Şimdi Ara

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.737
Cevap
39
Favori
128.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Ben android auto ile google maps kullanıyorum. Sıkıntı yok.

Araci henüz teslim almadim ya 1.0 basliginda ya da ibizanin ana basliginda okudum.birisi navigasyonu kullanamadığını söylemiş.
    Ful link i aktive etmek için ne kadar odeyecez? Araci aldigim yer 1.250 tl dedi.ama opsiyon listesine bakıyorum 750 lira yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı sabahlar hocam. Seat club turkey formuna bakarsanız size yardımcı olabilecek birilerini bulursunuz.

• koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    900 liraya açtırdım ben. Doğuş Etimesgut Ankara. Android auto'da problem yaşamadım. Diğer arkadaş mirrorlink ile sorun yaşamış. Ben mirrorlink ile navigasyon denemedim.

• Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Mirror link ile android auto arasında ki fark ne ki? Ve ya fark var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Mirror link ile android auto arasında ki fark ne ki? Ve ya fark var mi?

android auto'nun araçtaki ekran için özel arayüzü var navigasyon spotify çevirici gibi belli başlı şeyler var. mirrorlink te ise telefonunuz destekliyor ise direk telefon ekranını aktarıyor. yani araba ekranı android bi telefona dönüşüyor.
  • keopsdd kullanıcısına yanıt
    Çok da önemli değilmiş mirror link.telefonla arayacam zaman zaten phone tusu var.navigasyon da var.hani ekran yanisa ne olur yansimasa ne olur.cok sağolun bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Aynen öyle hocam. Olmayan görmediğimiz incelemediğimiz aracı alıyoruz resmen. Hele anlaşma bittikten sonra araç teslimi ise tam bi komedi. Kurban bayramında çiftlikte kurban kesen kasaplar gibi 3 dk da kesip sıradakini alıyorlar. Aynısı maslak doğuşta da oldu. Araç şu al git bu kadar. İstediğimiz şeylere tek cevap üzgünüz veremiyoruz. Üzgünüz açmıyoruz.

Hocam park pilot için muhakkak açtırmalıyım. Hangi illerde yapılıyor. Yapan varsa bi zahmet cevap versin. Afyonda yaşıyorum. Yakın illerde olur.

Hocam Ankara'da 50TL'ye açan yerler var.Afyon'dan gel Ankara'ya bir de Ankara Döneri yersin ohhh mis.Malum sitede VAGCOM diye aratınca çıkıyor.
  •  Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

HOCAM SEAT ve SKODA 2015'teki KOTALARI yılın bitmesine 2 ay kala çoktan tutturmuşlar.Eğer kotaları 2016 için %5 artırdılarsa ki olabilir 2016 sonunda SEAT 17bin araç SKODA 23bin araç satma hedefi koymuş demektir.Bu rakamlardan yola çıkarsak eğer 2016 Kotası da tutmuş sayabiliriz.Yani her ay fiyat artırıyorsunuz diye Hayıflanan BEN gibi 1000 kişi almasa da olur Doğuş grubu için.
    Eeee BEN de almam Ne Yapayım

• Çok teşekkür ederim lapry hocam. 1-2 aya Ankaraya gidecektim iyi oldu dediğin.

• lapry kullanıcısına yanıt
    Peynir ekmek gibi tüketiliyor. Aralıkta fırsat verirse alınır. Yoksa 2017 nin ilk çeyreğinde ciddi indirim olursa 2016 model seat ibiza alınır. 2017 kasa tutamaç kolçak vs standart olursa dsg style lı 60 dan başlar.

• Sayin hocam o özellikleri 3e 5e bakmadan açtıracaksin da servistekiler garantiden cikar demişlerdi.

• quote:

Sayin hocam o özellikleri 3e 5e bakmadan açtıracaksin da servistekiler garantiden cikar demişlerdi.

