Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.712.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: watkseburt

quote:

Orijinalden alıntı: logicman

quote:

Orijinalden alıntı: ace34

quote:

ben bu gün aldım. aracı 10 ekim civarı teslim edecekler beyaz renk aldım..

hayırlı olsun.kazasız belasız, zevkle kullanın.
    siyah cam tavanlı mı?
    ben de fotolarından çok beğendim ama tek sorun otomatik vites olmaması. bakalım kasım'da gelecek denilen ix35 1.6 de otomatik değilse o zaman sportage ilk tercihim ama ix35 1.6 otomatik olursa kalbimde sportage'da kalarak ix35 1.6 A/T alırım.

teşekkürler. evet siyah cam tavanlı. göstergeler yol bilg. küçük olan modelden.

hayırlısı olsun logıcman

Tesekkurler. Daha iyisi senin olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanlaa
    arkadaslar bundan 10 gun once siparis ve kapora vermiştim bugun showroom aracı geldi buyrun dediler hersey beklediğimiz gibi hatta daha iyi cıktı dediler neyse gittim gormeye ama showroomu kapatmışlar kapıları kilitliyorlardı rica edip actırdım ama tam detaylı bakamadım 2-3 dk anca ama edindigim ve gordugum izlenimler soyle oldu ; arac herseyiyle mukemmel 86.000 binlik aracla yanyana koymuslar ikiside beyazdı aracta hic bir eksik yok vitesin gecisleri , kolu kullanım kolaylıgı ,koltukların kumasları gayet hoş hic bi sekilde sırıtmıyor siyah kumastı ekonomik surus modu yok koltuk ısıtma tusu yok aracta bagajından direksiyondaki telefon tusu kontrol tursları bire bir var sunroof ve panaromik tavan dikiz aynasından kamerasi sinyaller sensorler fln herseyi var ilk izlenimlerim bu yonde ben siyah rengini siparis vermiştim beyazı gormeme ragmen fakat herkes beyaza yuklenmiş sanırım piyasada bolca beyaz renk olucak dusuncesindeyim ... beyazıda inanılmaz cazip ve klas bi renk gri rengi tavsiye etmiyorum gordum yakından fakat hic gosterisli diil siyahını goren arkadaslar varsa yada inceleyebilen lutfen birazda siz bisler yazarsanız sevinirim

Merhaba , size ne zaman teslim ederiz dediler acaba? Bu arada ben siyahi gordum gayet guzeldi ama bakimi zor diye secmedim ben.

ekim 5 gibi vermeye baslıcaz dediler

•  Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

Arkadaşlar bu renkte güzel yanılmıyorsam kristal mavi hepiniz beyaza abanmayın. Ama tabi beyazın toz göstermemesi büyük bir artı. Devamlı yıkatmak zorunda kalınmıyor çizikleri fazla belli etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

renge karar verip pazartesi kapora vermeyi düşünüyorum.kiremit rengimi oluyor şu lansman rengi

ekonomik sürüş modu denilen sanırım start stop sistemi.

Donanım listesinde ''Anahtarsız giriş ve çalıştırma düğmesi'' standart yazıyor. ekonomik sürüş öodu sanırım otomatik vitesle ilgili bişey. Ama olsun manuelde de vites değişim göstergesi var

Benim de açık beje benzer bir renk dikkatimi çekti...Ama henüz görmedim aracı...Ben 2. el düşünüyorum daha çok..Hadi alsın herkes bir an önce

• bence bu araba alınır çok şık duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

Arkadaşlar bu renkte güzel yanılmıyorsam kristal mavi hepiniz beyaza abanmayın. Ama tabi beyazın toz göstermemesi büyük bir artı. Devamlı yıkatmak zorunda kalınmıyor çizikleri fazla belli etmiyor.

bu aracı alacak olsam ben de kesinlikle mavisini alırdım...hem maviyi severim ve hem de farklı olmak ve farkedilmeği..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 26 Eylül 2010; 12:17:20 >

