Şimdi Ara

Yeni Masa Modu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Odamı baştan düzenliyorum ve bunu şu şekilde 4 aşamaya böldüm.

1- Prizleri çoğaltma.

2- Tekrar Duvar kağıdı kaplama.

3- Masa Oluşturma.

4- Işıklandırma.

1 ve 2 aşamayı basit görüyorum 3 buna rağmen henüz yaptırmadım 3. aşamadayım geçenlerde basit bir masa çizdim ( Paint'te :) tam bitmedi tabi ki
    sizin görüşlerinize sunmak istiyorum..

Yeni Masa Modu

Bu tarz bir masa yaptıracağım lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz amacım fonksiyonel bir masa olacak eklentilerinizi yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only.cino -- 21 Ekim 2012; 15:32:30 >

• cok fonksiyonlu güzel bi masaya benziyor resimle cok güzel açıklamışsınız
  • Takip bakalım nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krclkrcl

cok fonksiyonlu güzel bi masaya benziyor resimle cok güzel açıklamışsınız

Yorumunuz için teşekkür ederim..
    Şuan için vaktimin bir çoğunu burada geçireceğim için yeme içme işlerini nasıl sistematik bir şekilde yapar portotatiflikten faydalanırım diye düşünmekteyim yorumlarınızı bekliyorum.
    İyi Forumlar.
  • Büyüklüğü yaklaşık ne kadar olacak? (masanın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Büyüklüğü yaklaşık ne kadar olacak? (masanın)

3 metre olucak uzunluğu bir duvardan öteki duvara
  • takip
  • Evet arkadaşlar eklemek istediğiniz yada bir fikri olan yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only.cino

Evet arkadaşlar eklemek istediğiniz yada bir fikri olan yok mu ?

açıkca ben çizimden birşey anlayamadım
  • ilk başta birşey anlamayan arkadaşlarıma şöyle tarif ediyorum ilk önce resmi iyice bir bakın ondan sonra alttaki yazıyı okuyarak ordaki ifadeleri resimde arayın belki yardımcı olur size
  • quote:

ilk başta birşey anlamayan arkadaşlarıma şöyle tarif ediyorum ilk önce resmi iyice bir bakın ondan sonra alttaki yazıyı okuyarak ordaki ifadeleri resimde arayın belki yardımcı olur size

sadece malzemesinin 400-500 e malolacağını biliyorsunuz dimi :)

ben sadece 3monitör yanyana kullanılabiir ve klavye fare alanı küçük olmuş diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12345543

quote:

ilk başta birşey anlamayan arkadaşlarıma şöyle tarif ediyorum ilk önce resmi iyice bir bakın ondan sonra alttaki yazıyı okuyarak ordaki ifadeleri resimde arayın belki yardımcı olur size

ben sadece 3monitör yanyana kullanılabiir ve klavye fare alanı küçük olmuş diyorum

Evet biliyorum benim için sorun teşkil etmiyor :) , paint'te sıkıntıdan öylesine çizerken foruma atılabiliceğini düşündüm ve ölçülendirme de problem olmuş haliyle eşit olarak 1er metre düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

Evet biliyorum benim için sorun teşkil etmiyor :) , paint'te sıkıntıdan öylesine çizerken foruma atılabiliceğini düşündüm ve ölçülendirme de problem olmuş haliyle eşit olarak 1er metre düşünüyorum

iyi oyuncu klavyeleri makrolardan dolayı 60 cm dende uzun olabiliyor 1 metre ise iyi :) dareyede bi 30 cm gerekiyor

• quote:

iyi oyuncu klavyeleri makrolardan dolayı 60 cm dende uzun olabiliyor 1 metre ise iyi :) dareyede bi 30 cm gerekiyor

Bilgisayarım güzel HDD saymadığımız da Windows ortalama 7,5 puan veriyor ortalama fakat oyun delisi birisi değilim :) ama hız tutkunuyum bu yüzden 3 monitör ve süper oyuncu parçaları almayı hedeflemiyorum ama her oyun tutkunun da bir model tarz vardır diyor ve diğer yorumlarınızı bekliyorum :)
  • Nacizane tavsiyem isterseniz tek bir hat üzerinde ve L şekilde dönen bir oda yapabilirsiniz. bu daha çok kullanım alanı demek. muhtemelen pencerenin hemen karşısında bir kapı vardır. siz pencerenin solundaki yada sağındaki duvardan bağlayıp o duvarı komple dönüp sonra kapıya 30 cm kala bırakabilirsiniz. bukadar alanda hem tamir hem case mod hem üzertim hemde herşeyi yapabilirsiniz. benim öğrenci evim öyleydi. herşey odada olur biterdi. çokta severdim ama artık bitti. özlemiyr değilim... eğer iphone yada android telefonunuz varsa bunlar için çok kolay küçük çizim programları var. çokta basitler. işinize yarar. bir deneyin en azından maliyeti planlayabilirsiniz. birde turkuaz renkteki klavye mouseın alt kısmı boş olacak değil mi? ayaklarınızı aşağıya sallaya bilmeniz için?
    güzel gdiyor takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lydra

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler şimdilik düz şekilde planlıyorum l şekline döndürücem ilerde tabi bu masayı kullanırken doğacak ihtiyaçlarıma göre :) odamda bir hayli küçük :) paintte ne kadar belli oldu bilmiyorum ama birde telefondan çektiğim fotoğrafları gösteriyim mekan için

Burası o turkuaz ile renklendirilmiş yer (kolon)

Yeni Masa Modu

çıkıntısını belirtmek için bir resim daha

Yeni Masa Modu

Genel resimlere geçecek olursak masa resimdeki masa ve dolap yerini alacaktır

Yeni Masa Modu

Daha sonrada bu resimden görüldüğü gibi devam eden duvara ek yaptırıcam dediğim gibi kullanım ihtiyaçlarına göre

Yeni Masa Modu

+ cevap olarakta evet onun altı boş çünkü zaten bir çıkıntı oluşturuyor o kolon rahatsız ederdi
    + ve telefonum android program ismini biliyorsanız paylaşabilir misiniz ?

• home design 3d vardı benim bildiğim. biraz google yap. ordan çıkıyor yada marketten homedesign 3d'ye gir sonra kullanıcıların diğer göz attıkları seçeneğine bak illaki işine yarıyacak bir tane vardır :)
  • Lydra'nın tavsiyesiyle projeyi bir pc programından 3 boyutlu halde çizmeye çalışıyorum bitince paylaşıcam.
    Kendisine teşekkürler tekrardan :)
  • Aynen 3d ile çizersen kesin cevaplar alabilirsin. :D
  • Okadar kötümü bu taslak ya :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.