Şimdi Ara

YENİ FIRSAT - WEB HOSTİNG KAMPANYASI - BAŞKA YERDE YOK BULUNMAZ! - 9,99 TL - KAÇIRMAYIN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
13
Favori
13.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer Kampanyasından Yararlanmak isteyenler Müjde!

29,99 TL'ye Com,Net,Org Alan Adınızı +1 Yıl Uzatmayla Firmamıza Taşıyın
  • Merhaba kampanya devam ediyor mu?
    Almaya çalıştım ama ne ücretsiz domain alabildim ne de promosyon kodu ile indirim sağlayabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DebbaH

Merhaba kampanya devam ediyor mu?
    Almaya çalıştım ama ne ücretsiz domain alabildim ne de promosyon kodu ile indirim sağlayabildim.

Merhaba,

Kampanyamız devam ediyor tabiki

Özel'den Pm Attım Konuyla ilgili

Saygılarımla,
  • Aldım bakalım hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

Aldım bakalım hadi hayırlısı

Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Daha nice yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.
  • Başka bir firmada kayıtlı olan alan adımı size transfer etmek istiyorum. 5 yıllık ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qqqqqq1 Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Pm attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyamız devam ediyor!

Hemen katılmak içinwww.vunov.com/panel üzerinden kayıt olun ve siparişinizi verin

• Yine forumda bir konudan gaza gelip başka bir host firmasından aldım, 3 sendir 1 işlem yapmadım :D bunu da alasım var ama boş duracak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, konuya tamamen yabancıyım. 5-6 sayfadan oluşacak bir site ile başlamak istiyorum. Şu anda kurulu hiçbirşeyim yok, bunun için yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

• Merhaba. Aile sağlığı merkezimiz için basit bir siteye ihtiyacımız var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

• R10 da konunuz var mı? Whois bakmadım ama sanırım yeni firmasınız size güvenip nasıl taşıyabiliriz ki db leri birgün ortadan çekip girerseniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

R10 da konunuz var mı? Whois bakmadım ama sanırım yeni firmasınız size güvenip nasıl taşıyabiliriz ki db leri birgün ortadan çekip girerseniz?

Benzer şüpheleri taşıyorum ben de.

• Merhaba ücretsiz alan adı deniyorum rastgele harfler bile yazsam unavalible diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Merhaba, konuya tamamen yabancıyım. 5-6 sayfadan oluşacak bir site ile başlamak istiyorum. Şu anda kurulu hiçbirşeyim yok, bunun için yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Merhaba,

Tabiki Pm Attım Konuyla ilgili

Saygılarımızla,
  • quote:

R10 da konunuz var mı? Whois bakmadım ama sanırım yeni firmasınız size güvenip nasıl taşıyabiliriz ki db leri birgün ortadan çekip girerseniz?

Merhaba,

Aktif olarak r10 wmaracı vb birçok platformdayız, 2005'den beri aktif olarak piyasada faaliyetlerimiz yazılım olsun hosting alan adı çözümleri olsun kesintisiz şekilde devamı sağlanıyor, VUNOV Markası patentlenmiş yeni markamızdır!

Birçok Referansımız mevcuttur konuyla ilgili pm atabiliriz

Hosting sektöründe aktif olarak faaliyetlerimiz devam ediyor çekip gitme veya kapatma gibi bir lüksümüz yoktur olamazda! devamlılık ve müşteri memnuniyeti üst planda olup her yönüyle destek kesintisiz sağlanıyor

saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackheart

Merhaba ücretsiz alan adı deniyorum rastgele harfler bile yazsam unavalible diyor

Merhaba,

Sanırım yanlış bir işlem gerçekleştiriyorsunuz canlı destek'den bizlere ulaşabilirmisiniz,

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drteke

Merhaba. Aile sağlığı merkezimiz için basit bir siteye ihtiyacımız var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Pm Atıldı

İnceleyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claimant

quote:

Benzer şüpheleri taşıyorum ben de.

Merhaba

İlgili bilgilendirme pm üzerinden yapılmıştır,

Ayrıca Konuya eklenmiştir,

Saygılarımızla
  • Bu sorunun cevabını PM yerine buraya yazsanız, biz de öğrensek. Aynı durumda olan başkaları da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.