Şimdi Ara

Yeni ev için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yeni ev için beyaz eşya bakıyorum forumda baya bir konu inceledim, diğer forumlardanda baktım ve şu ürünler arasında kararsız kaldım ne önerirsiniz? Herhangi bir marka takıntısı vs yoktur değerli görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden sağolun

Çamaşır Makinesi
    PROFİLO CMG140DTR A+++ 9 KG 1400
    ELECTROLUX EWF1486GDW
    LG F12B8TDP5

Bulaşık Makinesi
    PROFİLO BM 6481 (Bunda karar kıldım farklı öneriniz varsa yine iyi olur)

Buzdolabı
    LG GN-B559PLCZ 453Lt. NoFrost Kombi Buzdolabı A++ Enerji
    Bosch KGN57PI36N 505 Lt İnox No Frost
    PROFİLO BD5772PNFI
    Samsung RL4353FBASL A++

TV içinse;
    LG 49UF8507 DVB-S2/T2/C 4K UHD 3D WEBOS SMART LED LCD TV + 2 GÖZLÜK
    LG 49UB850V 4K SMART 3D

Ütü (KAZANLI OLCAK);
    Tefal GV-8461 Pro Express 6

Setüstü ocak (KOYU RENK OLCAK);
    Luxell LX-420F Siyah İnce Gövde

• PM atıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spydevil kullanıcısına yanıt
    çam. mak. linkteki lg çöp onu almayın sakın electrolux öneririm.
    buzdolabındada lg iyi seçim diğerleri pek yaramaz
    ütü philips alın ayarlı olanlardan
    set üstü için profilo öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

çam. mak. linkteki lg çöp onu almayın sakın electrolux öneririm.
    buzdolabındada lg iyi seçim diğerleri pek yaramaz
    ütü philips alın ayarlı olanlardan
    set üstü için profilo öneririm

LG çamaşır makinası için çöp demişsiniz. Aynı yorum LG F14A7FDS için de geçerli midir? Şayet geçerli ise sebebini de söyleyebilir misiniz?
  • yok o makine iyi hocam ona lafım yok kore malı güzel cihazdır.ama LG F12B8TDP5 teknoloji mağazalarında indirim yaptırıp saılmak için tasarlanmış çin malı bir teknolojik atıktır.
  • quote:

yok o makine iyi hocam ona lafım yok kore malı güzel cihazdır.ama LG F12B8TDP5 teknoloji mağazalarında indirim yaptırıp saılmak için tasarlanmış çin malı bir teknolojik atıktır.

Cevap için teşekkür ederim. Bide LG nin GC-M502HLHM model buzdolabını almayı düşünüyorum. Aslında Bosch un KGE58BI44N modelini alacaktım ancak koyacağım yerin uzunluğu 1905 mm olduğu için sığmayacak muhtemelen.Genişliği de 76 cm.

Birde yine LG'nin GN-B559PLCZ nolu modeli var ancak. bunda soğutma kanalları M502 ye göre daha basit geldi ve 0 (sıfır) bölmesi yok. Ayrıca yaklaşık 500 lira daha uygun.Durum böyle olunca GC-M502HLHM 'da karar kıldım.

sizin bu modeller harici tavsiye ettiğiniz bir marka model varsa söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcn_mchn

quote:

yok o makine iyi hocam ona lafım yok kore malı güzel cihazdır.ama LG F12B8TDP5 teknoloji mağazalarında indirim yaptırıp saılmak için tasarlanmış çin malı bir teknolojik atıktır.

Cevap için teşekkür ederim. Bide LG nin GC-M502HLHM model buzdolabını almayı düşünüyorum. Aslında Bosch un KGE58BI44N modelini alacaktım ancak koyacağım yerin uzunluğu 1905 mm olduğu için sığmayacak muhtemelen.Genişliği de 76 cm.

Birde yine LG'nin GN-B559PLCZ nolu modeli var ancak. bunda soğutma kanalları M502 ye göre daha basit geldi ve 0 (sıfır) bölmesi yok. Ayrıca yaklaşık 500 lira daha uygun.Durum böyle olunca GC-M502HLHM 'da karar kıldım.

sizin bu modeller harici tavsiye ettiğiniz bir marka model varsa söyleyebilir misiniz?

lg dolap konusunda fena değil ancak kore üretimleri bariz daha iyi örn: 802 ve 762 modelleri kore iken 702 ve sizin almayı düşündüğünüz seri kore üretimi değil bu kalitesiz demek değil ancak bir 762 ya da 802 de değil demek kısaca. fakat KGE58BI44N low frost lg ler ise nofrost aralarında çalışma prensibi konusunda bile fark var.benim önerim lg ler alınabilir, alternatif kombi tipi 2000 lira civarına pek seçenek yok bir tek grundig 4780 var uçmaz kaçmaz görevini tam olarak yapar oda 193 sizin işinizi görmez
    http://www.teknosa.com/urunler/115010350/grundig-gkne-4780-i-inox-475-lt-buzdolabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 15 Haziran 2015; 17:51:21 >

• Atl@s kullanıcısına yanıt
    Hocam 802 ve 762 modellerine baktım. Her ikiside 86 cm genişliğe sahip. Dolayısıyla bana uymuyor. Dolayısıyla tek seçenek GC-M502HLHM gibi duruyor.
    Peki fiyatı 2500'e çekersek hangi modeli önerirsiniz 760 mm genişlik 1900 mm uzunluk için.
  • samsungla lg arası bir tercih yapmanız gerekiyor gibi ikisinden hangisi içinize sinerse onu alın o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.