Şimdi Ara

YENİ FİAT SCUDO:) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
26.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar fiat scudonun exucutive modelini almayı düşünüyoruz.motor 2.0 olandan olcak olumlu veya olumsuz görüşlerinizi alalir miyim? Araç bu :http://www.fiat.com.tr/Pages/tr/ticari/yeniscudoexecutive_detay.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orrionn -- 25 Eylül 2008; 12:44:58 >
  • bence çok güzel bi araba ben exucutive modelini incelemiştim gayet yeterli kalitede ve geniş ama alesef scudo Türkiye de ve diğer kardeşleri tutulmadı ama full modeli çok güzel uzunyol aracı olur İstanbul Sultanahmet te bir sürü var büyük ihtimal ile turist taşyorlar
  • geçen gün scudo gördüm
    biraz küçük gibime geldi(ben daha büyük beklerdim)
    ve son bireşy daha scudonun güven veren bir bakışı var sanki
  • Aradan bayağı zaman geçmiş kullananlar düşüncelerini açıklarsa çok iyi olur.Özellikle 120bg.lik motourun performansı ve rahatlığı konusunda.
  •  YENİ FİAT SCUDO:)
  • FİAT SCUDO HAKKINDA KISA KISA...

Fiat Scudo Hakkında

Fiat scudo çok bilinen bir araç değil. Ülkemiz de çok yaygın olduğu da söylenemez. Genel de parçasının bulunmadığı yada çok pahalı olduğu şeklinde bir söylenti vardır ki bunun tamamen bir şehir efsanesinden ibaret olduğunu söyleyebilirim. Bir çok marka scudo uyumlu yedek parça üretmekte ve fiyatları da çok pahalı değildir. 

Fiat Scudo, Peugeot Expert ve Citroen Jumpy aynı fabrikada üretilen araçlar olup parçaları da birbirine uyumludur. 

Eğer ki gezmeyi seviyor ve karavan gibi bir arabam olsa da şöyle uzun bir tura çıksam diyorsanız  scudo tam size göre diyebiliriz. Geniş aileler için de sınıfının en uygun fiyatlı araçlarından biri olan scudolar, ekonomik yakıt tüketimi ile de benzerlerinden ayrılıyor.

1.6, 1.9 ve 2.0 motor seçenekleri ve 7, 8 ve 9 kişilik modelleri bulunan scudolar; otomobil, kamyonet ya da minübüs ruhsatlı olabiliyor.  

Eğer ki otomobil ruhsatlı 1.6 temiz bir scudo bulursanız hem vergi avantajı olacak, hem de her yıl vize derdi bulunmayacaktır. Şehir dışı sakin kullanımda 100 km'de; 6,6 lt , karışık kullanım da ise ortalama 7,6 lt yakıt tüketimi ile km'de 50 kuruş yakan bu araçlar genişlik, rahatlık ve ekonomiklik arayanlar için vazgeçilmez olabilir.

Bir kez alanların vazgeçemediği rahatlık ve konfor nedeniyle, 2.elde çok fazla scudo ile karşılaşmazsınız. Ama temiz bir tane bulursanız da uzun süre vaz geçemezsiniz bizden söylemesi...

zaman:

Mayıs 20, 2021 Hiç yorum yok: Bunu E-postayla GönderBlogThis!Twitter'da PaylaşFacebook'ta PaylaşPinterest'te Paylaş

Etiketler: Fiat Scudo hakkında, Scudo parça, Scudo yakıt

Ana Sayfa

Kaydol: Kayıtlar (Atom)

FİAT SCUDO HAKKINDA KISA KISA...

Fiat Scudo Hakkında   Fiat scudo çok bilinen bir araç değil. Ülkemiz de çok yaygın olduğu da söylenemez. Genel de parçasının bulunmadığı...

FİAT SCUDO HAKKINDA KISA KISA...

Fiat Scudo Hakkında   Fiat scudo çok bilinen bir araç değil. Ülkemiz de çok yaygın olduğu da söylenemez. Genel de parçasının bulunmadığı...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.