Şimdi Ara

YENI OPEL INSIGNIA GRAND SPORT<<ANA KONU>> (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
13
Favori
48.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni insignia grand sport donanım merdiveni

fiyatlar konusunda olsun arac hakkında sorunuz olursa memnuniyetle yardımcı olmaya calısırım

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/6118/af7f5139-d77a-43a2-9102-933f77325e8a.jpg[/simage
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Bu linkten bir sayfa açamadım

Bir sorum var; opel in tüm reklamlarında broşürlerinde kullandığı kahverengi deri döşeme neden yok?
    Bence çok kişi talep ediyordur, en yakışanı, en güzel duranı bu renk ama maalesef yok
    Sw de kullanılan elektrikli bagaj kapağı neden grand sport da yok?

Carviser testinde görülen ortalama 7,1 lt/100 km değer için ne diyorsunuz, Passat ile kıyaslar mısınız
  • realson R kullanıcısına yanıt
    carviser aracı tamamıyla gömmüş ki hiç yalın bir anlatım olmamış. şehir içi sakin kullanımda benim gördügüm yakıt 6,1 LT oldu ki şehir içinden bahsediyorum.

kahverengi döşeme gelecekmiş ama sadece 2.0 araçlara benim içinde hayal kırıklıgıydı.

elektirikli bagaj kesinlikle aracın en büyük eksigi olmus
    YENI OPEL INSIGNIA GRAND SPORT<<ANA KONU>>

• Bence haklı olduğu konular fazla..Jantlar,yüksek fiyat,opc body bu kasada eğreti gibi bunu bir kaç yerdende duydum..opsiyon paketi parçalar halinde olsa çok daha iyi bunuda herkes kabul ediyor..premium sevdasının sonu ne olacak bakalım..
  • evet Jantlar gerçekten kötü, bu doğru
    opsiyon paketleri parçalı olsa belki daha pahalıya gelecek, Toplu olunca indirim almış olabilirler. Ama opc ilaveleri hiç istemeyen de olabilir

aynı carviser bundan önceki kasaya 1,6 lt dizel otomatik şanzuman gelince bir test yapmış. Jantlar bundan daha kötü ama o çok iyi demiş. Yakıt sarfiyatı 8,3 lt, buna da çok normal demiş. Demek ki durumlara göre yorumları da değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

yeni insignia grand sport donanım merdiveni

fiyatlar konusunda olsun arac hakkında sorunuz olursa memnuniyetle yardımcı olmaya calısırım

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/6118/af7f5139-d77a-43a2-9102-933f77325e8a.jpg[/simage

Merhabalar kolay gelsin. Araç gerçekten çok güzel ve her donanım seviyesi de makul derecede. Benim sorum şu olacak enjoy ya da design pakete led farlar ekletilebiliyor mu? Ekletilir ise ne kadara mal oluyor. Eğer elinizde enjoy ya da design modeli varsa ve zahmet olmazsa ön farların açık olarak görüldüğü bir resim yüklemeniz mümkün olur mu?
  • erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    enjoy pakete yanlızca kış paketi eklebiliyor.

vergi levhanız var ise YENİ INSIGNIA GRAND SPORT Enjoy 1.6 Dizel 136HP AT6 125,000 tl den yardımcı olabiliyorum. inci beyaz ve mineral gri renklerimiz mevcuttur.
  • Vergi levham yok. Anladığım kadarı ile enjoy ile design arasında bir fark yok. Benzinli ve otomatik vitesliyi en son ne kadara satıyorsunuz?
    merhaba,

ilerleyen dönemlerde 19 inç jant seçeneği donanımda yada aksesuar paketlerinde olacak mı? Malum opc line da sunulan jant inanılmaz kötü, malum 20 inç jantlar ise ülkemize çok uygun değil.

teşekkürler.
  • Şehir içi yakıt tüketim değeri verirken lütfen ortalama hız ve gidilen km bilgilerini paylaşın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Türkiye potansiyel alıcıların taleplerini dikkate alıyor mu acaba?
    18'' jantın hiç beğenilmediğine, kahverengi derinin çok talep göreceğine , opc line paketten ayrı tutulması gerektiğne kulak veriyor mu acaba

Başka bir konu lastikler. Tüm testlerde ve bayilerdeki test araçlarında lastiklerin hepsi Hankook . Genelde sesli olarak bilinir. Neden Hankook, Micheliin kullanamaz mı. Bellkide satışa çıkanlar farklı olacak
  • Zam gelmiş bile
    1,6 lt Diesel otomatik Excellence 160.000 den 164.000 TL ye çıkmış, tasarım paketleri de 500 er TL artmış

Müthiş bir talep mi oluştu, Euro 4 TL yi mi geçti ? Yoksa ÖTV mi arttı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realson -- 22 Haziran 2017; 22:52:54 >
    merhaba,

1.5 benzinli otomatik exellance + kış paketi + park&go + navigasyon paketi için kampanyalı anahtar teslim fiyatı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palermo -- 23 Haziran 2017; 16:50:26 >
    Merhabalar, bahsetmiş olduğunuz araç fiyat listesinde 148.000 tl olan araç mı? Fiyat bu kadar inebiliyor mu? eğer öyleyse hemen sipariş geçicem. Saygılar.
  • palermo kullanıcısına yanıt
    1.5 benzinli otomatik exellance + kış paketi + park&go + navigasyon perakende fiyatı olarak 158,000 tl den yardımcı olabiliyoruz.
    Opel Arden olarak cevaplamınızı istediğim bir sorum var; İnsignia için Bayilerin stokları ayrı ayrı mı yoksa Opel Türkiye ye ait tek bir stok mu olacak ?. Mesela ben bir konfigürasyon yapsam , bunu A bayisinde bulamaz isem B bayisinde bulabilir miyim ?
  • realson R kullanıcısına yanıt
    opel türkiye'de acık stok dedigimiz bir sistem var. merkezin elinde olan stokları görebilyoruz ve oradan araçları alıyoruz. ama tabi ki her bayinin stokları farklıdır. yani evet dediginiz gibi A bayisinde bulamadıgınız bir aracı B bayisinde bulabilirsiniz. illa ki bende bir araç olmasına da gerek yok siz istediginiz donanımları söylerseniz acık stokdan hangi bayi de istediginiz aracın oldugu konusunda da yardımcı olabilirim.
  • quote:

opel türkiye'de acık stok dedigimiz bir sistem var. merkezin elinde olan stokları görebilyoruz ve oradan araçları alıyoruz. ama tabi ki her bayinin stokları farklıdır. yani evet dediginiz gibi A bayisinde bulamadıgınız bir aracı B bayisinde bulabilirsiniz. illa ki bende bir araç olmasına da gerek yok siz istediginiz donanımları söylerseniz acık stokdan hangi bayi de istediginiz aracın oldugu konusunda da yardımcı olabilirim.

Geçen mailime baktığımızda araç teklifini görmüştüm öncelikle ilginize teşekkür ederim. Enjoy benzinli otomatik verdiğiniz teklif design için de geçerli anladığım kadarı ile. Birde 1.5 benzinli otomatik zümrüt yeşilini düşünürsek özel siparişmi girilmeli acaba?
  • erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    design paketler büyük filo için getirilmektedir ki aralarında donanım farkı yoktur.

zümrüt yeşilini opel ile görüşmem lazım.
  • quote:

design paketler büyük filo için getirilmektedir ki aralarında donanım farkı yoktur.

zümrüt yeşilini opel ile görüşmem lazım.

Hocam biraz fazla oldum ama aynı şekilde 1.5 benzin otomatik excellence fiyatı ne olur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.