• Bugün gidip bakmayı düşünüyorum.Umarım gelmiştir plazaya.
  • Arkadaşlar selamlar, bu aracı almayı ciddi olarak düşünüyorum. Bayidekiler stefanelli marka lpg kitinin doğrudan dışarıdan geldiğini ve bu araca adaptasyon işleminin tamamlandığını söylüyorlar. Üstelik lpg uygulaması aracın 5 yıllık garantisini bozmayacak. Şu anda aynı işlemi Cerato'lara yapıyorlar, kullananlar çok memnun.
    Bu durumda aracı direkt lpg'li alsam, eğer performans veya başka nedenden ötürü beğenmezsem lpg değil de, benzin seçeneğinde kullansam olmaz mı? Bunun bana sadece başlangıçta vereceğim lpg ücreti ile muayenelerdeki sıkıntı dışında ne zararı olabilir? (Eğer sonradan lpg taktırmaya karar verirsem resmi işlemler biraz daha sorunlu oluyor, ilave ücretler filan ödeniyor, baştan taktırmak daha kolay).
    Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki, "böyle bir arabaya biniyorsan lpg filan düşünme, yada bu arabayı hiç alma". Ama Avrupa ülkelerinde pek çok araba gerçekten lpg'li satılıyor. Passat, octavia vs lpg'li olarak alabileceğiniz ülkeler var.
    Bir de ben gri almayı düşünüyordum, ama yukarıda bir arkadaş gri almayın hiç göstermiyor deyince kafam karıştı. Koyu gri nasıl durur onu merak ediyorum, Sportage'in değişik renklerle muhtelif detaylı ve büyük fotoğraflarını görebileceğimiz bir site var mı biiyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal020

Arkadaşlar selamlar, bu aracı almayı ciddi olarak düşünüyorum. Bayidekiler stefanelli marka lpg kitinin doğrudan dışarıdan geldiğini ve bu araca adaptasyon işleminin tamamlandığını söylüyorlar. Üstelik lpg uygulaması aracın 5 yıllık garantisini bozmayacak. Şu anda aynı işlemi Cerato'lara yapıyorlar, kullananlar çok memnun.
    Bu durumda aracı direkt lpg'li alsam, eğer performans veya başka nedenden ötürü beğenmezsem lpg değil de, benzin seçeneğinde kullansam olmaz mı? Bunun bana sadece başlangıçta vereceğim lpg ücreti ile muayenelerdeki sıkıntı dışında ne zararı olabilir? (Eğer sonradan lpg taktırmaya karar verirsem resmi işlemler biraz daha sorunlu oluyor, ilave ücretler filan ödeniyor, baştan taktırmak daha kolay).
    Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki, "böyle bir arabaya biniyorsan lpg filan düşünme, yada bu arabayı hiç alma". Ama Avrupa ülkelerinde pek çok araba gerçekten lpg'li satılıyor. Passat, octavia vs lpg'li olarak alabileceğiniz ülkeler var.
    Bir de ben gri almayı düşünüyordum, ama yukarıda bir arkadaş gri almayın hiç göstermiyor deyince kafam karıştı. Koyu gri nasıl durur onu merak ediyorum, Sportage'in değişik renklerle muhtelif detaylı ve büyük fotoğraflarını görebileceğimiz bir site var mı biiyor musunuz?

sen o arkadaşın dediğine bakma bende füme istedim ama benim aldığım bayiye gelecek araçlar arasında yokmuş . bence çok güzel duruyor koyu gri renk. hele sunroofla mükemmel oluyor. Siz Lpg olayı hakkında bilgiyi servistenmi aldınız? Fiyat bilgisi varmı? teşekkürler.
    videoda renkler var bakabilirsin...:

http://www.youtube.com/watch?v=V3rsO24uYGg&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logicman -- 26 Eylül 2010; 18:28:01 >

• Ceratoya 1500tl fark ile takılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_suphiba

Ceratoya 1500tl fark ile takılıyor.

acaba aynı lpg mi bu sistem. sonuçta bu araba direk enjeksiyonlu..
  • Etraf yakında kızılay beyazı sportage'lar ile dolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibekir

bu paraya bu araba süper....ben aracı inceledim, çok yakışıklı ve kaslı bir yapısı var.

