Şimdi Ara

yeni oyunlar pokemon craterden güzel olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herkes pokemon warriors ve pokedox tan falan söz ediyor sizce crater kadar zevk verir mi o oyuna o kadar alışmıştıkki şimdi yeni oyuna başlicaz crater kadar eğleneceğimizi sanmıyorum

• Sanmam
  • off craterin yerini hiç bişey tutmaz
  • İmkansız...
  • Her oyunun kendine özgü bir güzelliği vardır .PokémonCrater'in güzelliği hiçbir oyunda olmaz olamaz .

Pokédox açılınca biraz afallıyacaz kötü falan diycez onada alışınca sarmaya başlayacak .
  • Ben daha cratere yeni alışmıştım
  • ne olacağını açılmadan öğrenemeyiz

ama şunu söylemeliyim belki craterden güzel olur ama crater in yerini tutamaz.
  • pokemon craterden guzel hıc bısey olamaz hele ordakı pokemonlarımın hıc
  • Tam da efsane yakalama haftalarımdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacmetal

Tam da efsane yakalama haftalarımdı

benimde 5 efsane vardı mewtwo yu arıyodum bazı günler kapandı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 19 Şubat 2008; 19:22:16 >
  • niye ki yaw adamlar daha iyilerini yaparsa v7 miydi diyelim adamlar v8 gibi güsel yaptı oynamıyacak mısınız yada beğenmicek misiniz?
  • ne biliosunuz belki craterdende güzeli cıkcak o belli olmaz
  • bence craterden daha güzeli çıkcak tabiki ama bu kesinlikle pokemonindigo ve tppcrpg olamaz
  • EN İYİSİ POKEMON CRATER KEŞKE GERİ GELSE (AMA BAŞTAN BAŞLAMASINA RAZI DEĞİLİM O EFSANELERİ YAKALAMAK AYLARIMI ALDI)
  • EN İYİSİ POKEMON CRATER KEŞKE GERİ GELSE (AMA BAŞTAN BAŞLAMASINA RAZI DEĞİLİM O EFSANELERİ YAKALAMAK AYLARIMI ALDI)

nıye ben bastan baslasada oynarım
    nıye gıttın crater

• hadi şarkı yazalım ;

neden gittin crater nereye gittin crater adın pokemon idi soyadın da crater.
  • crater gıtmıs sen sarkı soyluyon hee
  • bence craterin yerini tutmaz demeyin belki daha güsel yapçak ama bunlar tpprg olamaz bencede
  • craterden gezel olabılır ama yerını tutamaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.