Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C5A ve diğer C SUV'lardan bazılarının kıyaslaması
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140343079
  • NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Benim onceki aracim benzinli bmw idi fakat işim gereği cok fazla değişik araca biniyorum. Üzülerek söylüyorum ki sanırım c5a benim su ana kadar bindiğim en motor sesini içeri alan araç. Gorece konusuna katilmakla beraber bu motor sesi mevzuunda maalesef boyle bir durum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

yok kesinlikle tam oturdu malzeme kalitesi iyi

link

US $10.71 10% Off | ZUNDUO Armrest Box Storage for Citroen C5 Aircross 2017 2018 2019 Stowing Tidying Car Organizer Internal Accessories C5-Aircross

https://star.aliexpress.com/share/share.htm?image=HTB1GQ1uRpzqK1RjSZFvq6AB7VXai.jpg&businessType=ProductDetail&title=US+%252410.71++10%25EF%25BC%2585+Off+%257C+ZUNDUO+Armrest+Box+Storage+for+Citroen+C5+Aircross+2017+2018+2019+Stowing+Tidying+Car+Organizer+Internal+Accessories+C5-Aircross&platform=AE&redirectUrl=https%253A%252F%252Fwww.aliexpress.com%252Fitem%252F33030306106%252F33030306106.html%253F%2526srcSns%253Dsns_Copy%2526tid%253Dwhite_backgroup_101&tt=sns_Copy&aff_platform=default&cpt=1571467146956&sk=qPnv4Vmaf&aff_trace_key=8b5a08cd594c46a2a7ee5d0931cf5a1a-1571467146956-08220-qPnv4Vmaf&terminal_id=d2db6591c97d4da28b6336220e51b4a8
    Teşekkürler. Bu yurt dışı alışverişlerde ben hep çekinirim ama. Bir arkadasim var. O hep yapıyor.
    Neden çekiniyorsun ki sahtekâr olan biziz adamlar dürüst der hep...

En azindan siz almışsınız adamlar da göndermiş. Bizde alırsak gönderirler herhalde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar araca ayın 15 i gibi zam gelmiş ve shine 251 olmuş. Ötv indirimli ki araç Kasım da gelecekmiş adventure için 140 civarı fiyat verdiler. Önceden 132 ye alan vardı yanılmıyorsam. Bu kadar artış oldumu acaba yoksa Ankara bayileri satış iyi diyemi uçuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum, sitede halen aynı fiyat. ÖTV'siz 3.000'den fazla zam gelmez. ÖTV'li haline de 5.000 falan olur anca.
    Daha 15-20 gün önce 245 gözükse de liste fiyatı, pazarlıkla 235'e veriyorlardı Shine paketi, şu an en fazla 240 olur.
    Tabii yurt dışından siparişle arzu ettiğiniz donanımları ekletecekseniz o zaman liste fiyatı çekebilirler.
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Şuan siteye baktığımda fiyatlar da bir değişiklik yok. Yıl sonuna doğru gidilirken fiyatları çok değiştireceklerini düşünmüyorum açıkçası. S@hibinden de Feel Adv. için güzel fiyatlar bence. Bakılabilir.
  • Dolar yükselir fiyatlar artar,dolar düşer fiyatlar gene artar.değisik milletiz vesselam.

• Mesutist M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durumda aracınıza motor ses izolasyon düşünüyormusunuz? yaptırırsanız, sonuçlarını buradan paylaşmanız, bu arabayı almayı düşünen benim gibi bir çok kişiye oldukça yararlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi og_ozturk -- 19 Ekim 2019; 20:43:35 >
  • og_ozturk O kullanıcısına yanıt
    Araştıracağım ilk fırsatta. Forumda bildiğim bir kac kisi daha araştırıyor. Ben buna rağmen arabadan çok keyif aliyorum. Yani bu kusur yüzünden almaktan vazgeçmeyin derim. Ki ben sese takık bir adamimdir

• Mesutist M kullanıcısına yanıt
    aalında benimde sorunum aynı arabayı çok beğenşyorum ve rakiplerinden çok çok üstün bir araç ama ses takıntım var benimde maalesef 🙂

• og_ozturk O kullanıcısına yanıt
    Git test et bence ya da benzinlisine yonelebilirsin. Yuksek hızlarda otobanda cok gelmiyor rahatsız etmiyor. Sehir içinde düşük hızlarda tırtırspor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutist

Git test et bence ya da benzinlisine yonelebilirsin. Yuksek hızlarda otobanda cok gelmiyor rahatsız etmiyor. Sehir içinde düşük hızlarda tırtırspor
    evwg en kısa sürede yapacağım, işden güçden fırsat bulamadım bir türlü. Bu arava bence iyi zam gelecek fırsatı kaçırmadan elimi çabuk tutmam gerekiyor sanırım.

• texasboy77 T kullanıcısına yanıt
    Sedefli beyaz renk hariç herhangi bir ekstra yok hocam. Araç f.adventure standart donanım. Ses izolasyonu için 2000 dedi başta 1000 e indiririm dedi. Araç zaten Kasım ayı teslim her iki Ankara bayisindede. Ata citroen ötv siz 143.000 diğeri 139.000 dedi (ikiside sedefli beyaz). Atayı tekrar arayıp bu fiyat deyince yan basamakları ve kaput filmini hediye etti 😊

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.