Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.965
Cevap
41
Favori
515.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sinir kupu

Hayırlı olsun kardeş.
    Kazasız belasız sürüşler dileği ile. Foto isterük.
    quote:

Orjinalden alıntı: BL@DE

bugün 2009 lancer 1.5 invite yakut kırmızı+sis farı alarak aranıza katıldık araba gerçekten çok kaliteli honda civic,toyota corolla ve mitsubishi lancer arasında gidip geliyorduk malzeme kalitesi olarak honda civic ve toyota corolla lancerın yanına bile yaklaşamaz aracı yarın teslim alacağız en kısa zamanda resimlerlen tekrar geri döneceğim görüşmek üzere.

saygılar...

eyvallah kardeşim cümlemize fotolar kısa sürede topicte olacak

saygılar...

• Hayırlı olsun aramıza hoş geldin.:)

Selamlar.
  • @ BL@DE

kazasız sürüşler....
  • arkadaşlar 1.5 invite modelinde rockford-fosgate ses sistemi yok bildiğiniz gibi... bunu daha sonradan taktırmak mümkün müdür acaba? herhangi bir bilgisi olan varsa iletebilirse sevinirim.. orjinal olmasını istiyorum o yüzden soruyorum.. teşekkürler :)
  • quote:

bugün 2009 lancer 1.5 invite yakut kırmızı+sis farı alarak aranıza katıldık araba gerçekten çok kaliteli honda civic,toyota corolla ve mitsubishi lancer arasında gidip geliyorduk malzeme kalitesi olarak honda civic ve toyota corolla lancerın yanına bile yaklaşamaz aracı yarın teslim alacağız en kısa zamanda resimlerlen tekrar geri döneceğim görüşmek üzere.

saygılar...

Yapma kardeşim,ben ilk geldiğinde gittim inceledim Lanceri.Malzeme kalitesi konusunda kesinlikle Corolla ve Civicden iyi değil!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

quote:

saygılar...

Yapma kardeşim,ben ilk geldiğinde gittim inceledim Lanceri.Malzeme kalitesi konusunda kesinlikle Corolla ve Civicden iyi değil!!!

corolla ve civic sedanı bende çok inceledim ve o mesajımda kendi şahsi fikirlerimi belirttim siz hemen alıntı yapıp saldırıya geçmişsiniz sonuçta herkes sevdiği malı alır zevkler ve renkler tartışılmaz bu forumda herkes şahsi fikirlerini belirtmede özgürdür civic sedan ve corolla türkiyede üretilmenin gazabına uğramış arabalar hele civicin kokpiti ve koltuk kumaşları tam bir rezalet civicin kasası zaten çok zayıf corollanın ve civicin boyası bile lancerın yanından geçemez boya bile yok arabalarda ayrıca lancer invitede kullanılan krom malzemenin yarısı ne civicte nede corollada kullanılmamış lancerın koltuk kumaşları bile süet gibi duruyor kalite ben burdayım diyor her konuda mitsubishinin malzemeyi esirgemediği yeni lancerda ortada ayrıca fiyatı civic ve corollaya göre kat kat iyi bence civic ve corolla alanlar dünyanın parasını vermişler kendilerini avutuyorlar lancerıda çekemiyorlar burası mitsubishi lancer topiği civic corolla sevenler ve kullananlar kendi topiclerinde kendi arabalarını övüp lancerı kötülerlerse anlarım ama lancer topiğine gelipte sürekli arabayı ve markayı taşlamanıza buradaki mitsubishi sevenler izin vermez beğenmeyenin burada işi yok zaten

saygılar...

• burada bir duralım isityorum...Mitsubishi topiğimiz sataşmanın hiç uğramadığı bir topiktir...kafkaftr üstadımın kendisi bizzat bir lancer hayranıdır...o kadar ki kendisi hasarlı yeni lancere bile talip olmuştur :) kendisi Ispartada ikamet etmekte olan bir büyüğümüzdür hatta Ispartada Temsa olmadığı için Honda Civic almak durumunda kalmıştır...yanlış anlaşılmasın...beni de bilen bilir...amacım yalakalık ya da avukatlık değil bilakis yanlış anlaşılma temelli olası sorunları engellemek...

@ blade

ben size ""aracınız hayırlı olsun "dediğimde bana "teşekkür ederim" demediğiniz için kızıyor muyum hiç :) hattaa bir daha söylüyorum aracınız hayırlı olsun :) herkese kazasız sürüşler...iyi çalışmalar...
  • btyz hayırlı olsun resimleri gördüm gerçekten çok şık bir araç. Allah kaza bela vermesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bacey

burada bir duralım isityorum...Mitsubishi topiğimiz sataşmanın hiç uğramadığı bir topiktir...kafkaftr üstadımın kendisi bizzat bir lancer hayranıdır...o kadar ki kendisi hasarlı yeni lancere bile talip olmuştur :) kendisi Ispartada ikamet etmekte olan bir büyüğümüzdür hatta Ispartada Temsa olmadığı için Honda Civic almak durumunda kalmıştır...yanlış anlaşılmasın...beni de bilen bilir...amacım yalakalık ya da avukatlık değil bilakis yanlış anlaşılma temelli olası sorunları engellemek...

