Şimdi Ara

Yeni Nexus akıllı telefonuna ait yeni bir görsel paylaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.9'' in aciklamasini yapiyim. Note 4 5.7 inc ve bu buyukluğe ses cikmiyor ha 5.5 ha 5.7. Bu telefonunda ekran 5.9 fakat kapasitif tuslar var sizin kullanim alaniniz yine 5.7ye dusuyor

• mini versiyonu kesinlikle çıkmalı, böyle bir nexus olmaz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Çok berbat hem tasarım hem donnaım, nexus nexus dıye kafamızın etını yedınız ne var şu nexus ta anlamadım gıttı.

1200 liraya s800'lü stabil bi cihaz alıyorsun. daha ne olsun. nexusların tek eksik yanı pil.
    o paraya iphone alıyım desen alacağın model ip4s.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Çok berbat hem tasarım hem donnaım, nexus nexus dıye kafamızın etını yedınız ne var şu nexus ta anlamadım gıttı.

1200 liraya s800'lü stabil bi cihaz alıyorsun. daha ne olsun. nexusların tek eksik yanı pil.
    o paraya iphone alıyım desen alacağın model ip4s.

Fiyatına bakmadım hocam, ben direk şekline baktım olmamış bence.
  • Etkinlik ne zaman? iOS'dan androide geçiş yapıcaktım. Bu cihazıduydum ama bu bildiğin phablet. 5 inç neye yetmiyor arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 inç nedir ya büyüttükçe büyütüyor bunlarda. Önemli olan işlevi.

• 4.95''
  • 4 mp ekrana 2 mp özçekim kamerası ....ayıp la ayıp. anlaşmışlar heralde ön kamerayı kimse adam gibi geliştirmiyor.
  • Her yeni modelde ekran buyuyor, 4.3inch s2 den beri her seferinde ayni elestiriler, cok buyuk, cebe nasil sigacak. Her seferindede yeni olcu endustri standardi haline geliyor. Ama bende merak ediyorum bu buyume daha ne kadar devam edecek.

• Bu cebe sığar mı? Sığmaz. Yanına hediye çanta vermeleri lazım.

• Bence NEXUS serilerini piyasayı tamamen ele geçirmemesi için meraklısına yapıyorlar. 5,9 inçin sebebi de bu.

• 5.9 inç nedir abi ya.. Utanmasalar 7-8 inç yapacaklar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp0007

Bence NEXUS serilerini piyasayı tamamen ele geçirmemesi için meraklısına yapıyorlar. 5,9 inçin sebebi de bu.

mantıklı bi tespit.

ve aynı zamanda pili de düşük tutuyorlar aynı sebebten dolayı bence.

qhd 4 k ekrana koydukları pil gene çabuk bitecek.
  • Cihazdan anlamayan çıksın şu konudan insanın sinirini hoplatmayın zamzungdan başka birşey bilmeyenler gelmiş yorum yapıyor telefona gelecek olursak o inch fazla olmuş 5.2 daha uygun olabilirdi

• Droid maxx daha küçük ekrana 3300 koyuyordu 3 sene önce, 4000 olsa bataryası ilgi çekici olabilirdi

• İşte aradığım Nexus ya ne zaman kesinleşir acaba :D Amerikada olup bunu ucuza almak vardı
  • en son kaç inch'e karar verdiler şimdi?
  • Birilerinin bunlara söylemesi lazım insanların her yıl elleri büyümüyor, 5 inc sınır olmalı bence.
  • Nexus konusunda pek bilgim yok, bu telefonları neden her zaman farklı firma üretiyor ?
  • tip olmamış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.