Hocam bu özellik açma işi öyle abartılacak,korkulacak bir iş değil.Kardeşimde Skoda Octavia var gitti açtırdı özellikleri.
    Hiçbir sıkıntı olmadı.Kaldıki özellikleri açma işi programda sadece bir tıka bakıyor.Bunu orginal servislerdeki elemanlarda yapıyor.Sadece sizin bizim gibi işi bilmeyen garibanları ütüyorlar o kadar.
    Araştırın/Sorun öğrenin.Eğer tereddütünüz varsa bu işi yapanların yanına gidin,nasıl yapıyorlar görün/ikna olun ondan sonra yaptırın.Hemen yaptırmanıza gerek yok.ÖNCE İkna olacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

Sayin hocam o özellikleri 3e 5e bakmadan açtıracaksin da servistekiler garantiden cikar demişlerdi.

Hocam bu özellik açma işi öyle abartılacak,korkulacak bir iş değil.Kardeşimde Skoda Octavia var gitti açtırdı özellikleri.
    Hiçbir sıkıntı olmadı.Kaldıki özellikleri açma işi programda sadece bir tıka bakıyor.Bunu orginal servislerdeki elemanlarda yapıyor.Sadece sizin bizim gibi işi bilmeyen garibanları ütüyorlar o kadar.
    Araştırın/Sorun öğrenin.Eğer tereddütünüz varsa bu işi yapanların yanına gidin,nasıl yapıyorlar görün/ikna olun ondan sonra yaptırın.Hemen yaptırmanıza gerek yok.ÖNCE İkna olacaksınız.

Yok biliyorum zaten hocam.dediki eleman,elektronik aksamin herhangi bir yerinde sorun olursa garanti karsilamaz.mesela aracın hiz göstergesi bozuldu diyelim.garanti kapsaminda yapmayiz diyorlar.cunku sen yasak bişeyi delmis ve aletin elektrik aksamını bozmusun diyorlar.

Servis diyor ki biz açmasina açariz ama bi sorun olursa sorumluluk kabul etmeyiz.

Bana kalırsa yeni ibiza da bu özellikler açık bi şekilde gelecek ve dolu bi araba izlenimiyle satilacak.

• quote:

quote:

quote:

Yok biliyorum zaten hocam.dediki eleman,elektronik aksamin herhangi bir yerinde sorun olursa garanti karsilamaz.mesela aracın hiz göstergesi bozuldu diyelim.garanti kapsaminda yapmayiz diyorlar.cunku sen yasak bişeyi delmis ve aletin elektrik aksamını bozmusun diyorlar.

Servis diyor ki biz açmasina açariz ama bi sorun olursa sorumluluk kabul etmeyiz.

Bana kalırsa yeni ibiza da bu özellikler açık bi şekilde gelecek ve dolu bi araba izlenimiyle satilacak.

aynen banada öyle söylediler herhangi bir özellik açtırdığınızda arıza olursa garanti dışında kalır araç dediler bende iyi dedim açtırmadım hiçbirşey.

• quote:

quote:

quote:

Neyse birşey demiyorum bu Servis/Satışcılara

Bu arada iyice 2. ele kayıyorum ve Skoda Fabia düşünüyorum. 2.El 50bin TL gibi bir fiyattan 2 ay sonra alıcı gözüyle Skoda bakacam.
    Seat'dan soğudum resmen.

• Yeni İbizaya ait görüntüler..

http://mobil.hurriyet.com.tr/galeri-40278352#p=7

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: NucleotidSound

Yeni İbizaya ait görüntüler..

http://mobil.hurriyet.com.tr/galeri-40278352#p=7

Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim

Bu bildiğin hyundai i20 olmuş

• Hyundai i20 görüntü olarak mükemmel bi araç

İbiza polo Peugeot B ise

İ20 kesinlikle B plus olmalı.

• Bugun arabam gelmiş.Haftasonu alacam nasipse.yeni ibiza haberlerine bakış açım ise,yeni evlenen birine şu kız nasil diye sorulmuş gibi.ilgilenmiyorum :)

• Hadi gözün aydın moonstone bambaşka ;)

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.