Şimdi Ara

Yeni LG Chocolate BL40 Video İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG'nin yeni telefonu Chocolate BL40 elime gecer video incelemesini yapip, sizinle paylasmak istedim.

Öncelikle belirtmek istiyorum ki telefon gerçekten çok tarz. Oldukça şık duruyor. Telefonun uzunluğu alışık olmadığımız için başlarda göz yorucu gelebilir, ama alıştıkça daha da çok seviyorsunuz. Ustelik bu sıradaşı ekranla telefonda video izlemek de çok keyifli bir hal alıcak. Avatar filminin lansmanını gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çeken Chocolate'ın dokunmatik ekranı oldukça hassas. LG'nin Arena gibi yeni telefonlarından alıştığımız 3D kullanıcı arayüzü bu telefonda da seçenek olarak sunulmuş. WiFi, Bluetooth, 5MP Kamera gibi yavaş yavaş standart haline gelen bütün multimedya özelliklerini barındıran BL40, 21:9 oranlı dokunmatik HD ekranıyla bir telefondan çok daha fazlası olduğunu gösteriyor.

Görüşmek üzere!:)

• İnceleme için teşekkürler.Video sessiz galiba bende ses çıkmadıda Biraz daha ayrıntılı bir inceleme yaparsan ilerleyen günlerde çok sevinirim.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 26 Aralık 2009; 7:53:47 >
  • İnceleme için teşekkürler. Forumda merak eden bazı arkadaşlar vardı.

Yalnız videoya eklediğiniz şarkı paylaşımı illegal olduğundan silinmiş.

• İngiltere'de Avatar reklam filmi çevirip sponsor olmuşlar... Bunu vurgulamış olmaları dogru.. Zira boyutunu düşünürsek, sinema izlemek için en ideal telefon gibi görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 26 Aralık 2009; 13:38:40 >
  • İnceleme için teşekkürler.
  • Telefonu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.Tarayıcıdan gazetelerin sitelerini açmak istediğimde resimleri göstermiyor sadece yazılar çıkıyor bunun bir ayarı varmı ? Arkadaşım telefonu yeni aldı fakat bu sorunu bir türlü çözemedik.Bilen arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler.Bu arada telefon gerçekten çok şık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 29 Aralık 2009; 17:44:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Telefonu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.Tarayıcıdan gazeteleri açmak istediğimde resimleri göstermiyor sadece yazılar çıkıyor bunun bir ayarı varmı ? Arkadaşım telefonu yeni aldı fakat bu sorunu bir türlü çözemedik.Bilen arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler

Bir ihtimal mobil sürümüne yönlendiriyor olabilir. İkinci ihtimal tarayıcı ayarlarından resimleri göster seçeneği etkin değildir(ya da resimleri gösterme seçeneğini etkindir. diğer haliyle deneyin).

Ben Opera Mini kullanmanızı tavsiye ederim. Linkteki pakette hem dikey hem de yatay kullanım için programı BL40 ekranına göre boyutlandırdım
    http://www.sendspace.com/file/a9rcs8

• Teşekkürler Figure.Görünüm ayarlarında karakter kodlama otomatik , görüntü göster aktif , java script aktif ama yinede olmadı
  • quote:

Teşekkürler Figure.Görünüm ayarlarında karakter kodlama otomatik , görüntü göster aktif , java script aktif ama yinede olmadı

Az önce Hürriyet'in sitesine Renor'nın kendi tarayıcısı ile girdim, görüntüler bende de yüklenmedi. Opera Mini ile girdim sorunsuz açıldı sayfa
  • Şuan işyerindeyim Figure telefonun sahibi arkadaşımda çıktı yarın geldiğinde opera mini yüklememiz gerektiğini söylerim.Yükledikten sonra sonucu yazarım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: metbey

İngiltere'de Avatar reklam filmi çevirip sponsor olmuşlar... Bunu vurgulamış olmaları dogru.. Zira boyutunu düşünürsek, sinema izlemek için en ideal telefon gibi görünüyor...

sinema 'da avatar'dan once de bu reklamı ve sınırsız yaşa reklamını versiler... reklamları artırdılar, en güzel yerlerde yapıyorlar bravo... ben varken boyle degillerdi yavas yavas ogreniyorlar:) sitelerini de yeniletiyorlar...

http://www.lge.com/tr/index.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 30 Aralık 2009; 0:39:20 >

• Selam arkadaşlar.Opera mini Bl40 telefona yükledim resimleride açtı fakat tuş takımını gizleyemiyorum.Kendi browser'ından resimleri açmıyor çok enteresan bir durum tüm ayarlarını kontrol etmeme rağmen sorun hala devam ediyor.Operayı bana kullanışsız geldi kendi browserıda sorunlu ne yapıcaz bilmiyorum
  • quote:

