Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.434
Cevap
67
Favori
221.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, 119.000 tl olan c3 1.2 Puretceh 110 bg Shine S Edition Manuel araç alan oldumu? Alınan fiyatları paylaşabilir misiniz? Turuncu renk anahtarsız çalıştırma bulabilirsem ben alma niyetindeyim. Aralik ayında sıfır olarak aldığım Duster 1.3 tce 130 bg prestige paket aracımı satıp alacağım, umarım pişman olmam.
  • Hocam otomatiği 132000 idi zamdan önce bi sorun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 20 gün önce 1.2 purtecth shine modelini 137.000 e aldım.geçen hafta zamlanmış yine.

• twona77 kullanıcısına yanıt
    Fiyat alırsanız bilgi verir misiniz? Mantıklı ise eğer ben de düşünüyorum.
    2011 model araçlara 80 bin lira vereceğime biraz zorlıyım sıfır araç alıyım diyorum. Ne kadar mantıklı bilemiyorum tabi uzman arkadaşlardan görüş bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

Bugün S Edition modeli için 115.000 TL teklif aldım, kafamda deli sorular, fiyat çok uygun geldi nispeten, tek handikap düz vites olması, siz ne dersiniz ?
  • MR.BERK kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam o jantlar 2016 modelin. Aracın VIN code unu bir sorgulayın

• C3 1.6 Vti Eat6 otomatik ile Kia Rio 1.4 6 İleri tam otomatik arasında kalmış durumdayım. 2. el olarak alacağım , ikiside aynı fiyat bandında sayılır 115 - 125 arası değişiyor. Atmosferik motor - tam otomatik önceliklerim arasında. Fikirleriniz , önerileriniz , varsa kullananınız kullanıcı olarak yorumlarınız benim için önemlidir vesselam.
  • Fakir Mühendis kullanıcısına yanıt
    O gruptan hyundai i20 kullanmış biri olarak, sıfır sorunlu bir motor ve araç diyebilirim. Hyundai zincir kullanıyordu. Kia da aynı olması gerekli. Buna ek olarak servis ücretleri de Citroën e göre biraz daha ucuz. Yakıt konusunda ise ne yazık ki Citroën e göre daha fazla yakan bir araç.

Burada bakmanız gereken donanım olmalıdır.

• Arkadaşlar c3 1.2 Puretech feel otomatik alma arefesindeyim, bu arabanın motoru şanzımanı nasıldır, bir sıkıntısı varmı, alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 18 Mayıs 2020; 23:19:29 >
  • Fakir Mühendis kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1,5 yıldır C3 1.6 VTİ eat6 otomatik kullanıyorum. çok memnunum yakıtı biraz fazla ama tüp taktım sıkıntı yok. 82 tl ile şehir içi ortalama 32 km/saat, toplamda 270-280 km gidiyor.
    performanasında da hiçbir fark görmedim tüpten sonra. sıkıntısız araç. Özellikle motor ve eat6 süper uyumlu. Otomatikteyken hiçbir sarsma,sallama veya başka bir his yok tavsiye ederim.
  • dndd D kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ne kadar teklif ettilet

• Merhaba sıfır değil 2019 120bin ama karar veremedim birtürlü

• Citroen C3 2020 shine aracım en ufak çukura girdiğimde arkası savruluyor,daha sonra toparlıyor.Bir de çukurları çok fazla hissediyorum.. Benzer şikayetleri olan var mı acaba?

• C3 kullanıcılari kazasız sürüşler. Aracınızın dönüş çapı nasıl. C3 lerde biraz kötü diye duydum. Yoksa abartiliyor mu. Mahalle aralarinda U dönüşlerde dönme açısı yeteri kadar iyi mi

• MR.BERK kullanıcısına yanıt
    115 bine 1.2 manuel feel adventure veriyolar suan umarim almissinizdir ben o paraya 1 ay sonra daha bos bi araba alacağım.

• berkela34 B kullanıcısına yanıt
    Dostum benim cephede işler bayağı değişti, dün 158.000 e Ford Fiesta Titanium 1.0 ecoboost 100 bg aldım.
  • Hayirli olsun. Benim butcem 113 bin oldugu icin c3 bakiyorum. Bakalim persembe bayiiye gidip ellerinde varsa c3 1.2 feel adventure alacagım.

• Konu çok ölü arkadaslar kimsede c3 yokmu goruslerini alayım :)

• berkela34 B kullanıcısına yanıt
    3 aydır c3 feel otomatik kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Yumuşak ve sınıfına göre seri bir araç. Aklınıza takılan bir soru olursa cevaplamaya çalışırım.

• Ben 1.2 feel 82 hp duz vites dusunuyorum multimedya ekran jant falan var motoru bana yeterli fakar diğer ozelliklerini merak ediyorum yalıtım,ses slstemi ve multimedya ekran basarilimi cevaplarsaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.