Şimdi Ara

Yeni Hayalet Avcıları filminden ilk fragman yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Filmin çıkacağıı ilk duyduğumda ne kadar heyecanlanmıştım. Şuna bak saçma salak bir konseptle içine etmişler.

Amiyane tabirle yapacağınız işi seveyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 4 Mart 2016; 13:48:03 >
  • bence bu film için boşuna sinemaya gitmeyin, evde seyredin. maalesef bu da fantastik dörtlü gibi fiyasko olmuş

• Bill Murraysiz GhostBusters mi olurmus ? Tutmadim bunu siin sil.

• bir efsanenin de içine etmeyin be kardeşim. koyun dursun orda, gözünüze mi battı.
    hadi tamam yaptınız! niye dördü de kadın?
  • Şimdi birşey yazıcam kadın düşmanısın falan diyecekler Ama ayıp,cocuklugumuzun en favori çizgi filmlerinden olan bu film ancak bu kadar katledilebilirdi.Farklı birşey yapmak için...neyse ağzımdan kötü şeyler çıkacak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Who're you gonna call ?

GHOSTBUSTERS!

Az önce haberlerde gördüm izlemeyenlere tavsiye ederim.
  • Chris Hemsworth için gidilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragmanın nesini beğendiniz vasat görünüyor
  • amaaaaannnn osuruk..
  • bir efsane daha mahvoldu yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence harika extended versiyonunu ve credit sahnesini tavsiye ederim..zulu da kim :D
  • 4 kadın mı? Sol baştaki neyse de , sağ baş .... Aman Allah'ım
  • Bu film, 80 lerde gosterime girseydi efsane olurdu..

2016 da gosterime girince ve diger iki efsane filmin hayran kitlesince begenilmeyince maalesef cop diye tabir edilmis..
    Aslinda bu film konusuyla, gorsel efektleriyle ve karakterleriyle cok iyi bir film.. Tek sorunu yeni ve farkli bir H.A filmi olmasina ragmen surekli diger seriye gondermeler yapmasi, orjinal serideki karakterleri filmde anlamsiz yere gormemiz...
    Buyuk ihtimal ciddi bir film yapmaktan cekinmisler.. Diger serinin golgesinde kalmis film.. Aslinda cok iyi bir film olabilecekken , parodiden hallice birseyler yapmakla yetinmisler.
    Filmdeki sekreter rolundeki Thor ise resmen filmin icine etmis. Kotu oyunculugunu gectim, canlandirdigi karakter tamamen bos ve filme hicbir katkisi yok..
    Saf sekreteri anlatmasi gerekirken, beyin ozurlu moduna gecmis.. Hicbir sahnesine, esprisine gulmedim hatta wtf seklinde igrenmelerle izledim..
    Insallah ikinci film gelirse, kendisini gormeyiz..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.