Şimdi Ara

Yeni Opel Corsa mı geliyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Orijinalden alıntı: rezaki

quote:

Orijinalden alıntı: Sero36

quote:

Dörtgün önce arabamı "Corsa 111 1,2" bakıma götürdüm bu arada yeni gelen arabalara bakma fırsatım oldu " yeni sedan, corsa ve astra" sanki opel kalite düşürmüş. kapılar koltuklar vs. Çinemi yaptırıyorlar acaba

nasıl kalite düşürmüş?

İç aksamında kapılarda örn. içerden kapı açma kolu kromajı bırakırmı? kapıların açılp kapanması hiç hoşuma gitmedi eski şahin-doğanı andırıyor vs..

Valla hocam benim araçta 2010 model ama kapı açma kromajları soyuldu ön iki kapıda,sonraki bakımda ikiside değişecek

Üstada benim arabada 2010 111 paketi 38000 de ön sürücü yanı kapı kolu kromajını bıraktı kayın pederin elini kesti gerçekten jilet gibi olay 6 ay önce oldu. Servise götürdüm garanti süresi dolmuş dediler tekine 38TL istediler. Kapı kolu kırılsa yanlış kullanım olabilir. Bu kromaj kolun iç kısmından kendini bırakıyor. Şimdi de şöför taraftaki bırakt fotoğraflarını yükleyeceğim. Yinede kendi sınıfındaki ford, fiat, peuget ve uzakdoğu arabalarına gire deha iyi olduğunu düşünüyorum. 111. yıl paketi iyi donanıma sahip. 2014 yılında iyi donanımlı 115. paketi çıkartırsa değiştiririm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dörtgün önce arabamı "Corsa 111 1,2" bakıma götürdüm bu arada yeni gelen arabalara bakma fırsatım oldu " yeni sedan, corsa ve astra" sanki opel kalite düşürmüş. kapılar koltuklar vs. Çinemi yaptırıyorlar acaba

nasıl kalite düşürmüş?

İç aksamında kapılarda örn. içerden kapı açma kolu kromajı bırakırmı? kapıların açılp kapanması hiç hoşuma gitmedi eski şahin-doğanı andırıyor vs..

Valla hocam benim araçta 2010 model ama kapı açma kromajları soyuldu ön iki kapıda,sonraki bakımda ikiside değişecek

Üstada benim arabada 2010 111 paketi 38000 de ön sürücü yanı kapı kolu kromajını bıraktı kayın pederin elini kesti gerçekten jilet gibi olay 6 ay önce oldu. Servise götürdüm garanti süresi dolmuş dediler tekine 38TL istediler. Kapı kolu kırılsa yanlış kullanım olabilir. Bu kromaj kolun iç kısmından kendini bırakıyor. Şimdi de şöför taraftaki bırakt fotoğraflarını yükleyeceğim. Yinede kendi sınıfındaki ford, fiat, peuget ve uzakdoğu arabalarına gire deha iyi olduğunu düşünüyorum. 111. yıl paketi iyi donanıma sahip. 2014 yılında iyi donanımlı 115. paketi çıkartırsa değiştiririm

Ya zaten plastik üzeri kromat kaplama zahmetli bir işlemdir. En çok el altındaki malzemeyi bu şekilde seçmek biraz hatalı olmuş. yeni modellerde umarım farkına varır düzeltirler.
    Birde corsa arka camların otomatik olmaması beni bitiriyor. Çin malı araçlarda bile otomatik artık bu arka camlar, mantık nedir anlamadım bu Almanlarda :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sero36 -- 16 Mart 2013; 11:58:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl kalite düşürmüş?

Ya zaten plastik üzeri kromat kaplama zahmetli bir işlemdir. En çok el altındaki malzemeyi bu şekilde seçmek biraz hatalı olmuş. yeni modellerde umarım farkına varır düzeltirler.
    Birde corsa arka camların otomatik olmaması beni bitiriyor. Çin malı araçlarda bile otomatik artık bu arka camlar, mantık nedir anlamadım bu Almanlarda :-)

Sn Sero36 çok haklısın arka camlar hala krikolu araçta hız kontrol sistemi var ama arka camlar krikolu Arkada oturanın tuhafına gidiyor

• Opel'den Astra gibi bomba gibi bir şey bekliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl kalite düşürmüş?

Opel birde utanmadan büyük büyük yazıyor kataloglarına, krom kaplama kapı açma kolları diye...Almanlar da bunu yaparsa ne alıcaz,neye bineceğiz artık ya?

Aynı ürünün farklı ülkelerde farklı kalitede satıldıklarını biliyorum. Biz maalesef gelişmekte olan yani geri kalmış bir ülke olduğumuz için, "size bu kadar kalite yeter diyorlar". Ben bunu BOSCH markasında yaşadım. Diger ürünlerde de olmaması için bir sebep göremiyorum.

• En son ileti Nisan ayında yazılmış Corsa E kasa veya makyajlanan kasa için yeni bir bilgi var mı , iki ay için alım erteleyip beklemeye değer mi ?
  • corsa c kullanıcısı olarak diyebilirim ki opel almanyanın tofaşı.
    alman arabası olayını hiç açmayın.

doğuş grubu ise kalite değil paraya bakıyor.espsiz zartsız zurtsuz arabaları 52bine satıyor.en nihayetinde eksikleri dışardan bakınca görülmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.