Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1076. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.351.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dynamic ve gpp yok, multimedya ekranda ve yol bilgisayarında aynı anda, park sensörleri çıkıyor, Haziran 2016.

Güncelleme ile sadece yol bilgisayarında çıkıyorsa, hiç girmemek lazım, yol bilsayarında çıkan da renk yok(Navi 900 hariç), resmin daha büyük oluşu, sarı ve kırmızılar işlevsel oluyor. Hatta GPP olanlarda bunun olmaması(kameranın kenarında bir yerinde en azından), eksiklik olmuş, özellikle yan duvarlara yaklaşmada, kapalı otoparklarda elzem olabiliyor. Navi 900 olanlar için bir sorun yok tabi, sadece görüntü küçük işte.
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    _chimera_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar;

Eşimin sonuçları temiz çıktı, bir kaburga eksiği ile atlattık, rahat ve huzurlu bir şekilde Zonguldak/Ereğli'sine dönüş yaptık. Çok Şükür.

1. Köprüden 8 defa geçmişim, bazı günler iki yaka arası 2.5-3 saati buldu, Astra bizi hiç yormadı, şanzıman yağ gibi, hassas dokunuşlar ile dur kalk trafikler rahat bir biçimde atlatıldı, ne bir silkeleme, ne bir kasılma...yalnız çok az denk geldim Astra'ya, Zonguldak/Ereğli'de bile çok denk geliyorum, belki kafalar yorgundu dalgındı dikkatimi çekmedi (Pendik - Şişli arası), hastane Çağlayan/Şişli trafiğine hakimdi(adliye karşısı, florence nightingale, uzun yeni bina, 9. kat), hasta odasından bile sondajlama yaparken ender denk geldim.

Zonguldak/Ereğli'ye yolu düşenleri beklerim.
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun hocam, bir sorun cikmamasina sevindim.

Arkadaslar cahilligimi mazur gorun zira deneyimim cok az. Dun gece kar yagdi ve muhtemelen aracin sag tarafindan yagmis olacak ki sagdaki fren diskleri paslanmis gibi sari bir renk almisti, soldaki disklerin rengi normaldi. Birkac km yol yapip eve geri dondum ve sagdakilerin rengi de normale donmustu. Bir sorun oldugunu sanmiyorum ama biraz garip geldi acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Büyük geçmiş olsun hocam. Eşim Ereğlili. Baharda geliriz muhtemelen. Tanışmış oluruz.

Çok geçmiş olsun sadece araçla ilgili değil hangi konuda yardıma ihtiyacın olursa olsun forumdaki Arkadaşlar yardım edecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: oznl

Gecmis olsun hocam, bir sorun cikmamasina sevindim.

Arkadaslar cahilligimi mazur gorun zira deneyimim cok az. Dun gece kar yagdi ve muhtemelen aracin sag tarafindan yagmis olacak ki sagdaki fren diskleri paslanmis gibi sari bir renk almisti, soldaki disklerin rengi normaldi. Birkac km yol yapip eve geri dondum ve sagdakilerin rengi de normale donmustu. Bir sorun oldugunu sanmiyorum ama biraz garip geldi acikcasi.

Rahat ol Hocam bence jant daki kir akmistir ışıkla felan sana öyle gelmiştir

Çok geçmiş olsun hocam.

Hocam geçmiş olsun Allah bir daha vermesin eşinizle uzun yıllar mutluluk huzur dilerim. Bu arada ben güncelleme yaptırdım dynamic benzinli aracım ama yol bilgisayarında da ekranda da değişme yok ekrandaki hala renkli.

Cok gecmis olsun.

