Şimdi Ara

Yeni Linea 1.6 Mjet Lounge Düşünen Girsin İçeri... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
893
Cevap
8
Favori
77.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Passenger

Dostlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
    Değerli yorumlarınızdan anladım ki doğru bir karar ve seçim yapmışım, teşekkürler.

Mısır, cips ve kola hazırlayan arkadaşlarıma da buradan selamlarımı iletiyorum, onlar anladılar onu.

Günaydın, Hocam, hayırdır uyku mu tutmadı yoksa
    Serkan mısır patlatalım dedi, ama sonradan öğrendik ki hayırsız çıktı, iyiki ona inanıp mısır patlatmamışız, yoksa bizi yarı yolda bırakacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Günaydın, Hocam, hayırdır uyku mu tutmadı yoksa
    Serkan mısır patlatalım dedi, ama sonradan öğrendik ki hayırsız çıktı, iyiki ona inanıp mısır patlatmamışız, yoksa bizi yarı yolda bırakacakmış

Erken yatıp erken kalkmaya alıştık ağabey.
  • yeni aracınız hayırlı olsun !
    kazasız ,belasız yolculuklar dilerim .
    1,6 mjet linea, 2009 yılından beri kullanıyorum ,
    genel olarak izlenimlerim ,olumlu ,arac suspansiyonu biraz yumuşak ,
    virajlarda dikkatlı olmak gerekiyor ,motor çok iyi ,bakımları 20 000 km de
    performansı ilk 5-10 bin km de biraz tutuk sonradan daha iyi oluyor ,
    ya da siz araca alışıyorsunuz ,
    kronik sorunları da var , amortisor takozları gibi,
  • iyi günlerde kullanın hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

yeni aracınız hayırlı olsun !
    kazasız ,belasız yolculuklar dilerim .
    1,6 mjet linea, 2009 yılından beri kullanıyorum ,
    genel olarak izlenimlerim ,olumlu ,arac suspansiyonu biraz yumuşak ,
    virajlarda dikkatlı olmak gerekiyor ,motor çok iyi ,bakımları 20 000 km de
    performansı ilk 5-10 bin km de biraz tutuk sonradan daha iyi oluyor ,
    ya da siz araca alışıyorsunuz ,
    kronik sorunları da var , amortisor takozları gibi,

Teşekkür ederim. Eski aracım 1.4 97 hp Accent Era idi. Ondan sonra bu araç zaten çok pratik ve atak geldi.
    ESP olunca virajlara daha rahat giriyor araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

iyi günlerde kullanın hayırlı olsun.

Teşekkürler.
  • hayırlı olsun allah kaza bela vermesin üstad
  • Hayırlı olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent06y

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin üstad

Teşekkür ederim dostum. Sağolasın.

@MEHMETXXXX,
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 19 Temmuz 2012; 8:28:47 >
  • vay be ne abiler var millette, ben cordobamı tamirciden alamıyordum 1000tl için abim 0km insignia aldı. kardeşiniz çok şanslıymış. hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil27

vay be ne abiler var millette, ben cordobamı tamirciden alamıyordum 1000tl için abim 0km insignia aldı. kardeşiniz çok şanslıymış. hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız.

Kendimi tanıyorum hocam ben vicdan yapardım, aldığım aracın da hayrını görmezdim.
    Tabi eşimin bu zor günde beni desteklemesi de önemliydi, rızası olmasa elbet olmazdı; o da çalışan biri nihayetinde.

Jetta'yı 1 yılda 1200 lira olarak ödeyecektim, Linea'yı 15 ayda 1300 lira olarak ödeyeceğim.
    Tabi Jetta alacakken maddi durum vardı, faizle bu şekilde oluyordu 12 ayda. 24 aylığına ödeyebilirdim aslında ama hem çok faiz, hem de 2 yıl boyunca ödemek bana zor gelirdi. Neyse ki tercihimden pişman değilim, iyi ki böyle olmuş.
  • Hayırlı olsun öncelikle.0 faizli kredi gerçekten 0 faiz mi?Masraf vırt zırt çıkardılar mı size?
  • Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin,

Ne yalan söyleyeyim eskisini beğenmiyordum hiç, ama bu araç gözüme hoş göründü, donanımıda epey dolu, güle güle kullanın
  • Hayırlı olsun, allah cümlemizi kazadan beladan korusun. Amaç güzel olunca araçta güzel olmuş :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi automovil -- 19 Temmuz 2012; 8:40:19 >
  • hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.. rengi çok hoşuma gitmese de siz sevdiyseniz güzel :) donanım olarak çok iyi ve 1.6 dizel motor harika. Maşallah diyelim nazar değmesin
  • Doğru olanı yapmışsın hocam,araçta güzel
  • Güle güle kullan. Güzel bir renk ve güzel bir araba. Bu yeni Linea gayet şık olmuş. Ancak şu geri vitesi yadırgadım. Mandallı ve 1. vitesin solunda yani tipik ve klasik Renault geri vitesi gibi. Fiat arabaların geri vitesi genelde hep 4.vitesin sağında geride olurdu. Mesela bazı Renault modellerinde de geri vites tipik Fiat arabaları gibi 4.vitesin yanında geride. Bunuda yadırgarım mesela.

Bence güzel bir seçim olmuş, alınır bir araba derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Hayırlı olsun öncelikle.0 faizli kredi gerçekten 0 faiz mi?Masraf vırt zırt çıkardılar mı size?

Hocam 550 lira masrafı oldu. Ama bugün normal kredi bile çekseniz 250-300 lira masraf alınıyor.
    19 bin lira açığım vardı, masrafı da dahil ettik 19550 lira çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 19 Temmuz 2012; 8:45:48 >
  • Hayırlı olsun rengide çok güzel kazasız belasız kullanın nazar değmesin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Güle güle kullan. Güzel bir renk ve güzel bir araba. Bu yeni Linea gayet şık olmuş. Ancak şu geri vitesi yadırgadım. Mandallı ve 1. vitesin solunda yani tipik ve klasik Renault geri vitesi gibi. Fiat arabaların geri vitesi genelde hep 4.vitesin sağında geride olurdu. Mesela bazı Renault modellerinde de geri vites tipik Fiat arabaları gibi 4.vitesin yanında geride. Bunuda yadırgarım mesela.

Bence güzel bir seçim olmuş, alınır bir araba derim.

Teşekkürler.
    5 ileri olanlarda dediğiniz yerde ama 6 ileri olanda haliyle 4. vitesin yanında 6 var hocam. Başka nerede olabilirdi ki 6. vites
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.