Şimdi Ara

Yeni nesil FORD FİESTA (ANA KONU) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
11
Favori
33.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JanKlod

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

Yağmur sensörü büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Yağmur sensörü değil, ona eminim. Bu bildiğiniz kamera. Bu aracın opsiyonel ekipmanlarıyla ilgili detaylı bir bilgi maalesef yok, gerçekten çok ilginç bir durum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 26 Ekim 2018; 10:2:43 >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınızı iyi günlerinizde kullanın. Benim araçta ön camda far sensörü yer alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plf

Hayırlı olsun aracınızı iyi günlerinizde kullanın. Benim araçta ön camda far sensörü yer alıyor.
    Teşekkür ederim, sağolun. Bildiğiniz kamera var benimkinde.
    Şerit takip genellikle dikiz aynasının üstünde olur. Gördüğünüz yağmur sensörü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Şerit takip genellikle dikiz aynasının üstünde olur. Gördüğünüz yağmur sensörü.
    Hocam bahsettiğim yer dikiz aynasının altına kalan üçgen bölüm.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/694588/ba3540f0-d020-45d7-b6cd-1ab1ee0e34ab.jpg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 27 Ekim 2018; 14:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hocam bahsettiğim yer dikiz aynasının altına kalan üçgen bölüm.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/694588/ba3540f0-d020-45d7-b6cd-1ab1ee0e34ab.jpg [/simage]

Alıntıları Göster
    Uzun far asistanı olabilir mi? Yol boş olunca yakıyor araç görünce kapatıyor vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Uzun far asistanı olabilir mi? Yol boş olunca yakıyor araç görünce kapatıyor vs?

Alıntıları Göster
    Valla hocam o özellik bi-xenon veya led farlarda oluyor. Halojen farlarda sanmıyorum olacağını ki hiç olmadı zaten öyle bir şey :) Ben çözemedim, çözebilen beri gelsin :)
  • Şanzıman ve yakıt tüketiminden memnun olan var mı ? :) Otm. 1.0 Ecoboost için söylüyorum.
  • 2018 makyajlı kasa ile makyajsız kasanın arka sis farları aynı mı? sol arka sis far kırıldı alayaım kendim takayım dedim ama internette hep önceki kasanın var.
  • Merhaba,

Yeni fiesta için kauçuk pas pas tavsiyesi olan var mı?

N11 den baktım. Arayıp yeni fiesta uyumlu mu diye sordum. Evet diyince aldım. Geldiğinde kontrol ettim klipsler yerine oturmuyor ve köşe dönüşlerde katlanma oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane_26 -- 29 Kasım 2018; 14:32:29 >
  • efsane_26 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba efsane_26,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • efsane_26 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hem bagaj havuzu hem de kaucuk paspas aldım. Klipsleri cuk oturdu ben cok memnunum. Kokuda yapmiyor. Gayet kaliteli. Ankaradaysaniz yardımcı olabilirim.

Bu arada bu aracın St veya Stline body kitini nasıl temin edebiliriz acaba ? 2 gündür her yere sordum ama fiberden başka yok diyorlar.

• arkadaslar, 2018 fiesta beyaz renk trend x paket 1.0 ecoboost otomatik 96 bin sifir.

fiyat nasil sizce ?
    valla halojen farlardada var o olay hocam camdaki kamera gibi gorunsede far yagmur sensoru
    1.0 duz sanzumanlisi var surekli eco mod ta kullaniyoruz genelde kisa mesafe ( gunluk 40km) sehir ici sehir disi karisik yolda hanim kullanirsa 6.6L/100km ben kullanirsam 5.6L/100km gosteriyor yol bilgisayarinda bir depo benzinle en iyi sartlarda 550-600km yolu zor yapiyor
    benim takildigim yanlari depo kapaginin anahtarla kapanmamasi biri depoya birsey atmak istese hic zorlanmaz!!! surucu silecegi surekli goz onunde arka silecek ha var ha yok cok kucuk
    kucuk sessiz sakin guzel ve simdilik sorunsuz bakalim ilerliyen yillar ne gostericek
    body kit larak zor bulursunuz ama yetliki servisten on ve arka st tampon alarak yapa bilirsiniz tabiki sis farlari izgara vs degisir yan marspierler de satilir zaten st line larda yapistirma ama pahaliya gelir
  • cerci07 kullanıcısına yanıt
    Bayide getiremiyor maalesef. Parcalar sistemde var ama tanimlamadiklari icin siparis gecemiyor. Bolge mudurune sorduk, o da ayni seyi soyledi.

• Ford focus trendx ve style donanımlarında bluetooth yok, bu ürün sizin müzik keyfinize keyif katacak.

Fizy, spotify, you tube gibi tüm uygulamalarda ve internet üzerinden müzik dinlemeye yarayan devasa üründür.

Ford araçlar için sadece bu ürün iş görmekte ve diger usb destekli araçların hepsine uyum sağlamakta.

İlk etapta ilk müziği dinlerken 2-3 saniye geçikme yaşanıyor. Sonra kendini toparlıyor.

Telefon ile konuşmada söz konusu fakat siz usbye nekadar uzak olursanız ses gitmemesi söz konusu olabiliyor.

Karşı taraf konusurken karşı taraf konustugunu duyabiliyor olumsuzlukları

Sonuç itibariyle müzik dinlemek için bire bir ürün, konuşmak için bire bir olmasada az çok iş görür diye düşünüyorum.

Bluetooth dongle

Video bana ait degildir

https://m.youtube.com/watch?v=lOi0C2t2Thw

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yok hocam öğrendim ben onu :) Far ve yağmur sensörlerini biliyorum zaten. Benim araçta, şerit takip ve aktif şehir içi frenleme sisteminin olduğu yer boş gelmiş Yani normalde o kısımda kamera olması gerekiyormuş ama içi boş gelmiş Maliyetten ötürü sanırım...

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet lansman aracı. Hatta aracımı youtube' da Fahir Talib ve Doğan Kabak kullanmış :) O kadar lansman aracı varken benim arabama denk gelmesi ilginç bir durum gerçekten :) Fotolarda gördüğün ön camda bulunan üçgen kısımda kamera olması gerekirken orası boş maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 13 Şubat 2019; 9:27:47 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Otosan gerçekten tuhaf bir firma. İstediğin aksesuarları bulamıyorsun, bulmak için 40 takla atıp buluyorsun, sana fiyat verdiklerinde hevesin kursağında kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.