Şimdi Ara

Yeni LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Ecomotive KULLANICILARI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
15
Favori
86.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

Style golfde comfortline mi oluyor

highline diyebiliriz. jant ekran haric. ve yeni golflerde on arka led far stop var
  • Bugün Alanya'dan Ankara'ya döndüm. Tırmanış fazla olduğundan dolayı ortalamam 5,5 litre / 100 km olarak gerçekleşti, fazla sürat yapamadığımdan dolayı hız ortalamamda 80 km / h olarak gerçekleşti, full kilima açık üç kişi bağaj dolu. Aşırı sıcak ve rüzgarda vardı. Bence iyi bir ortalama. 2010 Mitsubishi colt 1.3 manuel aracımla aynı güzargahı 6,5 litre / 100 km'den aşağı hiç gidememiştim.
  • Ankara ş.içi haftasonu gezintisi

Yeni LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Ecomotive KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman4833 -- 9 Temmuz 2017; 0:10:51 >
  • yakın zamanda bu araç için fiyat alan var mı? uygun nereden alınır?
  • mrb bu aracı kullananlar acaba klimanın soğutmnası nasıl iyimi kötümü hızlımı ağırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdeminanc

yakın zamanda bu araç için fiyat alan var mı? uygun nereden alınır?

Fiyat alamadım çünkü bayinin söylediğine göre araç Türkiye'de kalmamış.
    Şuan sipariş verirseniz Ekim'de gelir dediler. Ellerindeki 1,2 tsi ları bitirmek için de yapıyor olabilirler.
    Ama sadece kırmızıya(vişne çürüğü gibi olana) 1400 tl fiyat farkı geldi dediler.
  • Ben 28 Haziranda Eryadan 79.500 liraya son kalan acik gri renk araci aldim. Plakami 3 Temmuzda cikarttim Mtvyide bayi odemis oldu. Aracida 3 Temmuz aksami teslim aldim. Anahtar kaplamayi hediye ettiler, optik park sistemini actilar.
  • öncelikle aracınız hayırlı olsun

quote:

Orijinalden alıntı: uguroz89

Ben 28 Haziranda Eryadan 79.500 liraya son kalan acik gri renk araci aldim. Plakami 3 Temmuzda cikarttim Mtvyide bayi odemis oldu. Aracida 3 Temmuz aksami teslim aldim. Anahtar kaplamayi hediye ettiler, optik park sistemini actilar.

optik park sistemini actilar derken?
    ekrana verme imkanı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 10 Temmuz 2017; 19:29:8 >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Sağolun tesekkur ederim. Aynen hocam vitesi r ye alinca ekranda mesafa gosterici cikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz89 -- 10 Temmuz 2017; 23:22:9 >
  • Aracın arka tasarımını çok beğeniyorum

Yeni LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Ecomotive KULLANICILARI
  • Arkadaslar merhaba, advanced paket ile beraber fiyat teklifi alan oldu mu?
  • Ben neredeyse yakınımdaki tüm bayileri aradım ellerinde araç olmadığı için fiyat vermek istemiyorlar. Verenlerde baya şişirme fiyat veriyor
  • 3.000 tl zam gelmiş hayırlı olsun yakın zamanda arac alanlara yaradı bu zam
  • Merhaba arkadaşlar daha önceden de yazmıştım bu postun altına, 3-4 gündür aracı park konumuna alıp tam durdurmak üzereyken, yani motor rölantideyken ön konsoldan karyola gıcırtısına benzer bir ses duymaya başladım. Tabi her zaman olmuyor ama 3-4 kez denk geldim. Hatta bugün de denk gelince kısa bir video çektim, sesi kaydedebilmek adına. Daha önceden bu tarz bir sıkıntı vs. başına gelen var mı acaba, tahminleri olan var mı? Bu arada kısa bir süre sonra servise götüreceğim aracı.

Mesaj Leon Ana Konu'ya taşındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhotur -- 11 Temmuz 2017; 17:14:18 >
  • Tecrübeli arkadaşlar bu fiyat artışı neye işaret sizce bu fiyatlarda düşüş olur mu önümüzdeki dönemde çok kısa sürede ciddi bir fiyat artışı oldu
  • hodrimeydantnr H kullanıcısına yanıt
    Nisan sonunda zam gelecek deniyordur ama kurların geri çekilmesiyle zam yapılmadı 4 ay. Yeniden kurun 4.10 ların üstüne çıkmasıyla zam kaçınılmaz oldu. Ben fiyatların düşeceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman4833 -- 12 Temmuz 2017; 0:37:1 >
  • Makyajli style leonlarda arac ici isiklari yakma dugmelerinde aydinlatma yok mudur? Bende ön kisim ve arka yolcu tarafindakinde dugmelerde aydinlatma yok. Aux ve usb girisinin oldugu kisimdada katalogta resimde gormustum aydinlatma vardi. Led ic aydinlatma opsiyonu ile geliyor sanirim o da. Ayni durum ayak aydinlatmalari icinde gecerli sanirim.
  • Tahminimce yeni ibiza çıktığında fiyatı bir tık daha yukarı çıkacaktır.
  • Litresi 5.09dan 50 liralik benzinle 180 km yol yaptim. Yer yer klima acik, 2 defa kopru trafigine girildi, sahilden ve d100 den kadikoy-pendik yol guzargahi kullanildi. Arac daha 1000 km olmadi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.