Şimdi Ara

Yeni hat ve 3 ay numara taşıma sınırı hala var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SOru net arkadaşlar yeni vodafone hat aldım. Bunu taşımak istiyorum 3 ay beklemem gerekli mi? Forumda bir arkadaş 2013 de kalktı o demiş ama emin olamadım. Güncel bilgisi olan var mıdır? Hattı alalı 1 hafta olmadı daha.

• Yeni 0 hat aldıysan 3 ay beklemelisin
    eski hat olsaydı istedigin an taşırdın
    bi soruda benden sana madem tasıyacaktın neden tasımak istedigin operatörden almadın hattı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Özel numara için :) 2013 de bunun kalktığını yazmış bir arkadaş nereye dayandırmış onuda bilmiyorum ama:D Öyleyse eski hat ile devam 3 ay sonra yenileyecez artık numarayı
  • 0 hatlarda kalkma hiç olmadı 90 gün bekliceksin
    90 günden sonra istersen her gün taşı sınır yok

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Anladım bekleyecez artık eylül ü:) tşk
  • Ret kriterlerinin uygulanması
    MADDE 7- (1) Yönetmeliğin 10’uncu maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi kapsamında
    taşınma talebinde bulunan abonenin numaranın tahsisli olduğu işletmeci ile ilk abonelik
    sözleşmesini imzaladığı tarihten itibaren üç aylık sürenin geçip geçmediğinin hesaplanmasında
    90 gün esas alınır.

kaynak:http://www.nts.gov.tr/files/numara_tasima_usul_ve_esaslar.pdf

maddesinide buldum.
  • Son durum nedir ?

Bende numarami yeni tasidim. Memnun degilim tekrar geri tasimak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Son durum nedir ?

Yeni taşıdıysan, senin için bir kısıtlama yok. SIFIR hat alanlara var 90 gün kalma mecburiyeti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Son durum nedir ?

Yeni taşıdıysan, senin için bir kısıtlama yok. SIFIR hat alanlara var 90 gün kalma mecburiyeti.

bilgi için teşekkürler
  • BTK başkanı bir ara açıklama yapmıştı. 3 ay sınırını kaldıracağız diye. Güncel bilgi nedir bilmiyorum. Ben de özel numara için vodafonedan hat aldım ama turkcell kadar iyi değil. Bir ay oldu alalı. Kesinlikle hattımı taşımak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: imperiOsus

BTK başkanı bir ara açıklama yapmıştı. 3 ay sınırını kaldıracağız diye. Güncel bilgi nedir bilmiyorum. Ben de özel numara için vodafonedan hat aldım ama turkcell kadar iyi değil. Bir ay oldu alalı. Kesinlikle hattımı taşımak istiyorum.

Yeni hatlarda 3 ay taşınmıyor kalkmadı diye biliyorum.
  • merhabalar ben pttcell den vodafone ramazan kampanyası adı altında ki tarife için geçiş yaptım fakat sözlerinde durmadılar tekrar taşıma yapabilir miyim ?

konuyu uplattık fakat yeni konu açmak istemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgzmurat

merhabalar ben pttcell den vodafone ramazan kampanyası adı altında ki tarife için geçiş yaptım fakat sözlerinde durmadılar tekrar taşıma yapabilir miyim ?

konuyu uplattık fakat yeni konu açmak istemedim...

bilen yok mu ?
  • grgzmurat G kullanıcısına yanıt
    Evet taşıma yapabilirsiniz. Fakat PTTCell'e geri dönerseniz üç ay geçmediği için yeni müşteri kampanyalarından yararlanamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Evet taşıma yapabilirsiniz. Fakat PTTCell'e geri dönerseniz üç ay geçmediği için yeni müşteri kampanyalarından yararlanamazsınız.

öncelikle cvp verdiğin için teşekkür ederim hocam...
    vodafaone sözünde durmadığı için hiç yükleme yapmadan operatör değişim yapayım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.