Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage ve Hyundai ix35 lerdeki Hız Sabitleyici - Cruise Control sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ANVVS-2

rica ederim,evet bu durum enteresan, usb yi olayını bana bu şekilde birisi açıklamıştı yapmıştım gerçekten usb yi değiştirdiğimde düzelmişti, ama sizin bu bahsettiğiniz fm radyonun sıkıntı çıkarması enteresan cidden.serviste çözerler bence bu sıkıntıyı.

Pazartesi götürücem servise gerçekten ilginç bir hal haldı sol kapıdanda uğultu gelmeye başladı 2013 model araba neden böyle yapıyor anlamış değilim hayal kırıklığına uğrattı beni umarım sorunumu çözerler.Teşekkür ederim tekrardan
  • Kia sportage düğme calismiyor .sabitlemeye basinca yeşil ikaz cikardi o hic cikmiyor.

Durduk yere oldu.sigortadan falan olabilirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Biraz açabilir misiniz? Sizinki hangi kasa?
  • komagene K kullanıcısına yanıt
    2011 model.calismayan cruise control dugmesi direksiyondaki. Dugmeden degil sanirim. Cc devreye girmiyor isigi falanda yanmiyor.yarin baktircam bakalim anca firsat oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 23 Eylül 2016; 20:51:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maminci

Bu fren ciddi ciddi bu işle ilgili gibi görünüyo, temel fıkrası gibi: 'hızlanmak için önce frene basın!'

Kullanma kılavuzunda hız sabitleyicinin devreye girmesi için 1 kez mutlaka frene basılmalıdır diyor.
    Fren sensörünün çalışıp çalışmadığını kontrol için.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.