Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: eemrah64

Sırf teşekkür etmek için üye oldum aga. Modem köşede pas tutarken sırf tivibu için airties kullanıyordum artık asus n17 mi taktım attım yazılımı tivibu açıldı. Hemde sorunsuz . Sevinçten dörtköşeyim.

Yardımcı olabildiysek bizde mutlu olduk.

DSL-N66U için, airties 7205 tivibu cihazında tivibu problemi çözülmedi... Başlangıçda sorun olmuyor, fakat kanal değişimi yapıldıkça, bir müddet sonra tivibu yayını ve internet gidiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truecupper -- 15 Nisan 2017; 10:22:16 >

• Merhaba

Asus DSL-N16

Tp-Link TD-W9970

Bu iki modem arasında kaldım sizce hangisi bütçem ₺200.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni firmware hayırlı olsun.
    DSL-N14U_v9.1.2.3_117-g262106e.trx.zip
    DSL-N14U-B1_v9.1.2.3_117-g262106e.trx.zip
    farkı nedir?
  • Norain kullanıcısına yanıt
    B1 türkiyede satılmayan bölgeye mahsus 5 dbi antenli modemdir. Bizim n14u lara uymaz o yazılım.

• tamamdır, teşekkürler.
  • n17u baktım da iphone 6s lerde bağlantıda sorun çıkartıyormuş alternatif sorunsuz modem var mı ?
  • İlk defa sizden duyuyoruz. O eski firmware lerdeydi. Güncellendi Çoktan

• 1.1.2.2.17 sürüm dışında firmware bulamıyor modem . Asus destek sitesinde de yok . Nerden geldi bu bilgi ?
  • DSL-N17U için 1.1.2.2_34 çıkmış.
  • DSL-N17U_v9.1.2.3_117-g262106e.trx.zip çıktı

• Yeni FW'leri yükleyenler Modem model numarası ile gözlemlerini paylaşırsa iyi olur.
  • quote:

Yeni FW'leri yükleyenler Modem model numarası ile gözlemlerini paylaşırsa iyi olur.

Benim modemim N55U annex ama linkte d1 ve C1 kodlu iki tane var benim hangisi kurmam lazım?
  • quote:

Yeni FW'leri yükleyenler Modem model numarası ile gözlemlerini paylaşırsa iyi olur.

Bu firmwareler aslında beta yaklaşık bir ay önce çıktı,zaten dikkat ederseniz sürüm numarası v9 ile başlıyor.
    Bu da belirtildiği üzre beta olduğunu gösteriyor.Velhasıl-ı kelam 1 aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.
    + olarak önceki stable sürümde tivibu çalışmıyordu.Bunda çalışıyor.Modem Dsl N17u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 16 Nisan 2017; 0:51:17 >
  • arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var, daha önceki sayfalarda da yazılmıştı. AC52U modemin 2.4Ghz ve 5Ghz bandından bağlanınca bir süre sonra (5-10dk) internet gidiyor ve wifi simgesinde ünlem işareti çıkıyor ama misafir hesabı açıp ondan bağlanınca sıkıntısız kullanıyorum. Telefonlarda sıkıntı yaşamıyorum, pc format yedi yinede düzelmedi aynı sıkıntı devam ediyor. Böyle sıkıntı yaşayan var mı ya da çözüm önerebilecek olan?
  • Bende de ac52u modem var, aynı sıkıntıyı yaşıyorum; bende misafir ağdan bağlanıyorum artık napıyım ama işin entresan tarafı 2 pc var, biri sıkıntısız bağlanırken diğerinin böyle olması garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

quote:

Bu firmwareler aslında beta yaklaşık bir ay önce çıktı,zaten dikkat ederseniz sürüm numarası v9 ile başlıyor.
    Bu da belirtildiği üzre beta olduğunu gösteriyor.Velhasıl-ı kelam 1 aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.
    + olarak önceki stable sürümde tivibu çalışmıyordu.Bunda çalışıyor.Modem Dsl N17u

Tivibu cihazınız airties 7205 mi ? Üst üste kanal değiştirerek denediniz mi ?
  • truecupper T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam air7205, herhangi bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Evet hocam air7205, herhangi bir sorun yok

Üst üste 9,10 kanal değiştirebilir misiniz ? Sorun olacak mı ?
    DSL-N66U'da bu firmware'de üst üste 9,10 kanal değiştirdikten sonra internet ve tivibu gidiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truecupper -- 16 Nisan 2017; 7:7:59 >
  • Ben artık vazgeçtim :) Yarın izinliyim gidip üsküdara teslim edicem para iadesi isticem. Tivibu kullanamıyorum bu modemle. Zyxel ttnet modem sıkıntısız işimi görüyor :(

Yeni yazılım çalıştırıyor 5 dk içinde mozaik ve kopma meydana geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.