@ blade

ben size ""aracınız hayırlı olsun "dediğimde bana "teşekkür ederim" demediğiniz için kızıyor muyum hiç :) hattaa bir daha söylüyorum aracınız hayırlı olsun :) herkese kazasız sürüşler...iyi çalışmalar...

Teşekkür ediyorum kardeşim.
    Tabi Bl@de arkadaşımız bu forumu tam tanıyamamış durumda herhalde.Ancak en "Seviyeli" Muhabbetlerin döndüğü forum Mitsubishi forumudur bence.
    Ben kimseye saldırmış da değilim.
    Çekemiyorlar demişsin,eğer benim mesajlarımı incelesen Lancer almak için ne kadar uğraştığımı öğrenirdin.
    Ama akıl var nizam var.Bilenler biliyorki ne Civic senin aşşaladığın kadar kalitesiz.Ne Lancer senin söylediğin kadar kusursuz.
    Ama parası olan için Lancer güzel bir araç.Hele o yakıt ekonomisi beni şoke etti.

Son olarak ben Mitsubishi yi mi taşlıyormuşum_?Bir mitsubishi hayranına atılacak en son çamur...

İnşallah yanlış anlaşılmadan dolayı böyle bir çıkışta bulunmuşsundur.Yoksa Mitsubishi bölümünde ilk seviyesini düşürenler bizler olacağız.
    @bacey kardeşim sana bir kez daha teşekkürler.Bu arkadaş daha forumda yeni olduğu için "OBJEKTİF" insanları pek tanımıyor heralde

Hayırlı günler...

• @Btyz

Fotolar iyi olmuş yaw...
    Lancer'e her renk yakışıyor gerçektende...
    Ama beyazı ile Kırmızısı bir başka
  • kaf_kaftr ben sizi yanlış anlamışım öyleyse tamam özür diliyorum kardeşim dediğin gibi lancerda kusursuz değil tabiki her araç gibi hem sonuçta tartışmanın ne gereği var almış herkes hoşuna gideni kullanıyor işte ama ben kendi fikirlerimi belirttim bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli o yüzdende lancer tercih ettim bir başkasına göre civic iyi olur onu tercih eder lancerı sevmez sonuna kadar saygı duyarım ama ben lancer daha iyi derken bence sözcüğünü eklemediğim için hata yaptım evet bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli ve iyi artık bu cümleden sonra burda kimse çıkıp bana ''yapma kardeşim iyi değil!!!'' diyemez ayrıca arkadaş bu forumda yeni derken topicte demek istediniz herhalde yoksa forumda yeni falan değilim 2005 yılından beri hergün takip ettiğim bir forumdur 1 yıl okudum sadece 2006 yılında üye oldum tecrübem gayet fazladır emin olun btyz ve bacey kusuruma bakmayın arkadaşlar sağolasınız.

saygılar...

• blode hayırlı olsun.merivayı ne yaptın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

blode hayırlı olsun.merivayı ne yaptın?

sağol kardeş merivayı mitsubishiye verdik lancerı aldık

saygılar...
  • @BL@DE, hayırlı olsun. Çok şık bir araç.

Çizgilerine bayılıyorum bu aracın.. Kendime göre her oto. da bir kusur bulurum. Bunda bulamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tephas

@BL@DE, hayırlı olsun. Çok şık bir araç.

Çizgilerine bayılıyorum bu aracın.. Kendime göre her oto. da bir kusur bulurum. Bunda bulamıyorum.

sağolasın kardeşim iyi görüşlerin için ayrıca teşekkür ederim

saygılar...
  • quote:

kaf_kaftr ben sizi yanlış anlamışım öyleyse tamam özür diliyorum kardeşim dediğin gibi lancerda kusursuz değil tabiki her araç gibi hem sonuçta tartışmanın ne gereği var almış herkes hoşuna gideni kullanıyor işte ama ben kendi fikirlerimi belirttim bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli o yüzdende lancer tercih ettim bir başkasına göre civic iyi olur onu tercih eder lancerı sevmez sonuna kadar saygı duyarım ama ben lancer daha iyi derken bence sözcüğünü eklemediğim için hata yaptım evet bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli ve iyi artık bu cümleden sonra burda kimse çıkıp bana ''yapma kardeşim iyi değil!!!'' diyemez ayrıca arkadaş bu forumda yeni derken topicte demek istediniz herhalde yoksa forumda yeni falan değilim 2005 yılından beri hergün takip ettiğim bir forumdur 1 yıl okudum sadece 2006 yılında üye oldum tecrübem gayet fazladır emin olun btyz ve bacey kusuruma bakmayın arkadaşlar sağolasınız.

saygılar...

