Şimdi Ara

Yeni kanalım: 'İngilizce Eğitim Videoları' (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
66
Favori
38.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phrasal Verbs 24/38: Look down on, Look forward, Look into, Look out for, Look up, Look up to
    https://www.youtube.com/watch?v=w5jZf2VbW3c&feature=youtu.be
  • Phrasal Verbs 25/38: Make it up to / Make up for, Make out, Make sense, Make up, Name after, Pass around

• Phrasal Verbs 26/38: Pass away, Pick up, Pile up, Plug in, Point out, Pull over

• Yakın zamanda hemen şu aşağıya, Katıl isimli yeni bir tuş eklendi. Zaten Abone Ol tuşu vardı, şimdi bu Katıl da nereden çıktı diye soruyor olabilirsiniz. İşte bu videoda bu soruya cevap veriyorum. 

• Phrasal Verbs 27/38: Pull through, Pull up, Put away, Put down, Put forward, Put off

• Phrasal Verbs 28/38: Put on, Put out, Put up with, Reach out, Roll back, Rule out

• İngilizce öğrenme sürecinde yapılan hataları anlattığım bu videoyu mutlaka izlemenizi öneriyorum.

• Phrasal Verbs 29/38: Run after, Run away, Run into, Run out of, Run over, Scare away

• Phrasal Verbs 30/38: See about, See off, Sell out, Set off, Settle down, Show off

• Phrasal Verbs 31/38: Shut down, Sign in / Log in, Sign off / Log off, Sign up, Sleep over, Sneak out

• Phrasal Verbs 32/38: Speak up, Stand by, Stay over, Stay up, Step aside, Stick around

• Phrasal Verbs 33/38: Stop by, Suck up, Take advantage of, Take after, Take apart, Take away

• quote:

Orijinalden alıntı: yataylimit

Hocam merhabalar.

Yıllardır forumdayım hiç sizin konunuza denk gelmedim.

Ekşi sözlükten biraz araştırdım. Uzun zamandır İngilizce çalışmıyordum

https://www.turengkitap.com/urun/ingilizce-egitim-seti//

Bu seti alıp başlıyorum bu hafta. Aylar geçtikçe güncelleme yaparım bakalım benim gibi 31 yaşındaki biri için ne kadar verimli olacak.

Elinize kolunuza emeğinize sağlık şimdiden fayda sağlayacağı kesin.

edit: Seti bugün itibariyle satın aldım kendim de gördüğüm gelişmeleri editlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 11 Mart 2021; 17:12:53 >

• PunkBunny kullanıcısına yanıt

İyi haberlerinizi bekliyor olacağım :)

Faydalı olması dileğiyle...

• Değerli öğretmenim, eğer 657ye tabiyseniz youtube kanalı açabileceğinizi ama her ne amaçla olursa olsun kanaldan gelir sağlamamanız gerektiğini size hatırlatmak isterim.

İster bir vakfa bağış yapın, ister vergisini ödeyin fark etmez, hem vergi dairesi ile hem de MEB ile büyük sorunlar yaşarsınız.

Saygılar.

• quote:

İyi haberlerinizi bekliyor olacağım :)

Faydalı olması dileğiyle...

Hocam saygılarımla sormak istediğim bir kaç husus var.

Ben tüm seti satın aldım. Önce ilgili videoyu izliyorum. Sonra grammer kitabından aynı konuyu çalışıyorum sonra çeviri kitabından çevirileri hem türkçe ingilizce, hem ingilizce türkçe olarak çözüp yeni konuya geçiyorum. Bu sıralamam doğru mudur ?

Youtube'a koyduğunuz videolar ile qr kod ile okutarak gittiğim video aynı mıdır ? Farklılıkları var mı ? Zira ben QR kod okutmadan direkt youtube üzerinden oynatma listesi şeklinde ilerliyorum.

Aynı şekilde kitabın sağ köşesinde 'telaffuz' kısmı var bunu QR kod aracılığıyla okutuyorum ne yazık ki pc üzerinden nereden telaffuz kısmını dinleyeceğimi bulamadım bu da bana sıkıntı çıkartıyor.

Son olarak çeviriyle öğren-2 kitabı ve phrasal verbs kitapları kenarda bekliyor bunları eğitimin hangi aşamasında kullanmalıyım ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunlarla alakalı bilgilendirici bir video bulamadım varsa video linki paylaşırsanız sizi yormamış olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdson

Değerli öğretmenim, eğer 657ye tabiyseniz youtube kanalı açabileceğinizi ama her ne amaçla olursa olsun kanaldan gelir sağlamamanız gerektiğini size hatırlatmak isterim.

İster bir vakfa bağış yapın, ister vergisini ödeyin fark etmez, hem vergi dairesi ile hem de MEB ile büyük sorunlar yaşarsınız.

Saygılar.

Uyarınız için teşekkür ederim. Çok büyük ihtimalle Ekim ayı gibi MEB'den ayrılmayı düşünüyorum. Saygılar.

• quote:

Uyarınız için teşekkür ederim. Çok büyük ihtimalle Ekim ayı gibi MEB'den ayrılmayı düşünüyorum. Saygılar.

Alıntıları Göster

Hocam bana yazdığınız mesajı sildiniz mi acaba okuyamıyorum bir türlü

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.