Şimdi Ara

Yeni İpad mi mid 2013 macbook mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktan da anlayabileceğiniz üzere 2 cihaz arasında kararsız kaldım. Genel olarak okul işlerini halletmek için alıyorum. Kütüphaneye götürmek, pdf açmak, youtube gibi özellikler yeterli olarak düşünüyorum. Ancak fiyat olarak fazla bir fark olmadığı için aralarında ipad yerine mid 2013 bir macbook air almak da mantıklı geliyor. 2013 olduğu için biraz da çekiniyorum. Hangisini önerirsiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Hocam ben yeni iPad derim. iPad 6 kullanıcısıyım ve kütüphaneye de götürüyorum. Hem taşıması daha kolay hem de daha işlevsel buluyorum. Yazı yazma durumunda ise araştırmalarıma göre klavyeler hayli işlevsel ama ihtiyacım olmadığından hiç deneyimim olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belgelerle uğraşacaksanız (okumak dışında) kesinlikle notebooka yönelin. iPad okumak için çok güzel bir cihaz ancak kısıtlı multitasking kapasitesi ve fiziksel klavye olmaması, yazmak ve belge düzenlemek için dezavantaj yaratıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook 2013 alcak bütçeniz varsa

Windows pclere bakın hem çok daha iyi bir işlemci + depolama ya sahip taşınabilei bi ultrabook bulabilirsin

Hemde 2017 falan olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeyiçok kullanacaksannız Macbook Air derim. Onun dışında, uzun süre yazılar yazmayacaksanız iPad 6 daha mantıklı. Hatta kalem de alıp deftere çevirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad bir bilgisayarın yapabileceklerini tam anlamıyla yapamaz. eğer bilgisayar yerine kullanmayı düşünmeden kütüphanede, pdf için veya youtube için bir yardımcı olarak kullanacaksanız işinizi fazlasıyla görür. ancak bilgisayar yerine tüm işlerimi ipad ile halledeyim derseniz sizi üzer
  • Ipad6+Pencil+Logitech Folio Case (2000+600+200=2800₺ en ölücü fiyat)

Bu üçlü ile mobil olabilirsin.

Yada windows bir ultrabook ile de güzel bir PC deneyimi yaşayabilirsin. 5.5 yaşında ki bir macbook'u bence tercih etme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.