Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.299
Cevap
309
Favori
2.357.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.0 motor sadece enjoy donanımla varmış.arkadaş yazmış gözümden kaçmış benim için astranın bi mantıklı tarafı kalmadı.alacak arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.
    Bi de yeni meganı görelim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro düşüşü devam ederse işler değişir. İnşallah tekrar kafayı yukarı kaldrmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

17 jant lastiklerin ebadı kaç 205 50 17 mi

1.6 dizellerde 225 45 17
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

17 jant lastiklerin ebadı kaç 205 50 17 mi

1.6 dizellerde 225 45 17

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaslar 1.6 136 Bg dizel Manuel Sehir ici yakit tuketimi 5.5 Lt'midir?

j kasa 5.5-6 litre arası yakıyor, k kasa 5 litre civarlarında gezer diye düşünüyorum.
  • 1.6 200hp nezaman gelecek acaba daha doğrusu gelecekmi, ya 1.6 200hp turbo yada 1.6 cdti 160hp ikisine gözü diktim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylc

Astra yı Türkiye de ilk gören olmak isterseniz 25 Ekim 2015 (bu pazar) Saat 13.00 de İzmir İnciraltı Kent Ormanı otopark'ında
    İzmir'de olanlar,gelebilecekler davetlidir.

Opel bayisi tarafından mı verilen davet ?
  • https://youtu.be/HdXssYPoeV4
    Sanirim baslangic seviyesi bu enjoyda arti olarak 16 inc jant olacak c sutunundaki parlak siyah kaplama.bunlarda yok.cam ustundeki nikelaj kaplamada yok ayrica arka stoplar led degil.allah akil fikir versin opele

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orijinalden alıntı: ylc

Astra yı Türkiye de ilk gören olmak isterseniz 25 Ekim 2015 (bu pazar) Saat 13.00 de İzmir İnciraltı Kent Ormanı otopark'ında
    İzmir'de olanlar,gelebilecekler davetlidir.

Opel bayisi tarafından mı verilen davet ?

Direk Opel Türkiye ve bir Astra gurubu ile ortaklaşa yapılan bir organizasyon. Bayilerde yok daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torr_besh

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Orijinalden alıntı: vfnv

quote:

Orijinalden alıntı: Spookyy

bayi ile konuştum.
    1.0 boş 65'ten başlayacakmış.
    orta-üst paketler 80'i bulacakmış(benzinliler)
    otomatiklerin hepsi şubatta geliyor.

1.0 boş araç 65 iyiymiş!
    Anlaşılan opel türkiyede fazla satılmasın istiyor.
    Basit bi kıyaslama golf 1.2 tsi boş 60K.indirimle 56-57 ye alınırken 1.0 astra 65e eminim çok satar! 1.4 150lik de 70den başlar o zaman highline golf fiyatına boş astra komik olur fiyatlar böyle olursa.
    Benim gibi astra bekleyenler kasımda fiyatların açıklanmasıyla golf satışlarını patlatıp vw emisyon krizinden çıkmasını sağlayabilir.

Aynı sizin durumunuzdayım Golf'le bunun arasındayım ama 1.0 araç 65.000'den çıkacaksa düşünmeye bile ihtiyaç duymam.

Hocam midline 60 comfortline 65 sanirim opel 1.0 comfortline donanimla kiyaslayip cikaracakki hiz.sabitleme astrada var golfte paketle veriyorlar bence 65 ten baslar zaten tek donanim 62 verirler pazarlikla plus paketle 65 e alinir ki golften donanim olarak faslasi olur metalik rengi konusmuyorum opelde fark olmucak.67 ye sanirim otomatigi alinir. ama otomatikler subatta gelecek demis bi arkadas.beklemek sıkıcı olacak ki secim sonrasi ne olacagi belli degil yeni yil yeni zamlar demek

Daha dün gittim Doğuş'un elinde hazırda bulunan bekleme derdi olmayan hız sabitleyici+ön arka park sensörlü 1.2 Golf'ü 58bine alıp çıkabilirdim. Opel boşa 65bine heveslenmesin bence.

Zaten 65 bin verecek olsam gider Mazda 3 alırım boşunda bile diğerlerinde bulunmayan pekçok donanım mevcut.

• Günün testi,pardon kilibi.
    http://youtu.be/rbDQ-WRUIDQ

• boş otomatik 65 olursa dolusu 75 80

• quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Golf de %3+1,5 indirim yapıyor. Boşuna kürek çekmesinler bence. Arka havalandırma, kol dayama, torpido ışığı ve soğutması, aynada sinyal, amortisörlü kaput gibi psikolojik algı öğeleri olmayan arabayı premium hb fiyatına mı satacaklar? Oldu.

Golf de indirim %5 lovemark var zaten.bayii indirimi 1.5,2 alırsanız yaklaşık %7 indirim demektir.saydıklarının hepsini çok önemsemesemde bunlar da dahil 65lik comf. araç 60 gibi bi rakama alınabilir.Bence artık fiyatların belli olmasını beklemek lazım.Resmi olarak açıklandıktan sonra daha net konuşabiliriz.ben hala 65den çıkacağına ihtimal vermiyorum astra 1.0 enjoyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 23 Ekim 2015; 8:57:20 >
  • Şu Watts kolu da altdan pörtlemeseydi ne iyi olurdu Çok kötü duruyor, J'de o kadar göze batmıyordu.
    http://youtu.be/KiiF5yYyvW0

• Mat renkleri de varmış, şu arabayı adam gibi tanıtın kardeşim. Bu kadar tanıtım, lansman yapılırken A'dan Z'ye bir test videosu olmaz mı?
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 23 Ekim 2015; 15:13:00 >

• 1.0 turbo otomatiğin 0-100 verisi 12.7 sn. Bu motor uzun yolda yokuşlarda, sollamalarda zorlanır gibi görünüyor. Keşke 1.2 turbo 120 bg falan yapsalardı bu kasaya daha iyi giderdi.
  • Mat rengi güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Mat renkleri de varmış, şu arabayı adam gibi tanıtın kardeşim. Bu kadar tanıtım, lansman yapılırken A'dan Z'ye bir test videosu olmaz mı?
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

az da olsa siyah rengini görebildik. 46 nolu aracın rengi de güzelmiş..

• ercub kullanıcısına yanıt
    Panacotta'ya yakın bir renk olduğundan, bende ilk bakışta göz koydum. Opel'in renk skalasını, takdir ediyor ve beğeniyorum. Yanar döner,ezber bozan renkleri var.

• sabırsızlıkla bekliyoruz artık..
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.