Yok kardeşim önemli değil.Haklısın o konuda.Bence piyasadaki en yırtıcı bakışlı araçlardan biri Lancer.Ve gerçekten Antoto bana kelek yapmasa idi bende seninle birlikte Lanceri tartışıyor olacaktım.Ayrıca bu forumdan kasıt Mitsubishi bölümüydü
    Aracın hayırlı olsun,kazasız belasız.Şu krizde cimri bi arabanın keyfini çıkar!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

quote:

kaf_kaftr ben sizi yanlış anlamışım öyleyse tamam özür diliyorum kardeşim dediğin gibi lancerda kusursuz değil tabiki her araç gibi hem sonuçta tartışmanın ne gereği var almış herkes hoşuna gideni kullanıyor işte ama ben kendi fikirlerimi belirttim bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli o yüzdende lancer tercih ettim bir başkasına göre civic iyi olur onu tercih eder lancerı sevmez sonuna kadar saygı duyarım ama ben lancer daha iyi derken bence sözcüğünü eklemediğim için hata yaptım evet bence lancer civic ve corolladan daha kaliteli ve iyi artık bu cümleden sonra burda kimse çıkıp bana ''yapma kardeşim iyi değil!!!'' diyemez ayrıca arkadaş bu forumda yeni derken topicte demek istediniz herhalde yoksa forumda yeni falan değilim 2005 yılından beri hergün takip ettiğim bir forumdur 1 yıl okudum sadece 2006 yılında üye oldum tecrübem gayet fazladır emin olun btyz ve bacey kusuruma bakmayın arkadaşlar sağolasınız.

saygılar...

Yok kardeşim önemli değil.Haklısın o konuda.Bence piyasadaki en yırtıcı bakışlı araçlardan biri Lancer.Ve gerçekten Antoto bana kelek yapmasa idi bende seninle birlikte Lanceri tartışıyor olacaktım.Ayrıca bu forumdan kasıt Mitsubishi bölümüydü
    Aracın hayırlı olsun,kazasız belasız.Şu krizde cimri bi arabanın keyfini çıkar!!!

sağolasın kardeşim lancer alamamanıza üzüldüm gerçekten yakın ilçelerde veya illerde başka bayi yokmuydu alacağınız? bizim trabzonda bile iki tane satış bayisi mevcut mitsubishinin o yüzden sordum neyse sağlık olsun bu arada lancer şehir içinde bile gerçekten az yakıyor

saygılar...

• Yok sorun değildi Isparta'da olmaması.Antalya da var.(Isp-Ant arası 1,5 2 saat zaten)
    Ancak tam benim imzamdaki Civic'i bulduğum sırada Antalya Antoto bana kelek yaptı fiyat konusunda.Murat Bey o sıra yardımcı oldu baya ama arkadaşlar falan israr edince bende arkadaştan aldım.Ama bundan 4-5 sene sonra oğlum ehliyet falan alınca alırım inşallah ona bu kasasından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaf_kaftr -- 27 Aralık 2008; 23:12:17 >
  • Arkadaşlar Merhaba ;

Benim lancer almaktaki ilk düşüncem açıkçası görünüş,yol tutuş,yakıt ekonomisi,performans ve birde sorunsuzluk. Ayrıca etrafımdaki lancer kullanıcılarından gelen olumlu tecrubeler.Aracımı 10 bin km ye kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadan kullandım. Yol tutuşuna hayranım,virajlarda resmen kendini ispatlıyor. Kliması mükemmel. Zaten biliyorsunuzdur Mitsubishi klima üretimi de yapıyor ve bu alanda da gayet başarlı ve tanınmış.

Araba biraz zevk işi aslında herkes her arabayı beğenmeyebilir saygı duymak lazım. Ben civic için de çok düşündüm ama iç kokpit dizaynını açıkçası beğenmedim. Başka biri beğenebilir. Diyorum ya zevk meselesi.

Selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: btyz

Arkadaşlar Merhaba ;

Benim lancer almaktaki ilk düşüncem açıkçası görünüş,yol tutuş,yakıt ekonomisi,performans ve birde sorunsuzluk. Ayrıca etrafımdaki lancer kullanıcılarından gelen olumlu tecrubeler.Aracımı 10 bin km ye kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadan kullandım. Yol tutuşuna hayranım,virajlarda resmen kendini ispatlıyor. Kliması mükemmel. Zaten biliyorsunuzdur Mitsubishi klima üretimi de yapıyor ve bu alanda da gayet başarlı ve tanınmış.

Araba biraz zevk işi aslında herkes her arabayı beğenmeyebilir saygı duymak lazım. Ben civic için de çok düşündüm ama iç kokpit dizaynını açıkçası beğenmedim. Başka biri beğenebilir. Diyorum ya zevk meselesi.

Selamlar.

Kesinlikle katılıyorum sana.Yol tutuş,ekonomi güzel de performansı nasıl 1.5 109Hp motorun? Sonuçta aynı motoru zamanında Coltlarda kullanmışlar_?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.