Şimdi Ara

Yeni iPad'in işlemci frekansı ve bellek kapasitesi netleşti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RightRound

Gta san andreası açabilirmi bu beyler

Açar ama iOS'ta Gta San Andreas yok..
  • Yetmez ama Evet!
  • Ps vitanın rakibi olabilir.vitada hafıza kartlarının pahalı satılması ve ipad 3 ün pil kapasitesinin daha yüksek olması sebebiyle ipad 3 başarılı bir alternatif.
  • ipad1 de ram, zaman zaman 10 mb altına düşüyor. Böyle olunca da uygulamadan atıyor.
    1 gb olması gereken ram değeri. Şimdi ipad1 den 3'e atlama zamanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

geekbench kimin umrunda kardesim
    webde scroll gezerken lag oluyormu?hayir
    yavasmi?Hayir
    oyun oynarken lag oluyormu?hayir...

Apple bu dengeyi cok iyi kurdu.asla ihtiyac fazlasi donanim koymayarak hem pil suresinde hemde satis fiyatinda hedefu vuruyo
    Diger firmalar (ozellikle samsung) donanima abanip dursun bakalim...

Aynen. Mac'lerde aynı şekilde.

Gereksiz kas gücü yerine, yeterli seviyede donanım ile işini mükkemmel bir şekilde yapıyor...
  • Diğer firmaların kas gücüne abanmaktan başka çareleri yok. Çünkü ne Apple gibi yazılım güçleri var ne de Apple gibi müşteri pörtföyleri var. Bir de Apple için "Kötü ya da yetersiz çalışan ürün yapmazlar" algısı yerleşti artık.

Bir Apple ürünü alan herhangi bi X kişisinin aklına "Acaba rami yeterli mi? donma takılma yapıyor mu? Yüksek çözünürlüğe GPU su yetecek mi?" gibi soruları getirmez bile. Gider ürünün şekline şemaline bakar, satın alır ve çıkar! Hepsi bu. Donanımsal konular aklının ucundan bile geçmez.
  • O kadar para bayıl ama ekran gorilla glass olmasın.Ben o kadar para verdiğim bir cihazın ekranına film şerit giydirmeyi kendime yediremem.Ucuz malın yahnisi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

geekbench kimin umrunda kardesim
    webde scroll gezerken lag oluyormu?hayir
    yavasmi?Hayir
    oyun oynarken lag oluyormu?hayir...

Apple bu dengeyi cok iyi kurdu.asla ihtiyac fazlasi donanim koymayarak hem pil suresinde hemde satis fiyatinda hedefu vuruyo
    Diger firmalar (ozellikle samsung) donanima abanip dursun bakalim...

En doğru yorum olmuş. Yazılımın tam anlamıyla verim alacağı seviyede donanım koyuyorlar. Gereksiz donanım koyup adam kandırmıyorlar en azından. Mesela Android dört çekirdek desteklemediği halde firmalar dört çekirdek koyuyorlar. Halbuki Android için bu donanım desteklenmediği sürece gereksizdir. Ama milletin gözünü bakın Quad-Core cihaz yaptık diye boyuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

O kadar para bayıl ama ekran gorilla glass olmasın.Ben o kadar para verdiğim bir cihazın ekranına film şerit giydirmeyi kendime yediremem.Ucuz malın yahnisi ...

Kaç gorilla glasslı tablet gördün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eng304

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS O kadar para bayıl ama ekran gorilla glass olmasın.Ben o kadar para verdiğim bir cihazın ekranına film şerit giydirmeyi kendime yediremem.Ucuz malın yahnisi ...
    Kaç gorilla glasslı tablet gördün?

Evet dostum işte yorum bu , gorilla glass değil bence öküz glass falan olmalı üstüne oturunca kırılmasın.
  • quote:

O kadar para bayıl ama ekran gorilla glass olmasın.Ben o kadar para verdiğim bir cihazın ekranına film şerit giydirmeyi kendime yediremem.Ucuz malın yahnisi ...

İnşallah hayatınızda da böyle saçma denklemler kurmuyorsunuzdur.
  • quote:

Gorilla glass olmayinca film serit mi giydirmemiz gerekiyordu ben yanlis kullaniyorum o zaman
  • 9.7 inçlik ekranında sunduğu 264 ppi ile taşınabilir akıllı cihaz pazarında yeni bir sayfa açan yeni iPad'in lansmanda açıklanmayan donanımsal özellikleri netlik kazandı.

abartmışlar çözünürlüğü
  • grafikler ve özellikle bitmap verileri artık 4 kat hafıza yiyecekse, hafıza 2GB olmalıydı diye düşünüyorum.
  • Şu an için iPad 2 gayet stabil ve akıcı çalışırken 1 gb ram ve 4 çekirdekli grafik işlemci başarılı işlere imza atacaktır. Apple yazılım donanım optimizasyonunda en başarılı firmalardan biri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.