Selam arkadaşlar.Opera mini Bl40 telefona yükledim resimleride açtı fakat tuş takımını gizleyemiyorum.Kendi browser'ından resimleri açmıyor çok enteresan bir durum tüm ayarlarını kontrol etmeme rağmen sorun hala devam ediyor.Operayı bana kullanışsız geldi kendi browserıda sorunlu ne yapıcaz bilmiyorum

Tüm sitelerde mi aynı sorun var?
  • Kendi tarayıcısında Hemen hemen bütün sitelerde aynı sorun.Hurriyet,vatan ve mynet açmaya çalıştım hiçbirinde resimleri göstermedi.Sadece yazılar çıkıyor.Görüntü göster açık java script oda açık enteresan.Fakat Operayı kullanarak hurriyetin sitesindeki resimleri açtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 30 Aralık 2009; 18:25:52 >
  • quote:

Kendi tarayıcısında Hemen hemen bütün sitelerde aynı sorun.Hurriyet,vatan ve mynet açmaya çalıştım hiçbirinde resimleri göstermedi.Sadece yazılar çıkıyor.Görüntü göster açık java script oda açık enteresan.Fakat Operayı kullanarak hurriyetin sitesindeki resimleri açtı

Yazılımsal bir sorun olabilir. Opera açtığına göre bağlantıda da bir sorun yok.
    Firmware güncellemenizi tavsiye ederim.http://tr.lgmobile.com/web/web.support.manualSoftwareRF.laf sitesinde gerekli program ve nasıl yapılacağı mevcut(bataaryayı doldurun, hafıza kartını, sim kartını çıkarın..). Sorunu çözer mi emin değilim ama denemek de fayda var. Sorunu çözmese dahi güncel yazılım bugların giderilmesi ve performans yükseltimi için her zaman önerilir/gereklidir.

Ekleme: Türkiye sitesini ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figure -- 30 Aralık 2009; 18:49:52 >

• Teşekkürler Figure yazılım güncelleyeceğim oda olmazsa Lg'ye bu konuyla ilgili bir mail atarım.Bu arada akraba olmayalım soyadlar aynı DOĞAN saygılar
  • quote:

Teşekkürler Figure yazılım güncelleyeceğim oda olmazsa Lg'ye bu konuyla ilgili bir mail atarım.Bu arada akraba olmayalım soyadlar aynı DOĞAN saygılar

Bilmem, ismim tanıdık geldi mi
    Maile cevap verseler dahi kopyala yapıştır yapacaklardır. Artık kopyala yapıştır yapmadan cevap veren müşteri hizmetleri bulmak zor.. Bence olmazsa direk telefon edin. O şekilde daha çabuk sonuç alırsınız.
  • Kız arkadaşımda Lg cookie vardı telefon kapanıp açılıyordu bunun için Lg'ye mail attım ve beni telefonla arayarak teknik destek verdiler çok şaşırmıştım gerçekten böyle bir servisleri olduğuna.Bl40 için telefon açarım daha çabuk sonuç almak için.444 65 43 LG müşteri hizmetleri
  • quote:

Kız arkadaşımda Lg cookie vardı telefon kapanıp açılıyordu bunun için Lg'ye mail attım ve beni telefonla arayarak teknik destek verdiler çok şaşırmıştım gerçekten böyle bir servisleri olduğuna.Bl40 için telefon açarım daha çabuk sonuç almak için.444 65 43 LG müşteri hizmetleri

Buna ben de şaşırdım ne yalan söyleyeyim Zamanında Renoir'yı getirmeleri için çok uğraştık ama banamısın demediler. Gittik yurtdışı aldık. O zamandan beri LG Mobile Türkiye ofisinden hazzetmiyorum
    Bu arada yazılım güncellemesinden önce yazılım sıfırlamayı da deneyebilirsiniz(factory reset). Servis menüsünde olması lazım. Mesela Renoir'da 3845#*910#, Arena'da 1809#*900# kodu ile giriliyor.. BL40'da kaç bilmiyorum. Google'da arayıp bulmak lazım. Bir de yeni bir model olduğundan bulması kolay olmaz. Müşteri hizmetleri de söyleyebilir belki

• Destek verdiler vermesinede telefon bir türlü düzelmedi :) cookilerde genel bir sorun heralde.Ara sıra kapanıp duruyor Lg sitesinden güncellemede yapmama rağmen düzelmedi.Lg müşteri hizmetleri arayalımda ondan sonra resetlemeyede bakarım teşekkürler.Açık konuşmak gerekirse bir motorola kullanıcısı olarak LG Bl40 çok beğendim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.