Damat beyeniyoruz sanki :D
  • nissan qashqai ye güzel bir rakip..ayrıca şık ve güzel bir kasası var donanımlarıda iyise f/p bakımından güzel bir SUV..
  • Güzel araç! Keşke 1.6 dizeli de olsa!
  • Stefanelli'nin GDI lpg sistemi olduğunu hiç duymadım... Acaba kesin bilgileri kimden alabiliriz?
  • Ben de dün baktım ve bayıldım ve hatta büyülendim..
    İx-35 ne kadar orantısız kaba saba duruyorsa bu da o kadar spor ve baştan çıkarıcı duruyor. Tasarımcı gerçekten farkediyormuş demek ki aynı arabayı bu kadar iyi yapabildiğine..

gördüğüm bayiide yanyana 1.6 ve dizel vardı. 1.6 satılmış diye kağıt takılmıştı ben bakarken oradakiler dizeli de aldılar. benim gibi bunu görmeye gelen çok adam vardı. param olsaydı hemen kapora verirdim.

arabanın içi biraz basık gibi 1.73lük ben arka koltukta dik oturunca tavana değiyorum. kliamnın piano black oluşu ve konsolun kat kat gelişi beni biraz rahatsız etti ama bunlar çok önemsiz. 1.6 nın 17 jantları bana sorulursa dizelin 18lerinden 2 kat daha güzel..

göreceksiniz alanın elinde kalacak. yılbaşına fiyatı en az 55e çıkar. Çıktığı gün mitsubishi ASXi de görmeye gitmiş biri olarak ASX 47.5 ediyorsa sportage 60 bin eder derim - ki mitsubishi satıcıları ASXe korkunç talep olacağını ve zam olacağını söylüyorlardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Ben de dün baktım ve bayıldım ve hatta büyülendim..
    İx-35 ne kadar orantısız kaba saba duruyorsa bu da o kadar spor ve baştan çıkarıcı duruyor. Tasarımcı gerçekten farkediyormuş demek ki aynı arabayı bu kadar iyi yapabildiğine..

gördüğüm bayiide yanyana 1.6 ve dizel vardı. 1.6 satılmış diye kağıt takılmıştı ben bakarken oradakiler dizeli de aldılar. benim gibi bunu görmeye gelen çok adam vardı. param olsaydı hemen kapora verirdim.

arabanın içi biraz basık gibi 1.73lük ben arka koltukta dik oturunca tavana değiyorum. kliamnın piano black oluşu ve konsolun kat kat gelişi beni biraz rahatsız etti ama bunlar çok önemsiz. 1.6 nın 17 jantları bana sorulursa dizelin 18lerinden 2 kat daha güzel..

göreceksiniz alanın elinde kalacak. yılbaşına fiyatı en az 55e çıkar. Çıktığı gün mitsubishi ASXi de görmeye gitmiş biri olarak ASX 47.5 ediyorsa sportage 60 bin eder derim - ki mitsubishi satıcıları ASXe korkunç talep olacağını ve zam olacağını söylüyorlardı..

benim boyum 1.80 sizin yaşadığınız sorunu yaşamadım. eski aracım jetta idi o araca göre çok ferah ve geniş geldi bana. acaba koltukta falan bir oynamamı vardı sizde. hatta uzanıp arkadan tavandan gelen kemeri alırken de şaşırmıştım ne kadar ferah olduğunu görünce...

• arka kenar koltukta 1.80 boyu olanın kafası değer. Çok basık araç ayrıca güneşliği indirdiğinizde de yolu engellişyor. mecburen göneşliği dışa doğru bükeceksiniz. ama tüm bunlarav rağmen rakiplerinden daha rahat.
  • İnşallah zam gelmez de biz de 1-2 sene sonra güzel bir fiyata ikinci elini alabiliriz.

Ah şimdi ÖTV indirimi olucaktı kiii..Bak bakalım diğer markalar binek araç satabiliyolar mıydı...
    (Bu arada, ayda 400 adet sportage satıcaklarmış.. 2011 yıl başına kadar 1500 adet sportage gelicekmiş, daha çok getirebilseler daha çok satarlarmış.. Demekki bundan sonra yollarda Yeni Sportage'ları sık sık görücez)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 26 Eylül 2010; 23:01:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.