Şimdi Ara

Yeni Dacia Lodgy arabam.com incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
29.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat uygun olursa satar:) Bence en dolusu 40-50 arası oynar. Malum scenic platformunda bir araç ondan pahalı yada çok yakın fiyata satacaklarını sanmıyorum. (Aradaki kalite farkından dolayı)
  • Dacia bu işi becericek, tecrübe kazandıkçada otomobilin içi daha hoş hal almış beğendim özellikle iç tasarımını dci 110'luklar ile baya satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

Dacia bu işi becericek, tecrübe kazandıkçada otomobilin içi daha hoş hal almış beğendim özellikle iç tasarımını dci 110'luklar ile baya satar.

Dacia Duster sınıfının satış lideri.

Uygun fiyat, servis ve yedek parça; daha da önemlisi 4X4, ddCİ motorlu ve Nissan altyapılı...

İÇ mekan malzeme kalitesi konusunda eleştirilere aynen katılıyorum.
  • hoşuma gitti bu araç bi gelsinde inceleyelim
  • Dacia'nın şimdiye kadar ki en güzel aracı bu olsa gerek.
  • İç mekan genişliği değil; sadece malzeme kalitesi ve Dacia Logosu hariç, aracı beğenmeyen yok.
  • Bence bu araç makyajlanacak Dacia'ların içini de bize gösteriyor. Dacia bu iç tasarımıyla bir çıta daha yükseldi gibi geldi bana hem bunun sayesinde Gelly gibi çin araçlarını da donanım olarak yakalayacak. Türkiye'de bence yine tutmaz çünkü MPV araçları ülkemizde nedense tutulmuyor. Yeni Logan çıksa içi de böyle olsa Symbol'ü geçer hatta belki şöyle olur Symbol üretimden kalkacak diye duymuştum Renault Logan'ları makyajlıyabilir ve yeni Symbol'ler gelebilir. (Bu düşüncemi hiçbir yerden okumadım direk hayal gücümden esinlendim)
  • Duster'dan daha ucuz olursa satar. Yoksa isi zor. Zaten ulkemize boyle ekranli falan gelmez. Ondan dolayi, pahali olmasini gerektirecek bir durum olmamali.
  • beğendiğim ve takip ettiğim bir model

sanırım scenic altyapısını kullanıyor

ve en merak konusu ise fiyatı sanırsam

bence 40 binin altında olmaz gibime geliyor.
  • Guzel arac yalniz bu dacia ne zaman ogrenecek ic tasarimi yapmayi ?
  • Güzel olmuş beğendim. Beğendiğim ilk Dacia modeli oldu bu
  •  Yeni Dacia Lodgy arabam.com incelemesi

tipi benim de hoşuma gitti
  • Anlıyoruz ki her araç firması büyük oynayarak bir ülkede satış yapmaya başlamaz. Niye bunu yazdın diyeceksiniz. Şöyle açıklayayım. Geely markası da küçük oynayarak başladı bizim pazarımızda. Belkide yürüyen tabut diye çok kişi söyledi fakat yavaş yavaş gelişerek iyi bir modelini Türkiye'de sundu. Bunu sadece denediler baktılar ki markaya talep var üst araçlarını da getirdiler. Dacia ise en baz donanımlı sade araçlarını yolladılar ve ucuz fiyata sattılar. Şimdi de kendine göre kaliteli araç modellerini yollamaya başladılar. Başarılı oldukları belli oluyor ki daha iyi modellerini getiriyorlar. Ayrıca havalandırma kapaklarını değiştirdiğinde kesinlikle sınıf atlayacaklar.
  • en dolusu opsiyonlarla birlikte 50bin tl olur sanirim. Kaldiki dacianin en guzel araci bu. Fiyatina göre ne + ne - olacagini dusunuyorum. Yalniz tum mpv lerde sart olan donanim bunda yok sanirim? "cam tavan"
  • Vites
  • Hava filtresi değişimi 80 bin km yazıyor değil mi orada ?
    Ne içmiş bunlar ?
  • Direksiyon halen aynımı banamı öyle geliyor
  • ön göğüs biraz farklılaşmış.
    ama sadece cam açma düğmelerinin yeri değişmiş ve de 200 liraya satılan bir ekran konulmuş ortaya.
    bir de direksiyonun altına ses açma düğmeleri konulmuş.

ve de logan mcv nin biraz daha büyütülmüş versiyonu.
    isim değişmiş logan lodgy olmuş.

güvenlik ekipmanları artırılmış yalıtımı iyileştirilmiş.

her neyse bazı detaylar var.

ancak benim takıldığım yani aklıma takılan şu oldu.

bu araba hususi otomobil mi yoksa ticari araç mı?
    logan mcv nin 5 kişilik versiyonu ticari olarak geçerken 7 kişilik versiyonu hususi olarak geçiyordu.
    3. sırada dandik bir koltuk olmasına rağmen sadece vergi farkından aynı arabada 7bin fiyat farkı çıkıyordu.
    bu husus ne olacak merak ediyorum.

dizel otomobil olarak standart donanımla 35 iyi bir fiyat.
    hoş ticariler de bu fiyattan aşağı değil ama..

• http://otomobilden.com/daciada-yenilik-operasyonu/

Yenilenen Dacia Sandero ve Logan motor seçenekeleri ve fotoğraf...
    Çok tanıdık geldi :D
  • Euro NCAP testinden bir tek bu araç 3 yıldız almış maalesef. NCAP firması da firmayı güvenliğe önem vermeye davet etmiş Dacia'yı...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25402191/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.