Şimdi Ara

Yeni monitör aldım ama !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

buıtçeme gmöre ne miyidsimi seçmek istedim. acıkcası. monitörumün garantısı bıtıyordu. sattım. bu gecede 5500 tl ye. bunu aldım.

LG UltraGear 32GP850-B Monitör En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey

LG Ultragear 31,5 İnç Nano IPS Oyun Monitörü FreeSync 165Hz Yenileme Hızı G-SYNC® | LG Türkiye

bu monitoru aldım bir firmadan 9 ay cc tasit ıle. bana toplam malıyetı 12800 tl.

Biraz paraya kıydım acıkçası taksıt ıcın.

Öncekı monitorum bu ıdı.

Xiaomi Mi Curved BHR4269GL 34" Ultra-Wide 4 MS 144 Hz FreeSync WQHD Oyuncu Monitörü Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

2 sene once 4000 tl ye almıstım gene taksıtle. su ankı fıyatı 8 000 tl en ucuzu..

sizce pişman olmam dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 21 Ekim 2022; 6:47:26 >

• Ips glow rahatsız edebilir sizi daha önceden aşina değilseniz bu panel türüne,edge lit ips çok fazla beklentiye girmeyin.Bütçe varsa lcd alacaksanız monitör tarafında mini led aydınlatmaya sahip panellerin sayıları artmaya başladı veya qd oledlerde yavaştan gelmeye başladı onları da bekleyebilirsiniz.Görüntü kalitesi için oled veya ips-va mini ledlere bakın en azından verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda505 kullanıcısına yanıt

Tavsiyerim için; teşekkür ederim. Fakat bütçe meselesi. o turler aşırı pahalı. bu arada monitör geldi kurdum . memnunum şimdilik.

tektuş ile 180 hz yaptım. 8 bit brtıyor ama 10 bit win seçilebiliyor.

Yeni monitör aldım ama !

Yeni monitör aldım ama !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 22 Ekim 2022; 22:15:37 >

• Rica ederim iyi günlerde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 10 Mart 2023; 3:29:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda505 kullanıcısına yanıt

sağol teşekkür ederim ben masaya vesa 10x10 la monte ettitim bu arada.

Nb North Bayou Ergoflex Nb F80 17-30" Amortisörlü 2-9 kg Fiyatı (hepsiburada.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 24 Ekim 2022; 12:50:14 >
  • sÜPER MONİTÖR HAYRAN KALDIM.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.