Şimdi Ara

Yeni kullanıcıyım 2 sorum var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba cihazım Xbox One S. Başlıkta da belirttiğim gibi iki adet sorum var.
    1. Xbox içinde Game Pass Ultimate Satın alırken “ ilk 3 ay için 84.99 ₺ ve Ondan sonraki her 3 ay için 254.99 ₺ ücretlendrileceksiniz” benim anlamadigim konu şu ; ben bu 3 aylık ödemeyi yaparsam sonraki aylarda bende 3 aylik ödemeyi 254.99 ₺ olarak otomatik çeker mi? Güvenemedim yeni bir kullanıcıyım. Yardım ederseniz sevinirim.

2. Xbox umuza usb çıkışlı bir kulaklık takma imkanımız var mı? Ps4 lerde olduğu gibi konsolun usb girişlerine usb çıkışlı bir kulaklık takarsak ses alabilirmiyiz bir takım ayarlar yapmak gerekiyormu bunun için ?

Sorularıma cevap verim bana yardım ederseniz sevinirim.

İyi Forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci sorunun cevabını bilmiyorum ama birinci soruyu yanıtlayayım; 84.99'a 3 ay aldığınız zaman microsoft resmi sayfasından kredi kartınızı kaldırıp ödemeyi iptal edebilirsiniz, böylelikle otomatik çekmemiş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1. Evet 254,99₺ çeker. Profilinden abonelikler sekmesine girerek otomatik yenilemeyi kapatırsan çekmez hiçbir ücret.

2. Xbox One’ı destekleyen bir kulaklığı takabilirsin sadece, öyle her USB kulaklığı takamazsın.

@b4h0303

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 25 Temmuz 2019; 8:2:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

1. Evet 254,99₺ çeker. Profilinden abonelikler sekmesine girerek otomatik yenilemeyi kapatırsan çekmez hiçbir ücret.

2. Xbox One’ı destekleyen bir kulaklığı takabilirsin sadece, öyle her USB kulaklığı takamazsın.

@b4h0303
    Dostum, benim ki destekliyor da ne oluyor. Bende HyperX Cloud 2 var. Malum ses kartı USB'li. 7.1'i kullanamıyorum. Kutusunda XBOX destekli yazmasına rağmen.
  • Anladım ozaman üyeliği alıp ardından hemen kredi kartını kaldırıp, otomatik üyeliği bitiriyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.

@JESKO @sametkir19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b4h0303 -- 25 Temmuz 2019; 14:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b4h0303

Anladım ozaman üyeliği alıp ardından hemen kredi kartını kaldırıp, otomatik üyeliği bitiriyorum. Cevabınız için teşekkür ederim.

@JESKO @sametkir19
    kişisel tercihim gamepass ultimate'ı hemen almaman olur... dönüşüm kampanyası bitti mi emin değilim ama bitmemişse bir yerden uzunca bir gold yada gamepass(ultimate değil) aboneliği alıp onun üzerine ultimate aboneliği alırsan, mevcut aboneliğin de ultimate'a döneceği için karda olursun...
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Şimdi ben 3 aylık gamepass ultimate aldığımda 3 aylık gamepass ve yanında xboxlive uyeliği gelmiyormu? Ya da 6 aylık xbox gold almış olsam 3 aylık gamepass ultimate bittiğinde gamepass oyunlarina erişebilmek için tekrar almam gerekicek. Önceden live alıp ultimate ye geçmek bana ne fayda sağlayacak onu anlamadım. :S

• quote:

Orijinalden alıntı: b4h0303

Şimdi ben 3 aylık gamepass ultimate aldığımda 3 aylık gamepass ve yanında xboxlive uyeliği gelmiyormu? Ya da 6 aylık xbox gold almış olsam 3 aylık gamepass ultimate bittiğinde gamepass oyunlarina erişebilmek için tekrar almam gerekicek. Önceden live alıp ultimate ye geçmek bana ne fayda sağlayacak onu anlamadım. :S
    şöyle bir kampanya vardı (birazdan kontrol ederim devam ediyor mu diye), 3 aylık gold'un varken 1 ay gamepass ultimate alırsan, mevcut gold'un da gamepass ultimate'a dönüşüp toplam 4 ay ultimate'ın oluyordu... daha da ötesinde 3 ay gold ve 3 ay gamepass(ultimate olmayanından) varsa 1 ay ultimate aldığında 3+3+1 = 7 aylık ultimate'ın oluyordu... ama bunu yapabilmek için hiç ultimate'a girmemiş olman lazım...

edit: xbox'ın sitesinde hala bu yazı mevcut... ultimate'a geçtiğinde mevcut üyeliklerin de ultimate'a ekleniyor(maksimum 36aya kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 26 Temmuz 2019; 10:56:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.