Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O paraya çok iy almışsiniz, bide ful ise süper... Zararınız asla olmaz kar bile yapmisinizdir.. güle güle binin.. bide çok iy bi araba millet uyanmadan alınması gereken bi araç,adamlar 99 focusa 30 istiyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, 2009 mjet 105 hp dynamic bravom var. Üzerinde orijinal helezon yayı yok ve bulunmuyor. Spor yay takmış önceki sahibi. Çukurlarda ve kasislerde rahatsızlık veriyor. Orijinal yayı bulmak biraz zor ve maliyetli. Çıkmalar da ya kesilmiş ya da preslenmiş. İnternete yazdığımda da genelde eichbach Vb markaların spor yayları geliyor. En son standart yay diye bir firma buldum. (İnternet adresi yazdığım şekilde) birçok araca helezon üretiyor ancak servis bile şase numarası isteyip uygunluk sorarken bir kez daha sıkıntı yaşamak istemiyorum. Zira mjet ve benzinliler farklı helezon kullanıyor olsa gerek ki parça sorulduğunda şase numarası isteniyor.
    Benzer bir sorun yaşayan veya çözüm konusunda fikirleri olan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

• Forumlarda biraz araştırın, konu açın. Belki spor yay takacak birini bulup takas edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduncu06

O paraya çok iy almışsiniz, bide ful ise süper... Zararınız asla olmaz kar bile yapmisinizdir.. güle güle binin.. bide çok iy bi araba millet uyanmadan alınması gereken bi araç,adamlar 99 focusa 30 istiyolar

Aynen öyle punto, clio, fiesta 40.000 TL olmuş dizel otomatik full bravo bedavaya satılıyor yurdum insanının çok bilmiş egolu ön yargıları saolsun
  • N_E_1_4_U N kullanıcısına yanıt
    eger bravonunkini bulamıyorsanız, alfa guliette ve lancia delta diyede bakın derim.. birde yeni opel astralarda bravonun bi cok parcası uyumlu diye duydum.. yeni egea ilede bir karşılastır.. olmadı cıkma parca satan kazalı bir bravodan alırsın...
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    iykide öyleler yoksa bu paraya bu kalıtede bu konforda bu gücte ve saglamlıkta 2008 2011 2014 model arabalara nasıl binebilirdik ki?
  • ARKADAŞLAR herkese selam, bir arkadaşım SİYAH BRAVO arıyor cantları siyah, cam tavanlı, hız sabitleyici vs en ful olanından.. kilometresi cok önemli değil, 1.6 dizeL
    varsa satılık cvp yazın.. tesekürler..
  • arkadaşlar bravonun teybini nasıl sökebilirim, aux kablosu takmayı planlıyorum. aradım taradım o sökme aparatının tam neye benzediğini bulamadım
  • yawan kullanıcısına yanıt
    Oto elektronikçilerde bılabilirsiniz teybi sökmek için kullanılan o parçayı.

• oduncu06 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Lancia ile parçalar aynı zaten ancak sıfırı pahalı ve ve stokta yok. Çıkma da şu ana kadar bulamadım. Bulduklarım da kesilmiş helezon.
    Bendeki bravo siyah dizel ancak full değil. Arkadaşa yardımcı olabilirdim full aramasa.

• Arkadaşlar dizel otomatik bravo ilgimi çekiyor ancak bir arkadaş torku çok yüksek olduğu için vites geçişlerinde çok sarsıyor konforsuzluk yaratıyor demişti. Ne derece doğrudur? Bir de 40000 e temiz 100bin km altı bulabilir miyim sizce?

• Ben vites geçişlerinde öyle rahatsız edici bir sarsıntı yaşamadım. Ama 3. vitese geçerken biraz sert geçiyor. Sarsıntı yok fakat. Tork yüksekliği çok önemli bence, sollamalarda iyi farkına varıyorsunuz. Araç birden fırlıyor turbo ile. 40 bin tl ye 100 000 km altı bulunur bence. Zaten 40-45 bin arasıdır fiyatlar. Biraz aramak gerekli yalnız piyasa da çok yok. ve bir iki parça boyaya falan da çok takılmamak gerekli.

DÜZELTME: Benim araç manuel. otomatik aradığınızı sonra farkettim. yaptığım yorumlar manuel vitesle ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CandleLight -- 8 Ekim 2016; 12:36:34 >
  • 2011 aralık çıkışlı Elantra benzinli otomatik aracım var siyah renk. 59.000km'de. boyasız,değişensiz,hasar kayıtsız. Dizel otomatik Bravoyla takaslamak istiyorum. Şansım nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaergnz

selamun Aleyküm Arkadaşlar Herkese Hayırlı Cumalar,

bende bravo ailesine katılmak üzereyim şuan uygun bir araç arayışındayım.

bir tane 2011 80,000 Km dizel otomatik (120 lik) dynamic bir kapı değişmiş ve birkaç boyası var 2,000 tl lik hasar kayıtlı piyasası nedir kaç para ederi vardır.

değerli yardımlarınıza ihtiyacım var.

birde aracını satmayı düşünen varsa otomatik olmak şartıyla benimle iletişime geçebilirler.

Herkese hayırlı günler kazasız belasız.

Bravo yerine 1.6 dizel otomatik cam tavan Lancia Delta almayı tercih ederim

• Şu sıralar dikkatimi çeken araba, temiz bir tane denk getiririz inş.
  • dizel otomatik düşük bütçeyle alınabilecek en uygun c sınıfı araç
  • Şu bravoyu test edebileceğimiz biryer yok mu ya da forumdan yardımcı olabilecek bir arkadaş? Sunroof'lu, 120ps almayı düşünüyorum ama 1.6 90ps 7 ileri dsg polo ile arasında kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSsOfDMaX -- 23 Ekim 2016; 22:49:54 >
  • BoSsOfDMaX kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın amasegment farkı zaten var ayrıca polo ile yan yana bile koymam hiçbir yönden
  • Yanlış anlayacak bir durum yok. Fikirleriniz benim çok önemli o yüzden buradayım. An itibari ile 120ps den vazgeçmiş bulunmaktayım sebebi ise yine forumdaki bir arkadaşın yaşadığı problemleri paylaşması beni 105ps'e yöneltti. Polo ile arasında kalma sebebim polo cidden çok az yakıyor ve gücü de yerinde. Siz hangi açıdan öyle dediniz açıklarsanız sevinirim. Bravo'yu istememin sebepleri parça sıkıntısı olmaması, güçlü olması, 2 bin devir de 130 kmh yapması. Fiat'a güveniyorum 10 yıldır doblo kullanıcısıyım ve beni bu güne kadar hiç üzmedi.
  • Polonun motoruna diyecek yok, az yakıt, iyi performans.
    Lakin bravonun ayarı golftür. Polo punto denginde bi araçtır.
    Polo bravoya göre içi bagajı dardır, Konforu farklıdır, bunlar mühim değilse polo da kötü araba değildir de c sınıfı almak varkeb b ye gerek yok.
    Bende de dizel ibiza var, biraz büyütmek adına bravo ya da focus alcam.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.