Şimdi Ara

yeni oyuncu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    acaba hangı serverı secmelıyım. oyun ıcın bılgı alabılecegım arkadasların yardımlarını beklıyorum.

• Pve serveri icin veritas i oneririm. Bayagi turk oyuncusy var. Pvp icin bilgim yok :)
  • Veritas'ta daha iyi guild var sanırım.Ben Zuras'tayım.Pvp server olması bana çekici geliyor.
  • Zuras serverı çok kalabalık olmayan ama yeterli düzeyde oyuncusu olan bir pvp serverı. Bildiğim kadarıyla 2 Türk guildi vr biri Expunge ki dağıldı sanıyorum diğerinin ismini hatırlamıyorum ama heryerde karşılaşıyorum guild amblem Türk bayrağı güzel bir guilde benziyor. Zuras şuan için çok iyi olmamakla beraber gelişmekte olan bir pvp serverı pve için zaten vermişler onun için sana kalmış bir mevzu. PvP mi PvE mi oynamak istediğine karar ver ak ortamlara.
  • Veritas sunucusunu Almanya ya benzetiyorum biraz. Şeyini sallasan Türk'e değiyor
  • Abi ben milliyetçi bir insanım ama bu tarz oyunları akıllık edip Türklerle oynamayacaksın, Türk guildi vs. pişmanlıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Abi ben milliyetçi bir insanım ama bu tarz oyunları akıllık edip Türklerle oynamayacaksın, Türk guildi vs. pişmanlıktır.

100% katiliyorum =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.