Şimdi Ara

yeni Mazda 3 ( axela ) video eklendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
6.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ne güzel sizin orada satışta.. ama mazda ülkemize deger veren bir firma değil, ne geliş tarihi, ne fiyatı doğru düzgün acıklandı.. aklımda ki markalar güzel bir kampanya yaparsa onlara da yönelebilirim zamanla.. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hocam..
  • Haklısın hocam.

Yeni Mazda 6 çıktıktan ne kadar süre içerisinden ülkemize geldi? Bu şekilde bakabiliriz.

Ben Japonya Mazda ya mail de atabilirim vs...ama bana açık cevap verirler mi bilemiyorum.
  • serdaresse kullanıcısına yanıt
    Şunuda belirteyim.
    Mazda 3 kendi ülkesinde bu konu üzerinde ki resmi çekmeden bir kaç gün once gelmişti.

Siz sanırım sabırsızlanıyorsunu yani araba ihtiyacınız var gibi.Benim için Ford ta bir ihtimal olurdu sanırım eüer acele ihtiyacınız var ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

japonyada direksiyon sağdamı yav

Nick soru uyumsuzluğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

japonyada direksiyon sağdamı yav

Nick soru uyumsuzluğu

Bu jetta reklamında oynayan çakma Japon ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • APEX05 A kullanıcısına yanıt
    hocam yani arabasızlık zor Allah arabaya alışan birini arabasızlıkla sınamasın, eski arabamı sattım, öğretmenim öyle cok bütceyle bir araba alamam. mazda 3 alıp 5-10 yıl bineyim diyorum.. Mazda nın tasarımlarını ve sürüş keyfini seviyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaresse

hocam yani arabasızlık zor Allah arabaya alışan birini arabasızlıkla sınamasın, eski arabamı sattım, öğretmenim öyle cok bütceyle bir araba alamam. mazda 3 alıp 5-10 yıl bineyim diyorum.. Mazda nın tasarımlarını ve sürüş keyfini seviyorum..

hocam şu mesajınıN aynısını kopyalasam ayıp olmaz değil mi?
    arabaya alışan birine arabasızlık zor;eski arabamı sattım;öğretmenim;mazda alıp 5_10 yIl Bineyİm DiYorum.(Bu ARADa KlAVYE BoZUk)
  • Burada bir kaç cümle bırakıyorum...Bozuk atmayın....GÜNEŞTEN EN ÇOK ETKİLENEN RENKLER KIRMIZI- YEŞİL - BEYAZ...Araba alırken bu yazdıklarıma dikkat edin..Üç beş yıl sonra gerektiği için arabanın .Bir karış yerine boya attırsanız aynı rengi tutmuyor....Bilginiz olsun..Kırmızı renk olarak açılıyor....Yeşil açılıyor....Beyaz ise krem rengini alıyor....Solma, bozarma dediğimiz olay...Ben iki yılda bir boya koruma yaptırırım derseniz sorun yok.....Saygılarımla..
    çoğunluk sağda mı kullanıyor yoksa solda mı direksiyon ?
  • mehmet0761 M kullanıcısına yanıt
    estafurullah hocam.. :) sizde benimle aynı durumdasınız sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Burada bir kaç cümle bırakıyorum...Bozuk atmayın....GÜNEŞTEN EN ÇOK ETKİLENEN RENKLER KIRMIZI- YEŞİL - BEYAZ...Araba alırken bu yazdıklarıma dikkat edin..Üç beş yıl sonra gerektiği için arabanın .Bir karış yerine boya attırsanız aynı rengi tutmuyor....Bilginiz olsun..Kırmızı renk olarak açılıyor....Yeşil açılıyor....Beyaz ise krem rengini alıyor....Solma, bozarma dediğimiz olay...Ben iki yılda bir boya koruma yaptırırım derseniz sorun yok.....Saygılarımla..

Haklasın hocam.
    Hele kırmızı tam kaybediyor ozelliğini.Boya koruma şart.
    Niye bozulalım hocam est. burada bildiklerimiz paylaşma taraftarıyım.
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaresse

Hocam anlamam mı..

Hızdan radara yakalandım oda 125km de.
    6 ay ehliyetimi aldılar sonra 2 gun test ve eğitim aldktan sonra 3 aya dustu ben bu arada eski grand vitara mı sattım tabii.
    Ama 1 senedir araba bakınıyordum. Volvo S 60 tan Toyota Avensis hatta Lexus bile baktım, 320 ,C serisi . VW e gitmişliğimde var.
    Ama dedim ya kısmet Mazda imiş.