• oznl O kullanıcısına yanıt
    Diskler cok hizli oksitleniyorlar maalesef aracinizi yikatirken bile kurularken biraz ugrasiyorlarsa mesela cila vs gibi yarim saat kipirdamasin yerinden o diskler islak kalsin hemen basliyor o paslar yada kuvvetli bir yagmur yagsin dursun sizde araci kullanmayin bi yarim saat bir saat sonra hemen basliyor cok sahit oldum buna sizin durumdada tahmin ettiginiz gibi ruzgar vs nedeniyle yagmur egimli yagmistir biraz aracinizin sag tarafi daha fazla islanmistir. Frene 1-2 kez bastiktan sonra duzelir merak etmeyin tum araclarda boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhn42 -- 3 Aralık 2016; 19:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Sanılmasınki bu olayı sineye çektim. Beta yazılım atmışlar evet bu doğru. Opel Türkiye bu tür tüketici şikayetleri ile ilgili pek hızlı bir sonuca gidemiyor. Şimdi Türkiye'deki yetkililer şunu diyebilir belki müşteriler sıkıntılarını şikayetlerini Opel Almanya'ya kim taşır, kim uğraşır diyebilir. Opel Almanya'da ülke dışından gelen müşteri şikayetleri farklı ilerlediğine bizzat şahit oldum. Konuyu araştırıyorum. Bir sonuca varır isem buraya yazarım..

Hocam bu opel almanya iletisimi nasil yapiyorsunu

• cronaa C kullanıcısına yanıt
    Dynamic benzinli otomatik aracım başka ek donanım yok orta ekranda sensör görüntüsü cikiyor sürücü ekranında da cikiyor hic güncelleme yapılmadı 22 Temmuz'da aldım

Gözümüz yollarda kalmıştı hoşgeldiniz. Allah bir daha tekrarını yaşatmasın hocam. Bir daha İstanbul'a çayımızı içmeye bekleriz.

• İyi dilekleriniz ve ilginize çok teşekkür ederim.

Herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum. @St.Cool @coupant @erhn42 @bunkerops @oznl @barbarossaesa @_chimera_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 3 Aralık 2016; 21:5:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Büyük geçmiş olsun hocam. Eşim Ereğlili. Baharda geliriz muhtemelen. Tanışmış oluruz.

Mutlaka haberim olsun, aslen Sakarya Hendekli olmamla beraber, Ereğli'de doğdum ve büyüdüm, fakülte ve iş nedenli dışarıda bulundum arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarossaesa

Hocam geçmiş olsun Allah bir daha vermesin eşinizle uzun yıllar mutluluk huzur dilerim. Bu arada ben güncelleme yaptırdım dynamic benzinli aracım ama yol bilgisayarında da ekranda da değişme yok ekrandaki hala renkli.

Güncelleme ile gelen yenilikler neler oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Gözümüz yollarda kalmıştı hoşgeldiniz. Allah bir daha tekrarını yaşatmasın hocam. Bir daha İstanbul'a çayımızı içmeye bekleriz.

Bundan sonra sadece yemeye içmeye gelmek nasip olur İnşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 3 Aralık 2016; 20:51:31 >
  • İyi Akşamlar,
    Pazartesi günü aranıza dizel excellence otomatik araç ile katılmayı düşünüyorum araç 2016 model 3 aylık 5 bin km. de,
    arka tamponunda küçük bir hasarı var lokal boya yaptırılması lazım fakat renk kahverengi nerede yaptırabilirim ve sorun yaşarmıyım diye endişelerim var.
    Fiyat olarak bu araca 90 vermem çok mu fazla acaba.
    Teşekkürler.
    Geçmiş olsun Allah birdaha yaşanmasına inşallah

• adnn41 kullanıcısına yanıt
    Amin, Allah hiç birimize yaşatmasın İnşallah.

İyi gün, kötü gün dostlarını ayırt etmede iyi bir deneyim oldu benim için, enderde olsa aramayan bile oldu, böyle zamanda, insan düşmanını bile arar.

Yüzünü bile görmediğim forum arkadaşlarım, sizler, ilginizi eksik etmediniz, eksik olmayın, Allah razı olsun hepinizden.
  • 
Sayfa: önceki 10741075107610771078
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.