Şimdi Ara

Yeni kasa CİVİC ön konsol/torpido kaplama ve cam rüzgarlığı!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.2008 civicim var.nette dolaşırken bunu gördüm.

http://www.hepsiburada.com/Liste/honda-civic-torpido-kaplama-seti-062006-sonrasi/ProductDetails.aspx?productId=otsv6150040840&categoryId=259158

acaba alıp kullanan varmıdır?yada yakınında kullanan?araç üzerinde nasıl duruyor merak ediyorum..?varsa böyle birileri resim koyabilirse sevinirim.ürün hakkında yorumlarda istiyorum.

aynı şekilde cam rüzgarlıklarında hepsiburada 50 tl gibi bi rakamda gördüm acaba nasıldır?dışarda daha ucuza bulunabilirmi(mugen style)?ayrıca bu kasalar için uygun fiyatta aksesuar satışı yapan bildiğiniz yerler varsa çok makbule geçer.
    bilgisi olan varsa ve yanıtarsa çok sevinirim.şimdiden teşekkürler..

• Hiç bulaşma, orjinalliği bozma derim. Neidiğü belirsiz bi malzeme ile torpidonu kaplasan aracına ne katıcakki? Gönderdiğin linkte maun yada gümüş gri gibi alternatifler var bana kalırsa ikiside yakışmaz, heleki maun iğrenç durur.
  • araba gri bende gri düşünmüştüm ama işte nasıl göründüğünü merak ettim..daha öncede kimsede görmedim..bu rüzgarlık ve aksesuar satışı yapan uygun yer bilen varmıdır?ordaki rüzgarlıkların kalitesi nasıldır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v88

araba gri bende gri düşünmüştüm ama işte nasıl göründüğünü merak ettim..daha öncede kimsede görmedim..bu rüzgarlık ve aksesuar satışı yapan uygun yer bilen varmıdır?ordaki rüzgarlıkların kalitesi nasıldır acaba?

Omsa Tuning diye bi yer var orası yapıyor diye biliyorum bi araştır istersen arkadaşım almıştı gayet memnundu.
  • Elif tuning yaz çıkar . İstediğin aklına gelebilecek herşeyi bulabilirsin .
  • elif tuningin fiyatları kazık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.