Şimdi Ara

Yeni Kasa Civic İzmir Grubu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
2
Favori
12.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar katılımcı sayısına göre aşağıdaki tarihlerden en uygununu belirleyerek buluşmayı yapabiliriz.

12-13 Ocak
    19-20 Ocak
    26-27 Ocak

Katılımcılar,

xNofear
    dariserpen
    demirelsinan
    caucass
    mimleon
    hakko35

mimleon geleceğini düşünerek listeye ekledim :)
  • 12-13 ocak bana uyar diğer tarihlerde işim dolayısıyla şehir dışında olucam,izmirde olsam mutlaka vaktimi ayırıp gelirdim ama 12-13 ocakta yaparsak çok memnun olurum sizler içinde uygunsa tabi...
  • Yarıyıl tatili nedeniyle İzmir'de olacağım. O zamana denk gelirse, bir aksilik olmazsa katılırım :)
    (26-27 Ocak)
  • İşte beklediğim buluşma... Ben de gelirim, yalnız DemirelSinan'ın dediği gibi 12-13 Ocak olabilirse çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekleyin bu sefer kesin geliyorum
  • Güncel katılımcı listesi ve yanlarında arkadaşların uygun olduğu tarihler,

xNofear Çoğunluğa uyum sağlanır.

dariserpen

demirelsinan : 12-13 ocak

caucass

mimleon

hakko35

böke : 26-27 Ocak

Tutamayankamon77 : 12-13 Ocak

Diğer arkadaşlarda uygun olabilecekleri tarihleri yazarsa, tarihi belirleyip buluşma yerini organize edebiliriz.
  • ben de varım fakat ancak şubat ayında gelebilirim..
  • buluşmayı okulların tatil olduğu ara döneme alırsanız
    ailece katılımda olur düşüncesindeyim
    25 ocak 10 şubat arası bir hafta sonu olabilir

• slm benide ekleyin gruba siyah elegance otom.
  • Şubat tatilinde çoğu kişinin şehir dışına çıkabileceğini düşünüyorum... en azından ben... ama bu etkinliği kaçırmak istemiyorummm...

• Selamlar, 26-27 Ocak olursa ben de katılmak isterim.
  • Selamlar İzmir grubu.Kaza yaptigim icin yeni bi araba alcaz.Guncel tuketimlerinizi şanziman turune gore yazarak bana yardimci olursaniz memnun olurum.herkese iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag_lar91

Selamlar İzmir grubu.Kaza yaptigim icin yeni bi araba alcaz.Guncel tuketimlerinizi şanziman turune gore yazarak bana yardimci olursaniz memnun olurum.herkese iyi forumlar

Temmuz da aldigim elegance otomatik su anda 8100 km oldu ve aldigimizdan buyana sifirlamadigim ortalamasi 7.9lt. Agirlikli olarak sehir ici kullandik. 3000 kmsi sehir disi diyebilirim. Az yaksin gibi bir kasinti ile kullanmiyoruz, oyle bir niyetimiz olsa evde birde dizel fiestamiz var onu kullaniriz.
    Soguklar baslamadan once 7.5lt civarindaydi ortalamamiz. Aralik basindan beri 7.9 a sabitlendi diyebilirim.
    Bu ortalama ve kullanim umarim size bir fikir verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

quote:

Selamlar İzmir grubu.Kaza yaptigim icin yeni bi araba alcaz.Guncel tuketimlerinizi şanziman turune gore yazarak bana yardimci olursaniz memnun olurum.herkese iyi forumlar

Temmuz da aldigim elegance otomatik su anda 8100 km oldu ve aldigimizdan buyana sifirlamadigim ortalamasi 7.9lt. Agirlikli olarak sehir ici kullandik. 3000 kmsi sehir disi diyebilirim. Az yaksin gibi bir kasinti ile kullanmiyoruz, oyle bir niyetimiz olsa evde birde dizel fiestamiz var onu kullaniriz.
    Soguklar baslamadan once 7.5lt civarindaydi ortalamamiz. Aralik basindan beri 7.9 a sabitlendi diyebilirim.

Çok tesekkur ederim.Verdiginiz bu tuketim bilgileri yuzumde guzel bir gulumseme yaratti.Tercihlerimiz arasinda honda civic ve dizel astra j var.Ama nedense bu sefer civic almak istiyoruz.tekrar cevabiniz icin tesekkurler:)

• aaaaah ah! Ne kadar isterdim sizler gibi boş beleş olmayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer

aaaaah ah! Ne kadar isterdim sizler gibi boş beleş olmayı...

Dünyayı kurtaran kişi sen olmalısın ozaman

teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

quote:

Çok tesekkur ederim.Verdiginiz bu tuketim bilgileri yuzumde guzel bir gulumseme yaratti.Tercihlerimiz arasinda honda civic ve dizel astra j var.Ama nedense bu sefer civic almak istiyoruz.tekrar cevabiniz icin tesekkurler:)

Cıvıcımı almadan önce aklımda sadece astra j vardı benzinli turbo 140 hp biraz araştırdıktan sonra çok yaktığını öğrendim,tüp taktırıp kullansam nasıl olur diye araştırdım tüpte kesinlikle kullanılacak bi araç değil sıkıntısı büyük,daha sonra dizeline döndüm bi test sürüşü yaptım ve sonuç hayal kırıklığı,araç yerinden kalkmıyor gaza bastığınızda tepki yok onun için vazgeçtim.Bir gün sonra Honda'ya gittim ve test sürüşü bile yapmadan gözüm kapalı eco elegance otm beyaz cıvıgımı aldım iyikide almışım çok memnunum.....

• kazasız belasız günler dileyelim ohaldw

• buluşma işi ne alemde
  • ses seda yok, yattı galiba

şubatta yapalım o zaman, hem yağmurlar da geçer
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.