Şimdi Ara

Yeni Lenovo Alacakların Dikkatine! Lenovo Elektirik Kaçağı Sorunu ve Çözümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    üçlü prizden kaynaklanıyormuş normal prize direk takınca böyle bi problem olmadı çünkü
  • Y720 lerde de var mi bu sorun.onun adaptoru 3 lu mu beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. Elektrikciyim ve basliga gozum takilinca sormak istedim. Yeni cihazlardan pek haberim yok ama benim eski laptopumda laptopa giren adaptor ucu 2 kabloluydu toprak hatti girmiyordu. Dusuk voltaj nedeniyle normalde trafo cikisilarinda toprak hatti olmaz . Fisi toprakli bir prize takmaniz cihazdan carpilmanizdan cok adaptoru ve cihazi koruyan bir sistemdir. Konuyu bi detaylandiralimda cihazin varsa kronik sizintisi topragin uzerine kalmasin.

• Bu sorun gerçekten problem. Eski hp pavilion laptopumda da aynı sorun mevcuttu. Hatta ekran panelinin arkasıda alüminyum olduğundan orda dahi karıncalanma vardı.

Sorun prizdeyken oluyordu. İlerleyen süreçlerde karıncalanma daha çok hissedilir hale geliyor.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açılır bir şeyler gevelenir ve bir daha asla konuyla ilgilenilmez, sorulara cevap verilmez. Madem bir şeyler öğrendik neden doğru düzgün paylaşım yapmıyoruz anlayabilmek güç!

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Mesajını geç gördüm, şuan cevapladım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.