Şimdi Ara

Yeni Oyun Açılacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zamandır yedekte bulundurduğum Season3 veya Season6 Filesinden birini Kurmaya karar verdim.
    Kuracağım Bu server için tavsiyelerinize ihtiyacım elbette var.

-Oyun İsmi Ne olmalı?
    -Season3 mü ? yoksa Season6 mı ?
    -Oyun Exp oranı ne olmalı?
    -Toplu spot mu olsun yoksa gezenlerden range aralıklı mı yapalım?
    -canavarlardan exe item düşsün mü? yoksa sadece kutulardan , medallardan ve diger kutulardan mı düşsün?
    -eventlerin hediyeleri neler olsun?
    -jewel drop miktarı yüksek mi olmalı?
    -F.O İTEM OYUNDA OLSUN MU?
    vs....

takipteyim. ona göre oyunu kuracağım.
    saygılarımla

Admin: NikosLes

• Merhabalar iyi aksamlar.
    Öncelikle yazacaklarım kendi görüşümdür.
    Mu oynayanların geneli artık çocuk değil çalışan insanlardır. Bu yüzden oyuna çok vakit ayıramıyorlar. Servere girip biraz vakit geçirip çıkıyorlar.(ben öyle yapıyorum)Bundan dolayı exp konusunda çok düşük olmamalıdır. 500x veya 1000 idealdir.
    Spot konusunda bence nokta spot olmalı ama stadiumda değilde normal maplerde ve çok spot olmalı. Event ödülüde jevel veya exc item +0 olabilir. F.O item olmamalıdır, en fazla 3 özellikli itemler olabilir.
    Party exp eklenebilir. Sonucta oyun tek başına değil başkalarıyla beraber oynadıkça eğlenceli olur.
    Oyun ticaret sistemi jevel üzerine olmalı. Medallerden jevel düşmeli ama medal cok sık düşmemeli. Heart ve heaven den +9 +10 gibi normal itemler düşmeli.
    Eğer ayarlanabilirse Tarkan ve Icarus map sonlarında ki Zaikan ve Phoneix in tekrar doğma süreleri ayarlanip 15-20dk, %100 medal drop eklenebilir.
    Daha öncede söylediğim gibi bunlar kendi düşüncelerimdir. Şimdiden başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.