İlk çıktığı gün çok hoşuma gitti ama sunroof olmayınca bekledim ama artık sunroof olayı kafamda bitti. Ama şimdi sunnroof u opsiyon koymaya başladılar.Pişman değilim asla.
    Japonların ticari kafasını anlamak zor.
    Çok satıcıdan duydum sunroof o kadar gerekli mi diye ama zevk meselesi.

Babamda olan eski focus ve sonrası C max sunroof luydu artı eski grand vitarayı alırken güvenlik paketini ekleyince sunroof suz geldi araç.

Sunroof olayı kafamda yok. Ama cam tavan olsaydı güzel olurdu araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

çoğunluk sağda mı kullanıyor yoksa solda mı direksiyon ?

hemen hemen hepsi sağ hocam.
    Eski Amerikan arabalrı veya nadir olarak bazı Mercedes veya BMW ler hariç.
  • Arkadaşlar selamlar,

bugun arabamı teslim aldım sonunda.

Trenle bir kaç istasyon gittikten sonra satış görevlisiyle istasyonda buluşup bayiiye geçtik. Ben kendisine yeni Mazda 3 ile gelmesini rica ettim oda sağolsun geldi.

Aslında bir video çektim ama izlediğimde tersten olduğunu fark ettim. Hala koyabilirim ama gerçekten kotu bir çekim.

Yeni 3 ün iç mekanını inceleme fırsatım oldu. İç mekanda ki plastik yumuşak yapıda ve Mazda 6 ile aynı olduğunu söyledi ve bende baktım benimkine harbiden aynı.

Bunu size iletmek istedim. Keşke uygun çekim yapabilseydim ama normalde cepten çekim yapmadığımdan bana doğru gelen çekim meğerse terstenmiş ( pc de baktım bir)

selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APEX05

Arkadaşlar selamlar,

Trenle bir kaç istasyon gittikten sonra satış görevlisiyle istasyonda buluşup bayiiye geçtik. Ben kendisine yeni Mazda 3 ile gelmesini rica ettim oda sağolsun geldi.

Aslında bir video çektim ama izlediğimde tersten olduğunu fark ettim. Hala koyabilirim ama gerçekten kotu bir çekim.

Yeni 3 ün iç mekanını inceleme fırsatım oldu. İç mekanda ki plastik yumuşak yapıda ve Mazda 6 ile aynı olduğunu söyledi ve bende baktım benimkine harbiden aynı.

Bunu size iletmek istedim. Keşke uygun çekim yapabilseydim ama normalde cepten çekim yapmadığımdan bana doğru gelen çekim meğerse terstenmiş ( pc de baktım bir)

selamlar.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.inceleme bekliyoruz.

hocam ben de merak ediyorum
    açıkçası .
    incelediğiniz araç sedan mıydı hb miydi?
    bir de vlc Media Player la düzeltilebiliyor bence rarlayıp upload edin çok merak eden izlesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

Arkadaşlar selamlar,

selamlar.

Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.inceleme bekliyoruz.

hocam ben de merak ediyorum
    açıkçası .
    incelediğiniz araç sedan mıydı hb miydi?
    bir de vlc Media Player la düzeltilebiliyor bence rarlayıp upload edin çok merak eden izlesin.

teşekkür ederim hocam.

Incelediğim araç hatchback idi. Siyah.

bi bakayım halledebilrsem elbette.

• Hayirli olsun yeni araciniz tekrardan.

Burada cok az kisinin sahip oldugu ve ozellikle tasarim anlaminda cok begenilen bir arac oldugundan objektif kullanici izlenimlerinizi bekliyoruz forumda. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

Hayirli olsun yeni araciniz tekrardan.

Burada cok az kisinin sahip oldugu ve ozellikle tasarim anlaminda cok begenilen bir arac oldugundan objektif kullanici izlenimlerinizi bekliyoruz forumda. :)

tekar teşekkür ederim hocam.sağolasın. :)

bugün arabayla tanışmış oldu aslında.
    bi kaç foto vs çektim ama bir kac gun kullanıp yazmayı duşundum yada ayrıntılı fotolar ile.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

Hayirli olsun yeni araciniz tekrardan.

tekar teşekkür ederim hocam.sağolasın. :)

bugün arabayla tanışmış oldu aslında.
    bi kaç foto vs çektim ama bir kac gun kullanıp yazmayı duşundum yada ayrıntılı fotolar ile.

Tabiki once araci iyice taniyip sonra izlenimlerinizi aktaramaniz daha dogru ve yararli olcaktir.

hocam hayırlı uğurlu olsun.. belasız kazasız binin inşallah.. inşallah buraya da bir sürpriz yapıp getirirler erken..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.