzinlilerin vitesi bu şekilde mi olacak bir bilgisi olan var mı? Resmen hayal kırıklığı yaşıyorum fotoğrafa bakarsanız ne kadar çirkin olduğunu goreceksiniz...

• tekila7 T kullanıcısına yanıt
    Bu mt olanlar. Düz vites yani. Otomatik olan eat8

Benzinliler de eat8 ve dolayısıyla farklı bir vites topuzu olacağına ihtimal vermiyorum. Görseldeki araç manuel olabilir.

• Görseldeki araç kesinlikle düz vites

Evet vites manuel görünüyor fakat ekran 10 inç o garip geldi normalde düz sadece benzin active modelinde ekran 7 inç. Bu araba farklı yani bizim ülkede gelen versiyonlarda böyle bir kombinasyon yok.

rusya pazarında gtline manuel var bu arac o

• Sakin kullanımda şehir içi 5,5 yaktı yeni yakıt alıp ölçtüm 300 km de

• hasanemrek H kullanıcısına yanıt
    Yokuş kalkış desteğinden bahsediyorsunuz sanırım. O uyarı arabanın çarpmayı engellemek için yaptığı freni gösteriyor. Aynı esp devreye girdiğinde yanıp sönmesi gibi.
    Eğer yokuş kalkış desteği sonuçta bir yazılımla oluyor be eğer ki devreye girmesini istediğiniz yerde devreye girmesiyse frene ard arda iki defa basarsanız devreye girecektir. Tabi vitesin konumuna göre değişir. Mesela yokuş aşağı gideceksiniz ve vites Dde o zaman devreye girmez. Ya da tam tersi

• Umutkocoglu U kullanıcısına yanıt
    Çarpışma önleme sistemi ile ilgili uyarı ile yokuş kalkış destek sisteminin birbirinden bağımsız olduğunu biliyorum ama yokuş kalkış destek sistemi çalışmayınca çıktı bu uyarı.
    Dediğiniz gibi iki defa frene sert basmama rağmen olmadı. Sabah ben denedim sıkıntı yoktu lakin benden sonra eşim deneyince kaydırmış ve el freni ile kaldırmış aracı. En iyisi servise gitmek sanırım.

• hasanemrek H kullanıcısına yanıt
    Eğer ki 2 defa frene basmanıza rağmen çalışmadıysa ve gitme yönünüzle eğim farklıysa o zaman serviste bir güncellemeyle hallolur diye düşünüyorum.

• Umutkocoglu U kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Araç şuan eşimde, akşam tekrar deneyeceğim. Olmadı en güzeli servise gitmek.

• Merhabalar
    Araç içinde bulunan piano black alanlar için özellikle vites kolu ve çevresi koruma malzemesi ne kullanabilirz? Çizilmeye çok eğilimli anahtar para vs ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayasus

Any video converter adlı programla you tube den indiriyorum. Her hangi bir formata dönüştürmeden direk usb ye atınca izliyorum.
    Any video converter programı indirdim ama çok secenek hangi format indirmem gerekiyor indirdiğiniz formatı yazarmısınız acaba
  • oguzmete kullanıcısına yanıt
    Bu işini görür dostum

• Sinan3005 S kullanıcısına yanıt
    Fat 32 olarak format at flasa sıfır flas fat 32 olsa bile gormuyor format at sonra videoları bu formatlarda yukle çalısıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan3005

Fat 32 olarak format at flasa sıfır flas fat 32 olsa bile gormuyor format at sonra videoları bu formatlarda yukle çalısıyor
    tmm hallettim tşk hocam birde kardeşimde 508 var 2020 model bunda çalışmadı neden olabilir acaba
  • oguzmete kullanıcısına yanıt
    Prime edition 7 inc ekranlar video desteklemiyor diye biliyorum yanılıyorda olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan3005

Prime edition 7 inc ekranlar video desteklemiyor diye biliyorum yanılıyorda olabilirim
    GT line model büyük ekran var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.