Şimdi Ara

Yeni iphone 6 Traş Makinası!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle altını çizeyim iphone 6 kullanıcısıyım. Dandroid fanı değilim.

Eğilme sorunundan sonra daha ne bug bulunur diye araştıran tipler tarafından ortaya atılan son konu; iphone 6 ların kıl/tüy/saç çekmesi...

Yeni iphone 6 Traş Makinası!

İşte geyiklerden birkaçı;

Yeni iphone 6 Traş Makinası!  Yeni iphone 6 Traş Makinası!  Yeni iphone 6 Traş Makinası!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotcosmos -- 8 Ekim 2014; 20:54:11 >

• pilotcosmos kullanıcısına yanıt
    Yenilik yenilik diyodunuz alın size yenilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: harpci

ahahah :D daha neler cıkartcanız bakalım :)
  • Arkadaş hunharca denedi; arkaya dönen bant ile ön camarasına 3 kıl sıkıştırabildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilotcosmos

Arkadaş hunharca denedi; arkaya dönen bant ile ön camarasına 3 kıl sıkıştırabildi.
    Tepsi olarak da kullanabiliriz diyordum, artık arabada, yolda, ayaküstü tıraşda olabileceğiz. Tişikkirlir ippil.
  • Htc sensationum vardı zamanında o da yapardı (: bende 5s.ten yazıyorum bunları ancak koca bir yıl uğraşıp böyle cihaz çıkartmaları ciddi bir gerileme işareti. Diğer firmalar daha dandik çıkarıyor kabul ediyorum ancak onların bahanesi hazır yılda en az 2 amiral çıkartıyorlar (:
  • Iphone 5 ile ip kesmeye calismistim olmamisti :( bu kesiyor mu? Kes.iyorsa da 6s de eklerler herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Iphone 5 ile ip kesmeye calismistim olmamisti :( bu kesiyor mu? Kes.iyorsa da 6s de eklerler herhalde

ip değil kıl kesiyor
  • quote:

• FLASH HABER: iPhone 6'nın traş bıçağı özelliğinin ortaya çıkmasıyla Gillette firmasının hisse senetleri güne yoğun satışlarla başladı. Ilk seanstaki kayıp %25'i buldu...
  • Apple ı tebrik ediyorum her şeyde yenilik yapıyorlar
  • iPhone 5'te de vardı aynı şey. Hiç gündeme getirilmedi çünkü başka sorunlar vardı.

Bu sefer telefon açıksız olunca fandrozortlar saldıracak yer bulamadı. Saçma sapan şeyler türedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

iPhone 5'te de vardı aynı şey. Hiç gündeme getirilmedi çünkü başka sorunlar vardı.

Bu sefer telefon açıksız olunca fandrozortlar saldıracak yer bulamadı. Saçma sapan şeyler türedi
    buradan yola çıkarak onbinlerce dolar verilip alınan rolexlerin de kıl çekmesi yüzünden alınmaması gerekli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

buradan yola çıkarak onbinlerce dolar verilip alınan rolexlerin de kıl çekmesi yüzünden alınmaması gerekli...

Bu güzeldi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilotcosmos

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Bu güzeldi!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar saçmalamayalım.

bu yenilik değil!

yine apple'ın kandırmacası!

çünkü benim 5s de saç çekiyor. elimdeyken kafamı kaşıdığımda farketmiştim bunu zamanında...

sırf bu yüzden 6 almıyorum, hiçbir yenilik yok boyuttan başka.

• iPhone 6 aldığımdan beri dört beş kere saçımı çekti.
    Ben de rahatsız oldum, bugüne kadar yaşamadığım bir şeydi (2, 3G, 4, 5)
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Subay traşı yaptırın birşey olmuyor
  • quote:

Subay traşı yaptırın birşey olmuyor
    Fandroidler daha ne üretecek bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Fandroidler daha ne üretecek bakalım.

Alıntıları Göster
    Doğru tespit yapmışlar, benim de 4-5 kere saçımı çekti aldığımdan beri.
  • İphone 5 çıktığında da telin boyu uzatıldı diye photoshop'la yarım metrelik iphone capsleri yapmışlardı. Bunlar işsiz android'çilerin marifeti bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.