Şimdi Ara

Yeni Jetta 2015 Gün Sayanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende bekleyenler kervanına katıldım bakalım, hayırlısıyla temmuz sonu teslim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Orijinalden alıntı: bios_m

Comfortline modelinde dokunmatik ekran mevcutmu? Ve geri gorus dahilmi?

Dokunmatik ekran var ancak geri görüş kamerası opsiyonel.

Tsk ler

• Kıymetli arkadaşlar, ben de jetta'mı sipariş verdim. 1.8TSI 170hp 250nm tork otomatik Amerikan jetta comfortline..
  • Jettaya bakış açım değişti Passat Golf gibi modeller Almanya da üretilirken Jetta Meksika da üretiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay2323

Jettaya bakış açım değişti Passat Golf gibi modeller Almanya da üretilirken Jetta Meksika da üretiliyor

Kesinlikle Golf ve Passata göre malzeme kalitesi ve işçiliğinin daha düşük olduğu kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetta 1.6 TDİ Comfortline alıcam arkadaslar fikirlerinizi alabilirmiyim arac hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

Jettaya bakış açım değişti Passat Golf gibi modeller Almanya da üretilirken Jetta Meksika da üretiliyor

Kesinlikle Golf ve Passata göre malzeme kalitesi ve işçiliğinin daha düşük olduğu kesin.

Malzeme kalitesi bazı yerlerinde düşük. Ama işçiliğin kötü olduğuna katılmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vfanger

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

Malzeme kalitesi bazı yerlerinde düşük. Ama işçiliğin kötü olduğuna katılmıyorum.

ince detaylara girince fark çıkıyor ortaya belkide malzemelerin özensizliğinden kaynaklıda olabilir ama birleşme yerlerinde falan ben golf ve passat kadar ince işçilik göremedim.

• Arkadaşlar bu Amerikan Jetta olayını anlamadım Amerikan olunca ne oluyor açıklayabilir mi bilen biri??

• quote:

Orijinalden alıntı: an1cas

Arkadaşlar bu Amerikan Jetta olayını anlamadım Amerikan olunca ne oluyor açıklayabilir mi bilen biri??

Amerika'da yaşayan arkadaş oradan almış aracını, ondan bahsediyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.