Şimdi Ara

Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası)Ana Konu (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.293
Cevap
412
Favori
902.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpion_tr

Kartlarda bahsedilen uzaylı istilası acaba ne zaman olacak? Bizim nesil görecek gibi geliyo bana

bence 2012 ye hazırlık yapıyorlar.2012 de istila olacak ama gerçek uzaylılar istila etmeyecek.uzaylı kostümlü adamlar istila edecek.sonra bu illüminati amerikanın liderliğinde tüm ülkeleri uzaylılara karşı ittifaka çağıracak.savaş olacak(göstermelik).savaş bittiğinde tüm ülkeler birleşip aynı tarafta yer almış olacak.

unutmayın bu örgütün amacı tüm dünyayı yöneten tek bir devlet kurmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Abdülhamid

Theodor Herzl. anlaşma yaptığı Rockefeller ve Rotschild ailesi, İllüminatinin günümüzdeki temsilcileri olarak biliniyor galiba. Fakat bana göre onlar sadece madalyonun ön yüzü. Arka tarafında ise kimbilir kimler vardır.

Üye listesi hayli uzun o yüzden yazamayacağım ama 2 isim dikkatimi çekti HÜSNÜ MÜBAREK VE BILL CLINTON
  • quote:

Orijinalden alıntı: byorkandal

quote:

Theodor Herzl. anlaşma yaptığı Rockefeller ve Rotschild ailesi, İllüminatinin günümüzdeki temsilcileri olarak biliniyor galiba. Fakat bana göre onlar sadece madalyonun ön yüzü. Arka tarafında ise kimbilir kimler vardır.

Üye listesi hayli uzun o yüzden yazamayacağım ama 2 isim dikkatimi çekti HÜSNÜ MÜBAREK VE BILL CLINTON

lısteye nereden ulasırız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

quote:

Orijinalden alıntı: Leetcake

quote:

17 agustosu istanbulda yasadım , askerdim ,gökteki parlamayı bende gördüm.Gölcüğe ilk müdahale eden birliklerden birindeydim.İlk günler donanmanın içindeydim.Depremden 2 gün sonra donanmaya yanaşan bir abd yardım gemisi dikkatimi çekmişti ,nedenmi?Bir gemi nasıl olurda okadar yardımı toplayip normalde günlerce sürmesi gerenken atlantik okyanusu yolculugunu tamamlayıp 2 günde türkiyeye gelebiliyor bu kafamı karıstırırken yine donanma icinde görüdüğüm şey den sonra ki (ne oldugunu anlatamam bunu cok az sayıda insan biliyor) depremin dogal olmadıgına eminim

Oha donanmada ne gördün çok merak ettim

anlat anlat anlat

Bu ülkenin bekası için bazı sırlarımız oldugu gibi kalmalı herkes bilmemeli bu sır benle mezara kadar gidecektir.Sen nasıl gördün sıradan bir askersin falan diyebilirsiniz,ben ve iki arkadasım daha gördü basımızdada yüzbası vardı, normalde gördüğüm seyi eminim varlıgından cok az kisi haberdardır ,biz o kaosta mecburen görevimiz geregi orda bulunduk ve bahsettigim şeyi gördük.Şukadarını söyleyim türkiyenin güçsüz oldugunu düşünüyordum bende ama gördüklerimden sonra fikrim değişti.Gölcük,donanmanın kalbidir ,depremin tam merkezi donanmanın içidir ve stratejik konumu cok özeldir yani bir kurtulus savası daha cıkarsa orası birkez daha "çanakkale geçilmez" dedirtecek görevi üstlenecektir.Birşey daha söyleyim , o gece gölcükte nöbet tutan bir cok askerde şehit olmuştur ama deprem ile degil! Bütün parcaları birleştirince bu depremin dogal olmadıgına eminim

nuke falan gördün herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

quote:

Orijinalden alıntı: byorkandal

quote:

lısteye nereden ulasırız ?

Hocam illüminati kitabının arkasında yer alıyor liste .Kitap 2002 basımlı texe marrs illüminati oldukça isim var .Netten arıyorum ama daha bulamadım .
  • Eee nasıl gireceğiz buraya ? Bende gireyim bari.

Yahu her önünüze gelene inanmayın lütfen...

O değilde madem bu illuminati saçmalığı gizli,neden oyun kartları falan çıkartma gereği duyuyorlar ? Hepsi kibirli bunların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

Kartlarda bahsedilen uzaylı istilası acaba ne zaman olacak? Bizim nesil görecek gibi geliyo bana

bence 2012 ye hazırlık yapıyorlar.2012 de istila olacak ama gerçek uzaylılar istila etmeyecek.uzaylı kostümlü adamlar istila edecek.sonra bu illüminati amerikanın liderliğinde tüm ülkeleri uzaylılara karşı ittifaka çağıracak.savaş olacak(göstermelik).savaş bittiğinde tüm ülkeler birleşip aynı tarafta yer almış olacak.

