Şimdi Ara

Yeni Kasa Topluyorum İçeri Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir sistem toplamak istiyorum alabilicegim max fiyat 1400 1450 arası olması lazım. Biraz araştırma yaptım elimdeki paraya göre şu bileşenleri topladım yorumlarınızı bekliyorum.

intel-core-i7-2700k-quad-core-350-ghz-8mb-turbo-1155p 650 TL

Gigabyte H61M-DS2 H61 DDR3 S+V+GL Matx 1155 Anakart 110 TL yada Msi H61M-P31 W8 H61 DDR3 VGA+LAN SATA2 AA328MSI50 (H61M-P31) 100 TL ANAKART

Gskill RipjawsX 8GB DDR3-1866Mhz CL9 2x4GB F3-14900CL9D-8GBXL PC Ram 135 TL

Sapphire HD6870 1GB 256Bit GdDR5 DVI HDMI (11179-09-20G) Ekran Kartı 420 TL

şeklinde bir tablo oluşturdum.2 anakart seçeneği belirttim hangisini seçmeliyim , ram - ekran kartı - işlemci ile arasında bir uyum problemi olurmu , ekran kartı fiyatına göre iyimi . aklıma takılan sorular bunlar değerli yorumlarınızı bekliyorum

• Cok orantısız bir sistem olmuş dostum monitor dahil değilde ben sana bir sistem kurayım dvd sürücün falan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Cok orantısız bir sistem olmuş dostum monitor dahil değilde ben sana bir sistem kurayım dvd sürücün falan var mı ?

dvd sürücü kasa hard disk var , power kaç watt bi fikrim yok onuda ekleyip bi sistem oluşturursan bana memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napak23

quote:

Cok orantısız bir sistem olmuş dostum monitor dahil değilde ben sana bir sistem kurayım dvd sürücün falan var mı ?

dvd sürücü kasa hard disk var , power kaç watt bi fikrim yok onuda ekleyip bi sistem oluşturursan bana memnun olurum

dvd sürücü hard disk almıyoruz ama kasa alalım yeni bir power ile birde sistemi oyun içinmi ne için kullanacaksın ağırlıklı olarak ?
  • quote:

quote:

quote:

dvd sürücü hard disk almıyoruz ama kasa alalım yeni bir power ile birde sistemi oyun içinmi ne için kullanacaksın ağırlıklı olarak ?

Son oyunları çalıştırabilicegim i7 işlemcili bi kasa yapalım .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Son oyunları çalıştırabilicegim i7 işlemcili bi kasa yapalım .

I7ye gerel yok son oyunları rahat oynayacağın bir sistem kuracağız şimdi :)

Sen en son nekadar olur bütcen bir onuda söyle en son limiti :)

• 1500 max :)
  • Tamamdır dostum birazdan dönüyorum sana :)
  • CORSAIR Vengeance (CML8GX3M2A1600C9) Low Profile 8 GB (2x4GB) Dual KIT DDR3-1600Mhz CL9 106,20 TL

AEROCOOL VS-3 (AE-VS3) Psu Yok USB Ses Siyah Oyuncu Kasası 101,95 TL

AEROCOOL Strike X (AE-STRIKEX-PSU-600) 600W APFC 80 Plus 14cm Fan Güç Kaynağı 155,05 TL

SAPPHIRE Radeon HD7850 2 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı 11200-07-20G 486,40 TL

GIGABYTE GA-990XA-UD3 AMD 990 Soket AM3 DDR3-2000 Anakart 254,88 TL

AMD FX-Series 8150 Black Edition 3.6GHz Soket AM3+ İşlemci 420,55 TL

KDV Dahil Toplam: 1.525,03 TL Eksen Bilgisayar
  • işlemci ve ekran kartına içim acayip ısındı güzel sistem oldu eline sağlık
  • quote:

işlemci ve ekran kartına içim acayip ısındı güzel sistem oldu eline sağlık

Sevindim dostum ne demek rica ederim en uygununu toplamaya çalıştım güzelde oldu gerçekten :) alacağın zamanda haber ver gene birşey sormak istersende..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.