Şimdi Ara

YENİ HILUX REKLAM FİLMİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etnaxy

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x4 Adventure 99,750 TL.

Çok güzel makina ama...

MTV si 3.939,00 TL.

Olur mu yahu ticari araç olduğu için MTV si düşük değil mi?

kamyon,kamyonet arazi taşıtı diye bakınca o fiyat çıkıyor.Kategorisi farklı mı?

4x2 ler kamyonet , 4x4 ler ise arazi tasiti

yani arazi tasiti 3900 tl yillik digeri 1900 galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel reklam yapmıslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x4 Adventure 99,750 TL.

Çok güzel makina ama...

MTV si 3.939,00 TL.

Olur mu yahu ticari araç olduğu için MTV si düşük değil mi?

Vergi levhası lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Hilux, tamamen yeni iki dizel motoruyla gücünü katladıkça katlıyor. 2,4L D-4D motor, düşük ve orta devirlerde torku artıran ve benzersiz bir ivme sağlayan Insta-torque teknolojisi ile mükemmel bir performans sunarken, aynı zamanda Hilux’ın üstün römork çekme kapasitesine katkıda bulunuyor. Hilux’ın tüm motorları gürültü seviyesini düşürecek ve verimini artıracak şekilde tasarlandı. Geliştirilen ses yalıtımı sayesinde bir ticari araç sürdüğünüzü tamamen unutabilirsiniz. Yüksek verimli yeni 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzımanlarla birlikte tüm bu özellikler premium sınıf SUV tarzı sürüş hissini destekliyor."

Eski d4dlerden ne farkı var ki bu motorların?

• Top gear bunun bi eski kasasıyla kuzey kutbuna gitmişti
    Çok dayanıklı araba
    http://topgearspecials.com/top-gear-season-9-polar-special001/

• quote:

Orijinalden alıntı: Under The Dome

Top gear bunun bi eski kasasıyla kuzey kutbuna gitmişti
    Çok dayanıklı araba
    http://topgearspecials.com/top-gear-season-9-polar-special001/

Yine aynı programda arabaya etmedikleri işkence kalmadı. Suda bıraktılar yaktılar, ezdiler, binanın üzerine koyup binayı çökerttiler hala çalışıyordu

• Tam tarla arabasi buna ne fındık yuklenir be

• Arap'ların arabası kasasına bixi uçaksavar monte ederler bununda Toyota warrrrr
  • Oynayan adam serdar kılıç mı ben mi benzettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Oynayan adam serdar kılıç mı ben mi benzettim

Değil. S. Kılıç dev gibi hocam

• Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Reklam ağaçlı baltalı başlayınca benzettim adamı. Yalnız o oynasa yakışırdı adam tek başına pikap zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hilux'un ülkemizdeki en büyük sorunu anlamsız yuksek fiyatı. Tas catlasin 50000TL edecek bir araç ama Toyota saçmasapan bir fiyatla piyasaya sürdüğü için senelerdir bizim ülkede tutulmuyor. Ssangyong akıllı davranıp ucuza PickUp satarak piyasayı domine etti ama bunlar altı ustu uyduruk bir kamyoneti Premium fiyatına itemeleye çalışıyorlar. Onu da kimse yemiyor doğal olarak.

Ssangyong bir donem cok ucuza satti, o zamanlar ciddi dusunur ve tavsiye ederdim ama su an fiyatlari 75bin'den basliyor.

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

50 bine pick up zor gibi.
  • quote:

Hilux'un ülkemizdeki en büyük sorunu anlamsız yuksek fiyatı. Tas catlasin 50000TL edecek bir araç ama Toyota saçmasapan bir fiyatla piyasaya sürdüğü için senelerdir bizim ülkede tutulmuyor. Ssangyong akıllı davranıp ucuza PickUp satarak piyasayı domine etti ama bunlar altı ustu uyduruk bir kamyoneti Premium fiyatına itemeleye çalışıyorlar. Onu da kimse yemiyor doğal olarak.

Gövde Tipi Model 2015MY Liste
    Fiyatları (TL) Lansmana Özel
    Kampanyalı Fiyatlar (TL)
    Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x2 Active 82,750 78,750
    Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x2 Adventure 90,750 86,750
    Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x4 Adventure 103,750 99,750
    Yeni Hilux Dizel 2.8L 4x4 Hi-Cruiser A/T 122,750 118,750

Allah bereket versin. Hayırlı işler TOYOTA :)

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Ssangyong bir donem cok ucuza satti, o zamanlar ciddi dusunur ve tavsiye ederdim ama su an fiyatlari 75bin'den basliyor.

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

Amarok da 85binden başlıyor. Benim merak ettiğim Amarok 2 litre olmasına rağmen 140 ve 180 beygir güç üretiyor, hilux ise 2.4 l motorla 150,2.8 ile 177 beygir. Vwnin bu motorları da hileli mi acaba?

• bu ısuzudan iyi mi?
  • hertarafı sakal yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

quote:

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

Amarok da 85binden başlıyor. Benim merak ettiğim Amarok 2 litre olmasına rağmen 140 ve 180 beygir güç üretiyor, hilux ise 2.4 l motorla 150,2.8 ile 177 beygir. Vwnin bu motorları da hileli mi acaba?

Sahibindendeki amarok ilan sayisina bakarsaniz nedenini anlarsiniz bence. 25 yildir satilan hilux kadar satilik amarok ilani var.

Mesele guclu yapmak degil, saglam, uzun omurlu yapmak. Tek kriter guc olsa su an tum markalarda en az 2.0 250 beygirlik motorlar olurdu.

Bu arada hilux gecen ay 727 adet satarak buyuk bir basari elde etmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

quote:

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

Alakasi yok o gucleri veya daha fazlasini cikaracak muhendislikleri var ama kullanim amaci farkli , istedikleri ömur ve sorunsuzluk farkli

• Çok güzel araba. Sıfır araba alacak imkanım olursa ilk alacağım arabadır. Hele ki dağlık bayırlık ilçede yaşayana bire bir. Alacaksın 4x4 beyaz renk üstü toz topraktan çamur rengi olacak. Olası bir savaş durumunda 1-0 öndesin daha ne olsun
  • Bir H-100 Değil 😉

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.