Ve bu devlet uzlaşmaylamı olucak yoksa işgalle mi bunu bilmiyoruz.
  • Mesajım bulunsun...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

17 agustosu istanbulda yasadım , askerdim ,gökteki parlamayı bende gördüm.Gölcüğe ilk müdahale eden birliklerden birindeydim.İlk günler donanmanın içindeydim.Depremden 2 gün sonra donanmaya yanaşan bir abd yardım gemisi dikkatimi çekmişti ,nedenmi?Bir gemi nasıl olurda okadar yardımı toplayip normalde günlerce sürmesi gerenken atlantik okyanusu yolculugunu tamamlayıp 2 günde türkiyeye gelebiliyor bu kafamı karıstırırken yine donanma icinde görüdüğüm şey den sonra ki (ne oldugunu anlatamam bunu cok az sayıda insan biliyor) depremin dogal olmadıgına eminim

anlat anlat anlat

Bu ülkenin bekası için bazı sırlarımız oldugu gibi kalmalı herkes bilmemeli bu sır benle mezara kadar gidecektir.Sen nasıl gördün sıradan bir askersin falan diyebilirsiniz,ben ve iki arkadasım daha gördü basımızdada yüzbası vardı, normalde gördüğüm seyi eminim varlıgından cok az kisi haberdardır ,biz o kaosta mecburen görevimiz geregi orda bulunduk ve bahsettigim şeyi gördük.Şukadarını söyleyim türkiyenin güçsüz oldugunu düşünüyordum bende ama gördüklerimden sonra fikrim değişti.Gölcük,donanmanın kalbidir ,depremin tam merkezi donanmanın içidir ve stratejik konumu cok özeldir yani bir kurtulus savası daha cıkarsa orası birkez daha "çanakkale geçilmez" dedirtecek görevi üstlenecektir.Birşey daha söyleyim , o gece gölcükte nöbet tutan bir cok askerde şehit olmuştur ama deprem ile degil! Bütün parcaları birleştirince bu depremin dogal olmadıgına eminim

Seylem zaten biliyorum dedin deşifre ettin kendini söylede bizde rahatlayalım :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alyanki -- 20 Mart 2011; 15:32:00 >
  • İllüminati'ye mensup kişilerin firavun soyundan geldiklerini duymuştum. Kökler ingiliz kraliyet ailesine dayanıyor ve dünaynın kaderine etki etmiş kişiler bu soya mensup. Şu an ABD nin başında bulunan obama'nın dahi ingiliz kraliyet ailesi ile akrabalığı var. Bunun gibi araştırılıp ortaya çıkartılmış hadi be diyeceğimiz yüzlerce sanatçı,politikacı, milyarder.Hepsi bu soydan gelme....
  • hacker okan da illuminatidenmi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

nasil gostermelik savas olacak da bunu asker, dolayisiyla halk bilmeyecek?
  • Geçen sene de bu konuda birçok video izlemiştim, çok gerçekçi geliyor adamlar yapıyor.Dünya üstünde çok değişik planlar dönüyor.
    Türkiye de bu planlarda büyük rol oynadığı kesin.ABD dünyanın bir ucunda bizide 2. üssü olarak kullanıyor, en rahat iş yapabileceği ülke Türkiye ayrıca konumumuzda tam adamların istediği yerde.
    Bence dünyanın sonu da bunlar yüzünden gelecek zaten birgün çin,rusya bilmem ne ya öğrenecek olayı yada başka bir sebeble bir girecekler atom bombalarıyla dünya dümdüz sonra hadi bakalım baştan al
    quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

illuminati konusu gerçekten çok derin konu bu şekilde anlatılacak şey değil merak eden pmden gelebilir

yardımlarını bekleriz ama sana pm atılmıyor profilin gizli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 20 Mart 2011; 15:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bunlar ne be inananlar varmı böyle şeylere,

Üstteki arkadaş olayın ciddiyetinin farkında değil.. Tüm dünyaca bilinen bi örgüt bu. Ama bizim liseli tayfası hemen böyle reddeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

hacker okan da illuminatidenmi beyler

Şu aralar bir çok ünlünün özel fotoğrafları internete sızıyor belki alakası vardır.
  • http://hackram.blogcu.com/17-agustos-1999-depreminin-perde-arkasi/704312
    Bakın bu sitede arkadaşın söyledi "garip olaylar"dan bir kaçı yazıyor.
  • Yahu anlamadım sımdı donanmadakı gorevlı arkdasa soruyorum
    senın halkın öldurulmuş dogal olmayan sebeble
    elın amerıkalıları gelmıs oradan bı sılah goturmus ve sen dıyorsun turkıyeyı gucsuz sanırdım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

anlat anlat anlat

yani türkiye güçlü diyorsun???ne gördün silah mı?
  • elimde 400 kart var bad company 2 den çıkınca upload edeceğim rapide.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.