Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende güncelleme ss de gözüktüğü gibi çıkıyor ama geçersiz yazılım hatası veriyor ve yüklenmiyor. ilginç bir durum.

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 21 Aralık 2019; 22:47:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba modemim ac55u ve hiçbirşekilde güncelleme yapamıyorum. resetledim herşeyi denedim olmuyor. Firmware Restoration denedim oda olmadı. 1.1.2.3_743 sürümünde kaldı pc ye indiriyorum yeni sürümü olmuyor eski sürüm deniyorum olmuyor. indirip modem arayüzünden karşıya yükle yapıyorum karşıya yükleme bitince birden hiçbirşey olmuyor yardım edebilir misiniz ?
  • Asus resmi sitesinden indirdiğin rar dosya iniyor, bunu rar dosya içinden çıkartıp yükleme yapman gerek.
  • 150 m2 lik evin 11-12 mt lik koridorun ortaya yakın noktasına konumlandırılacak modem arıyorum. Ac-51 modelini araştırdım ancak anten gücü iyi değil yazanlar var. Modem tavsiyesi verebilirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU].
    İkinci el n55u aldım ,DDnS aktif edemiyorum yukarıda ki hatayı veriyor

• sentiles74 S kullanıcısına yanıt
    Kenetic ac1200 modelini arastır

• Çok araştırdım dediğiniz modeli ama bütçem için fazla yüksek. Bulunmaz hint kumaşı gibi sanki indirim denilen birşey de yok.

• N14u modeli senelerdir hiç sıkıntısız kullanıyordum vdsl desteği olmadığı için malesef değiştirmem gerekti n17u modeline yükselttim. İyi mi yaptım bilmiyorum :)

• sentiles74 S kullanıcısına yanıt
    Tenda ac1200 de olabılır

• merhaba arkadaşlar Huawei HG658 VDSL2 bu modem den var turknet kullanıyorum 75 mb paket var wifi de 30-55 mb hız alıyorum bu normal mi internet le aramda bir duvar var ben biraz daha iyi bir modem alsam problemlerim çözülürmü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Huawei HG658 v2 modem (85-100TL) + iyi bir Router (5Ghz bağlantı isteniyorsa ise) işinizi görür. Ac51 yada Ac750'ye hiç bulaşmayın.

Alıntıları Göster
    5 ghz li iyi bir router tavsiyesi varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

5 ghz li iyi bir router tavsiyesi varmıdır.

Alıntıları Göster
    Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A
  • Asus n16 modemim var. Pc'ye kablolu bağlama şansım yok. Evdekiler telefonla modeme bağlandıklarında ping oluşuyor. Oyunlarda bu durum çok bariz belli oluyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim?
  • Ethernet kabloyu usb için dönüştürücü var,

HEPSİBURADA Bu ürünü kullanıyorum, sağlam güzel. Gigabit olduğu için pahalı, senin amacın oyun yani bunu alamana gerek yok, örnek için link verdim.

GittiGidiyor Bu siteden uygun fiyatları bulabilirsin.

"usb ethernet dönüştürücü" araştırma yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myömer -- 27 Aralık 2019; 8:3:28 >

• arkadaşlar bu ürün nasıl tavsiye edermisiniz.

TP-LINK Archer VR300 AC1200
  • Asus n17u modem ile vdsl 100 mbit paketine bugün geçiş yaptım max rate 107 mbit data rate 90mbit gösteriyor data rate nasıl yükseltebiliriz şu an down snr 9 up 34 line attenuation down 4.9 up 7.1

Edit: Sanırım kararlılık ayarından olabiliyormuş ama vdsl de - yapamadım çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 27 Aralık 2019; 20:18:5 >
  • myömer M kullanıcısına yanıt
    Peki bunu kullanmadan modem içi ayar ile çözme şansım var mı? Qos ayarları ile.
  • Akıllı QoS'u etkinleştir kısma etkinleştirip,
    Yükleme Bant Genişliği
    İndirme Bant Genişliği kısma değer girmen gerekiyor,

Örneğin: internet hızım(indirme) : 35 mbps upload (yükleme) ise 3 mpbs girip yaptım. Ping felan yok.

yada

"Trafik Yöneticisi - QoS" yazısı hemen yanında seçenekler var, Kullanıcı tanımlı Qos Kuralları seç
    Çıkan ekranda hizmet adı altında istediğin oyun varsa seç, kaynak ıp yazıp öncelik en yüksek yap öle dene.
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Trafik Yöneticisi - QoS ayarlarında açık ise indirme ve yükleme kısmı değerleri mevcut ne ise 100 yap
  • myömer M kullanıcısına yanıt
    O şekilde yaptım ama bir değişim olmadı aktifleştirdim 88 yazıyordu 100 yaptım ama data rate artmadı malesef. Kararlılık ayarını vdsl için -1 ,-2 yapabilsek olay çözülecek aslında ama ona imkan verilmemiş nedense

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.